Go Back   Forum 4Tuning > MOTORSPORT > WRC - FORMULA 1 - Alte sporturi cu motor

Reply
 
Thread Tools
Old 25-06-09, 18:12   #46
VaLy_ALX

Stage 4
 
VaLy_ALX's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 199
Default Re: Bucharest City Challenge se mută de la Bucureşti la Budapesta

Quote:
Originally Posted by Sleepy_85 View Post
Deci in concluzie etapa de " Bucharest City Challenge" asa cum se cheama se va tine pe circuitul de la Budapesta .
Nu-i de mirare ca si artistii cand ajung in Bucuresti striga "Hello Budapest!".
LIPSA CRASA DE IDENTITATE, de aia suntem etichetati ca niste tigani si analfabeti in strainatate, de aia pe cartile despre educatia europeana la noi apare un lautar cu saxofonul.De aia prefera romanii ajunsi in strainatate sa isi tina gura inchisa ca le e rusine de imaginea tarii, din popor mandru si pepiniera de copii supradotati am ajuns o natie de sclavi prosti si violenti.VA MULTUMIM DOMNILOR PARLAMENTARI
Incep sa cred ca am impuscat pe cine nu trebuie in '89
Tot respectul meu
VaLy_ALX is offline   Reply With Quote
Old 25-06-09, 19:08   #47
criss_cars
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
criss_cars's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 892
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[FORD]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Bucharest City Challenge se mută de la Bucureşti la Budapesta

Am observat doua lucruri aici din ce vorbiti voi
1. Multi spuneti ca ar trebuii facut un circuit! Nu stiu cati dintre voi stiti cat costa sa faci un astfel de circuit sa nu uitam ca ei se chinuie de ani de zile sa faca un pasaj la baneasa si voi vreti circuit acum trebuie sa fim si realisti asa ceva in romania prea curand nu vom vedea probabil cand vor fi masini zburatoare vom avea si noi circuit pe pamant!
2. Am mai vazut ca unii spun ca nu aveam strazi de asa ceva si ca nu se poate face in centrul capitalei. Doi ani de zile am avut strazi si se poate si s-a putut organiza asa ceva 2 ani la rand si chiar foarte bine nu vad de ce suntem acum carcotasi sa spunem ca nu se poate. In plus de amenajarea circuitului se ocupau oamenii de la firma care organiza deci nu costa nimic si sigur se facea bine ca daca era facut de romani era grav deci toate erau ok doar sa dea acordul dar probabil edilul orasului se gandeste sa faca cel mai lung crenvusti daca cel mai lung carnat il are deja e o mandrie ca a noastra capitala detine recordul mondial pentru cel mai lung carnat si probabil cel mai mare carnat de primar.
SI FRATILOR SA NU MAI VORBIM DE CIRCUIT FACUT IN ROMANIA CA DOCAMDATA AVEM O AUTOSTRADA (A1) PE CARE MERGI CA PE VALURI SAU CALARE CUM VREITI SA SPUNETI.
NU INTELEG DE CE BINLADEN NU VEDE CASA POPORULUI CA E A DOUA CA MARIME DIN LUME DA PROBABIL E PUTOAREA PREA MARE ACOLO SI OAMENI PREA DE C***T SA SE MURDAREASCA PANA SI EL!
criss_cars is offline   Reply With Quote
Old 25-06-09, 19:55   #48
snookye

Stage 3
 
snookye's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 80
Default Re: Bucharest City Challenge se mută de la Bucureşti la Budapesta

oamenii astia sunt nebuni..acum putin timp nu stiau cum sa faca putina publicitate Romaniei..sa fim si noi remarcati la scara mondiala si acuma refuza asa un eveniment care ar fi adus mii de oameni pt acele cateva zile..nu mai stiu ce sa cred..daca nici macar banii care i-ar fi putut lua nu ii mai intereseaza e grava problema..
__________________
burn rubber..not u'r soul
snookye is offline   Reply With Quote
Old 25-06-09, 20:50   #49
matiz87

Stage 5
 
matiz87's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 496
Default Re: Bucharest City Challenge se mută de la Bucureşti la Budapesta

nici macar un asemenea eveniment de asemenea amploare sa dus pe apa sambetei ... chiar ca romania = 0 . intr`adevar se pune si problema traficului dar la noi cam mereu e asa deci in mare parte nu deranja.... si plus ca aducea si ceva banuti dar asta e romania tara tuturor posibilitatilor ))
matiz87 is offline   Reply With Quote
Old 25-06-09, 21:02   #50
tibytzu94

Stage 4
 
tibytzu94's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 205
Default Re: Bucharest City Challenge se mută de la Bucureşti la Budapesta

Mare pacat ca nu se mai tine,l-am urmarit cu sufletul la gura pe cel de anul trecut
tibytzu94 is offline   Reply With Quote
Old 25-06-09, 21:09   #51
D.Y ¬

Stage 5
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 1,490
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Bucharest City Challenge se mută de la Bucureşti la Budapesta

Cānd au văzut ce e la noi s-au speriat ăia! )
D.Y ¬ is offline   Reply With Quote
Old 25-06-09, 21:09   #52
cassadao

Stage 4
 
cassadao's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 186
Default Re: Bucharest City Challenge se mută de la Bucureşti la Budapesta

ROMANIA TE IUBESC
cassadao is offline   Reply With Quote
Old 25-06-09, 21:35   #53
remusthag

Stage 2
 
remusthag's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 39
Default Re: Bucharest City Challenge se mută de la Bucureşti la Budapesta

Ce ma oftica cel mai tare e ca toti suntem extrem de suparati pe jogodiile din primarie, respectiv guvern, care au o durere-n kur imensa de noi si-si vad doar interesul propriu, dar nimeni nu face nimic. Latram precum cainii dupa gard. Asta e... FUCK RROMANIA!!!!
remusthag is offline   Reply With Quote
Old 25-06-09, 22:32   #54
adrian74

Stage 5
 
adrian74's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 564
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Bucharest City Challenge se mută de la Bucureşti la Budapesta

Quote:
Originally Posted by cassadao View Post
ROMANIA TE IUBESC
romania este o tara frumoasa,cu destui oameni frumosi dar care au caractere de ***,in care mai intai trebuie sa-i iasa lui ceva (romanului) chiar daca este in detrimentul celorlalti,daca nu iese lui ,nu se leaga afacerea,indiferent daca apoi treaba este facuta cu dosul(ce mai conteaza,mi-am tras partea leului). Nu-mi vine in minte,o persoana care sa fi facut ceva pentru popor doar din dragul sau ambitia de a realiza ceva,insa ceva cu mintea lui,fara "influente". Parerea mea este ca nu mai avem parte de etapa din pricina banilor,insa stateam si ma intrebam,oare pilotii cand alergau in anii trecuti pe circuit in fata CASEI POPORULUI si trecea cainele ala sau denivelarile din asfalt,ce parere isi faceau despre tara asta "ba e cam nasol,da' au niste femei...mama,mama,ce pun botu' la toate vrajelile noastre,cam gasculite ele asa",in loc sa-si doreasca sa vina pentru turism sau sa-si cumpere o casa,ei vin ca in TAILANDA,daca mai vin si aia.
adrian74 is offline   Reply With Quote
Old 26-06-09, 10:23   #55
Esperache
Daewoo Driver

Stage 5
 
Esperache's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,643
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DAEWOO]
Default Re: Bucharest City Challenge se mută de la Bucureşti la Budapesta

Quote:
Originally Posted by slayersland View Post
Eu zic ca trebuie un circuit pe langa Bucuresti, circuitele stradale nu sunt pentru tara asta, pe strazile noastre nu avem loc nici sa mergem noi macar...
Orasul Monaco te contrazice intr-un mare fel !
Esperache is offline   Reply With Quote
Old 26-06-09, 11:36   #56
r27kul
4Rally

Stage 5
 
r27kul's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,651
Member of:
[Colectionar Machete]
[VW]
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: Bucharest City Challenge se mută de la Bucureşti la Budapesta

Romania -LAnd of Choice ,choice no.1 :get the hell out of here,
no.2 : go to no.1.
r27kul is offline   Reply With Quote
Old 26-06-09, 11:55   #57
KAB

Stage 5
 
KAB's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 322
Member of:
[RENAULT]
[Toyota]
Default Re: Bucharest City Challenge se mută de la Bucureşti la Budapesta

Quote:
Originally Posted by criss_cars View Post
NU INTELEG DE CE BINLADEN NU VEDE CASA POPORULUI CA E A DOUA CA MARIME DIN LUME DA PROBABIL E PUTOAREA PREA MARE ACOLO SI OAMENI PREA DE C***T SA SE MURDAREASCA PANA SI EL!

Buna asta, poate ar trebui sa ma importam niste arabi sperand ca o sa o remarce cineva...
KAB is offline   Reply With Quote
Old 26-06-09, 12:16   #58
b0gdan_max
VW Driver

Stage 4
 
b0gdan_max's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 227
Member of:
[VW]
Default Re: Bucharest City Challenge se mută de la Bucureşti la Budapesta

bine a punctat Sleepy_85, noi chiar incepem sa ne izolam. ii lasam si pe unguri sa capete faima prin fia GT ... de fapt... ungurii macar au circuit, merita sa gazduiasca fia
__________________
din explozie de cauciuc te-ai nascut, din explozie de cauciuc o sa mori...
b0gdan_max is offline   Reply With Quote
Old 26-06-09, 13:18   #59
sorin1983

Stage 3
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 147
Default Re: Bucharest City Challenge se mută de la Bucureşti la Budapesta

Quote:
Originally Posted by criss_cars View Post
Am observat doua lucruri aici din ce vorbiti voi
1. Multi spuneti ca ar trebuii facut un circuit! Nu stiu cati dintre voi stiti cat costa sa faci un astfel de circuit....
Un circuit de genul celui din jurul casei poporului se putea face in cateva luni! maaaaxim!
sorin1983 is offline   Reply With Quote
Old 26-06-09, 16:59   #60
criss_cars
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
criss_cars's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 892
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[FORD]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Bucharest City Challenge se mută de la Bucureşti la Budapesta

Daca citeai toate topicurile intelgeai ce am vrut eu sa zic. Inainte sa vorbea sa se faca un circuit langa bucuresti si eu la ala marefeream ca ar costa foarte mult si ar dura extraordinar de mult timp pana la finalizare in Romania cel putin!
criss_cars is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -