Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Slobozia

Reply
 
Thread Tools
Old 10-03-10, 15:52   #16
catalin90

Stage 4
 
catalin90's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 201
Member of:
[DACIA]
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

era de asteptat un asa subiect))
catalin90 is offline   Reply With Quote
Old 10-03-10, 16:33   #17
"turnatorul"

Stock
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 4
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

of...de cand asteptam subiectul asta.sa va spun si eu ceva daca tot se vorbeste despre mirco.am fost la el sa-i duc un client si a zis ca nu are timp de el,am cazut de cacao,dupa care a inceput sa ma ameninte ca arunca cu benzina pe mine avand sticla in mana si ca imi da foc nu va mai spun ce a fost la gura lui,asa ca bafta in continuare la pus folie,``DAR NU LA MIRKO``cu respect eu...
"turnatorul" is offline   Reply With Quote
Old 10-03-10, 17:07   #18
ducele
2 Roti

Stage 5
 
ducele's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 575
Member of:
[PEUGEOT]
[2 Roti]
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

deci mai neserios ca asta nu am vazut in viatza mea, 3 luni de zile am stat pt o placuta de inmatriculare de 30/20cm pentru o barca si nici dupa 3 luni nu a facuta, am luat modelul si am mers in alta parte.nu recomand la nimeni.....oricum acum cand citeste aceste randuri ma injura si ma va ameninta si pe mine, garantez
__________________
ducele is offline   Reply With Quote
Old 10-03-10, 17:08   #19
rmirko

Stage 1
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 19
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

Asa cum unul incepe,unul ca ce la care a santajat pentru bani,IL80TON,sau altii care din alte considerente,au beneficiat de lucrarile mele,si acum scriu si verzi si uscate,sa le fie rusine,ca nu au bani sa plateasca o lucrare si scriu de rau de mine,ca am datorii,pai ce se poate face in Romania fara datorii,ei nu sunt in stare sa faca nici unul ce am facut eu,si vor sa fie daramat ceva ce se face pe munca cinstita,...Se stiu fiecare ce au facut si de ce nu ii inghite lumea,si s-au adunat aici sa scrie de rau,sa iasa in evidenta cu ceva...Eu muncesc si nu stau,nu ca cei care spun ca sa pun mana la munca,intai sa plateasca cinstit o lucrare nu sa imi numere mie bobul de mazare,...Deci aveti grija dupa cine va luati sa vb de rau un om,...ca atunci cand se va vedea cine a vb,nu va mai calca pragul meu...DECI TERMINATI CU DISCUTIILE DESPRE MINE,CA VOI ATI VENIT PESTE MINE,NU EU PESTE VOI,...Abtinetiva,ca astea nu va aduc voua decat imagine proasta,si cu treaba facuta,deci nu este corect sa vb un om care ti-a facut treaba,iar cand iesi pe pragul din afara atelierului,sa il vb de rau,...INTAI SA AVETZI VOI DE MUNCA CA MINE SI APOI SA MAI VB DE RAU...Dar va rog daca nu vreti sa va pierdeti garantia la folie,este bine ptr voi,ptr ca eu am si probele astea impotriva voastra,si nu veti castiga voi prin forta fraiereala la care va ginditi...
rmirko is offline   Reply With Quote
Old 10-03-10, 17:11   #20
ducele
2 Roti

Stage 5
 
ducele's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 575
Member of:
[PEUGEOT]
[2 Roti]
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

Bai lasati omu in pace ca va pierdeti garantia la folie ce dreq
ducele is offline   Reply With Quote
Old 10-03-10, 17:16   #21
darkyro77
Renault Driver

Stage 4
 
darkyro77's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 208
Member of:
[RENAULT]
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

d-l. rmirko ca sa fie clar pentru dvs. toti cei care au scris aici sunt liberi sa-si exprime opinia cu privire la "nemultumirile din slobozia". una din nemultumiri ar fi neseriozitatea unuia din prestatorii de montaj folii local. e vreo problema? nu cred ...
daca dvs. ii serveati cu promptitudine nu cred ca ar fi fost loc de asa ceva ... decat poate din rauvointa ... dar din cate vad sunt peste 10 posturi "contra" si niciunul "pro" ... ceea ce ma face pe mine si pe multi altii care vor citi aceste posturi sa ajunga la o concluzie.
si ca o paranteza, cu amenintari nu se ajunge nicaieri ...
__________________
Megane F1 R26
ex-Logan 1.4
darkyro77 is offline   Reply With Quote
Old 10-03-10, 17:29   #22
rmirko

Stage 1
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 19
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

...Vedeti-va de treaba,ca multi de aici,sunt baieti care unii au beneficiat de lucrarile mele,si cand au vazut ca nu este timp ptr o lucrare fara bani,sau o promisiune facuta cuiva,..*****ie de rau,....
daca tot este barfa sa fie,
dar nimeni nu ia in considerare asa ceva decat niste oameni care nu stiu cum este in domeniu,si poate in alta parte dau bani grei,la mine chiar daca au facut tarziu,din lipsa timpului,totr le-am inghitit gogosile...
AR FI MAI BINE SA NU MAI FACETI ATAT CRITICA,SI CU TURNATORUL,CARE A VB GURA FARA EL,LA MINE ACASA,
Nu este bine,
sa isi vada fiecare de gura,ca gura bate curul,
si invers,....
toti care vb aici si fac fratie sunt la fel si se aseamana....baieti de bani gata,fara chinuiala,cu beneficii,din unele parti,cu degetele bandajate,cu masini jafuri,...care se unesc la barfa,...Au vazut ca am facut ceva,si daca ceva nu le mai faci sau nu exista timp,ptr ca timpul costa bani,vedeti-va de ale voastre...

Last edited by Villy ATS; 10-03-10 at 23:01.
rmirko is offline   Reply With Quote
Old 10-03-10, 17:33   #23
ducele
2 Roti

Stage 5
 
ducele's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 575
Member of:
[PEUGEOT]
[2 Roti]
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

Quote:
Originally Posted by darkyro77 View Post
d-l. rmirko ca sa fie clar pentru dvs. toti cei care au scris aici sunt liberi sa-si exprime opinia cu privire la "nemultumirile din slobozia". una din nemultumiri ar fi neseriozitatea unuia din prestatorii de montaj folii local. e vreo problema? nu cred ...
daca dvs. ii serveati cu promptitudine nu cred ca ar fi fost loc de asa ceva ... decat poate din rauvointa ... dar din cate vad sunt peste 10 posturi "contra" si niciunul "pro" ... ceea ce ma face pe mine si pe multi altii care vor citi aceste posturi sa ajunga la o concluzie.
si ca o paranteza, cu amenintari nu se ajunge nicaieri ...
Ne vedem maine sa ne ducem jafurile la Programul Rabla?
ducele is offline   Reply With Quote
Old 10-03-10, 18:01   #24
"turnatorul"

Stock
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 4
Default

apropo "domnule" mirko care dupa ce te folosesti de oameni le dai cu sutu si-ti mai bagi si ceva in mamele noastre , te rog frumos ca sa-ti revizuiesti comportamentul ca asa nu faci treaba si nici nu vei reusi sa-ti pastrezi oameni aproape de tine , da sa-ti mai faci si tu prieteni .

domnule mirko ati scris de baieti ca au masini jafuri , dar dumneavoastra ce aveti ????????? . nici macar permis nu aveti ca va e frica sa conduceti

Last edited by Villy ATS; 10-03-10 at 18:07.
"turnatorul" is offline   Reply With Quote
Old 10-03-10, 18:06   #25
tony80

Stage 2
 
tony80's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 31
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

of, ce citesc eu aici degete bandajate.hmm..cred ca dumnezeu o sa tina cont de tine.omu a avut probleme trebuie sa razi de el?.maine poimaine o sa-ti pui placa in gura, ca nici dinti nu o sa mai ai, nu-i amenintare ca sa nu se inteleaga gresit, este adevarul ca-i ai ruginiti si in loc sa ducem noi masinile la rabla o sa te duci tu sa-ti iei placa in gura.nu mai critica tu pe altii,uitate la tine si pe urma, si vorba lui darkyro77 cu amenintari nu ajungi nicaieri .aici poti spune parerea despre un om ca tine.da ducele ne vedem la rabla.lasa ca are el masina buna...
tony80 is offline   Reply With Quote
Old 10-03-10, 18:10   #26
alex_77_marius
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
alex_77_marius's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 849
Member of:
[DACIA]
[Dacia Rally Team]
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

Cica daca o duci la Romexpo iti da ceva mai mult aia pe ea.e rabla cu sentiment
alex_77_marius is offline   Reply With Quote
Old 10-03-10, 18:13   #27
ducele
2 Roti

Stage 5
 
ducele's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 575
Member of:
[PEUGEOT]
[2 Roti]
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

ooooo ai venit si tu de la 'bruxele' sa te duci la mirco sa iti puna 'actipilde'
ducele is offline   Reply With Quote
Old 10-03-10, 19:43   #28
cristi_kry86

Stage 5
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 790
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

ma bag si eu in sema aiurea am fost sunat si eu astazi si amenintat sa nu mai postez nimic,cik ai si tu folie la jafu ala de masina!!!!!!)))ma bag si eu la rand la programu ,,rabla modificata``.....sunt foarte multi care au ceva despus si inca se abtin.....va rog......
cristi_kry86 is offline   Reply With Quote
Old 10-03-10, 19:52   #29
ducele
2 Roti

Stage 5
 
ducele's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 575
Member of:
[PEUGEOT]
[2 Roti]
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

eu propun sa facem o lista cu persoanele nemultumite de prestatiile Dlui MirCKo:

1.ducele
ducele is offline   Reply With Quote
Old 10-03-10, 20:15   #30
darkyro77
Renault Driver

Stage 4
 
darkyro77's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 208
Member of:
[RENAULT]
Default re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

ma poti trece si pe mine pe lista ... nu neaparat prin prisma calitatii lucrarii (ca re pot spune ca e destul de ok) ci prin prisma calitatii executantului
darkyro77 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -