Go Back   Forum 4Tuning > MOTORSPORT > RALIURI - COASTA - RALLY SPRINT - CRR

Reply
 
Thread Tools
Old 10-11-09, 16:32   #196
Elvis445

Stage 2
 
Elvis445's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 62
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[4Rally]
Default Re: VTM Teliu 23-25 Octombrie

Felicitari pentru munca depusa si succes cu ea in continuare.
Elvis445 is offline   Reply With Quote
Old 10-11-09, 16:40   #197
julaikos
Oltcit Driver

Stage 5
 
julaikos's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 6,455
Member of:
[Oltcit]
[4Rally]
Default Re: VTM Teliu 23-25 Octombrie

sa speram ca o sa fim competitori la anu,nu doar participanti
julaikos is offline   Reply With Quote
Old 11-11-09, 14:20   #198
talash

Stage 2
 
talash's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 28
Default Re: VTM Teliu 23-25 Octombrie

Ma bucur ca a prins bine articolul, azi am vazut si eu editia tiparita, e destul de mult o pagina. Din pacate apar doar "extreme", tre' sa aiba ceva iesit din comun sau sa prezinte interes in alt fel... N-or sa vina sa faca alte reportaje despre reno, opel, dacia sau golf, pentru ca sunt "comune", dupa cum am discutat cu realizatoarea de la ziar. Ca si in alte cazuri, cauta senzationalul, in nici un caz n-or sa urmareasca performanta... Din punctul meu de vedere sunt muuuult mai multi piloti si mult mai multe masini demne sa apara in presa decat eu cu oltcitul, dar, din pacate asta cauta presa de pe la noi. Poate daca incercam o "coalitie" sa convingem un ziarist sa vina cu noi la curse, sa-l plimbam intr-o urcare - asa poate mai scrie cineva si de noi. Si poate daca ne punem cap la cap relatiile, cunostintele, cine stie. Ramane un subiect de discutat pe viitor.

Multumesc pentru aprecieri in numele intregii echipe care a lucrat la masina: eu, Iulica si Cristi si celor care au dat o mana de ajutor (si n-au fost putini). Sper ca la anul sa mearga rabla mai bine (noi o sa ne straduim) si sa imbunatatim timpii, poate sa nu mai fim mereu masina de inchidere.
talash is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -