Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Slobozia

Reply
 
Thread Tools
Old 05-03-10, 20:11   #1
tony80

Stage 2
 
tony80's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 31
Smile Nemultumiri si pareri din Slobozia

Salut ,vreau sa va spun cateva pareri despre acel om ,care de unii este vazut bine iar de altii nu ,care il cheama Mirko..(pune folie si colanteaza masini)..cred ca toata lumea il stie, eu unu nu am fost multumit de multe servicii de ale lui,am fost criticat de el la multa lume in oras dar in fine....ce nu mi-a placut mie :folia pe geamuri a fost pusa de el si nu a intins-o bine,mai mult a cutat-o ,am fost de nenumarate ori la el sa o schimbe dar am fost dus cu vorba folia nu a fost schimbata nici in ziua de azi ... mi-a zgariat geamul cu cuter`u..stalpii inveliti de el sau dezlipit .eu zic sa ma opresc aici sa va mai ascult si pe voi.cei multumiti si nemultumiti de serviciile lui.pot posta in continuare.

Last edited by Villy ATS; 10-03-10 at 23:51.
tony80 is offline   Reply With Quote
Old 06-03-10, 01:01   #2
Sakin

Stage 5
 
Sakin's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 846
Member of:
[DACIA]
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

legat tot de mirko, nu am apelat la serviciile lui pentru ca pur si simplu te duci sa apelezi la el si-ti intoarce spatele, adica pur si simplu nu te baga-n seama.nu pot sa-i comentez lucrarile decat din cele vazute la prieteni, de care nu am fost deloc multumit din ce-am vazut: oglinzi cutate, folie pusa din resturi, vopsea zgariata la aplicarea autocolantului pe stalpi...
Sakin is offline   Reply With Quote
Old 06-03-10, 09:55   #3
cristi_kry86

Stage 5
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 790
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

De mult trebuia facut acest topic,dar.........legat de D-nul mirco am avut si eu de-aface cu dansul,ce sa zic promite multe si face putine,am pus si eu folie la el si nu a iesit tocmai cum ma asteptam.I-am adus cativa clienti buni,a zis ca tine cont si nimic...,rog toti userii care au avut probleme sa scrie aici toate nemultumirile ......sunt multi,foarte multi cu nemultumiri!Nu cred ca trebuie sa dam nume ,orasul este foarte mic si se aude foarte repede.Deocamdata atat ,va las pe voi restu.......sa va spuneti pareri
cristi_kry86 is offline   Reply With Quote
Old 06-03-10, 11:57   #4
darkyro77
Renault Driver

Stage 4
 
darkyro77's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 208
Member of:
[RENAULT]
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

nici eu nu recomand ... cu toate ca am platit ceva in avans nici pana acum nu l-a facut ... neserios ... no comment
pentru capota am preferat sa bat un drum la bucuresti la o firma renumita (cu toate ca probabil ca am platit de vreo 3 ori mai mult) dar a iesit super ok.
__________________
Megane F1 R26
ex-Logan 1.4
darkyro77 is offline   Reply With Quote
Old 06-03-10, 14:27   #5
SweetBoy

Stage 5
 
SweetBoy's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 322
Member of:
[DACIA]
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

nemultumiri au multi. stiu 2 prieteni care s-au dus la el pentru folie si ii tot amana si pana la urma s-au dus la bucuresti. neserios omu si se plange ca are datorii multe
__________________
Loganist....
SweetBoy is offline   Reply With Quote
Old 06-03-10, 19:21   #6
darkyro77
Renault Driver

Stage 4
 
darkyro77's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 208
Member of:
[RENAULT]
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

ar trebui sa puna mana la munca daca vrea sa scape de datorii
darkyro77 is offline   Reply With Quote
Old 07-03-10, 13:00   #7
tony80

Stage 2
 
tony80's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 31
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

asa vrea el sa-si castige existenta in slo pe minciuni si amanari.nu stiu de ce a mai facut firma asta.probabil doar pt cei din afara judetului care nu stiu cine este cu adevarat d-nu mirko.apropo.,si acum se plange ca nu are bani? pai nu zice el ca are clienti multi?

Last edited by Villy ATS; 10-03-10 at 23:54.
tony80 is offline   Reply With Quote
Old 07-03-10, 13:08   #8
maryus_83

Stage 4
 
maryus_83's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 195
Member of:
[DACIA]
[DAEWOO]
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

Probabil va amana pentru ca trebuie sa ceara aprobare pentru montaj de la " Shafu da la folie" asa cum s-a exprimat intr-o discutie cu un potential client.
maryus_83 is offline   Reply With Quote
Old 07-03-10, 22:02   #9
SweetBoy

Stage 5
 
SweetBoy's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 322
Member of:
[DACIA]
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

Quote:
Originally Posted by tony80 View Post
asa vrea el sa-si castige existenta in slo pe minciuni si amanari.nu stiu dc a mai facut firma asta.probabil doar pt cei din afara judetului care nu stiu cine este cu adevarat d-nu mirko.apropo.,si acum se plange ca nu are bani? pai nu zice el ca are clienti multi?
mereu se plange ca nu are bani ca deh asa e romanu. nu m-am mai dus pe la el deloc chiar de foarte mult timp
SweetBoy is offline   Reply With Quote
Old 07-03-10, 22:26   #10
tony80

Stage 2
 
tony80's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 31
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

eu nu am mai fost si nici nu o sa ma mai duc la el.inainte de o lucrare treb sa ceara aprobare de la sefa lui sa faca ceva la un client.iti cere talonu la masina inainte, zici ca cine stie ce firma mare are.talonu il dai in service si la pol.

Last edited by Villy ATS; 10-03-10 at 23:55.
tony80 is offline   Reply With Quote
Old 09-03-10, 02:45   #11
alex_77_marius
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
alex_77_marius's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 849
Member of:
[DACIA]
[Dacia Rally Team]
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

Sa ma mai plang si eu?)am pus si eu folie la celalant logan cu Domnu Mirko iar la 2geamuri a cam scrantit-o,cum zicea si Tony mai sus mi-a promis de anul trecut ca mi le schimba si...plus de asta nu are 2 vorbe la un loc pt un parasolar si folie pt stalpi am facut 3 drumuri pana la el la "firma" ca rezultat...3 amanari am preferat sa renunt de a mai face ceva cu el.Ceea ce am scris in post i-am spus in fata si lui personal dar vad ca omu tot pe calea lui o tine se mai plange ca are si datorii...
__________________

D.R.T Motorsport

2.0 16v F4R 730 engine|KW v1 Coilovers|BORLA exhaust 50mm|Logan VAN front brake calipers|ZIMMERMANN front brake discs 259mm ventilated & perforated|FERODO Premier front brake pads|R19 rear brake calipers|OEM R19 rear brake discs 240mm|OEM R19 rear brake pads|MOTUL brake fluid|ATS DTC 15' rims yellow edition
alex_77_marius is offline   Reply With Quote
Old 09-03-10, 12:51   #12
Villy ATS
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
Villy ATS's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 846
Member of:
[Moderators]
[Dacia Rally Team]
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

Eu ce sa mai zic...ca ma amanat pana nu am mai pus folie la el?
Nu asa se face cand vrei sa iti mearga afacerea. Oricum am inteles ca mai sunt baieti in oras care monteaza folie omologata.
__________________
D.R.T. MotorSport
Villy ATS is offline   Reply With Quote
Old 09-03-10, 13:50   #13
tony80

Stage 2
 
tony80's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 31
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

arzi gazu degeaba pana la el si zice sa revi Villy si cu folia depinde ce masina ai!...poate o rezolvam.ieftin
tony80 is offline   Reply With Quote
Old 10-03-10, 10:50   #14
xanderrr

Stage 4
 
xanderrr's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 274
Member of:
[DACIA]
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

ce suparata lumea....eu zic asha..revolutie....
xanderrr is offline   Reply With Quote
Old 10-03-10, 15:55   #15
tony80

Stage 2
 
tony80's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 31
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

revin.l-a deranjat pe om ca am deschis un subiect de el.m-a sunat sa ma ameninte,cine ma scapa ca nu mai pot de frica).care vrei negru mat pt capota, stalpi etc.(pt.mirko)probabil o sa intrii sa vezi si tu ce zice lumea de tine.e frumos ce le faci? tine o tot asa.si o sa-ti fie bine.
tony80 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -