Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Midnight Racers

Reply
 
Thread Tools
Old 06-12-04, 14:42   #571
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

*************
  Reply With Quote
Old 06-12-04, 14:42   #572
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,032
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Good point Dumas !
Bogdan - bati campii ! vrei sa stii cum a fost de fapt ? Asculta la MINE ! Ce spui tu sunt presupuneri ! CURSA A FOST ORGANIZATA DE MR cu sprijinul legal al Autocrono (autorizatii , cronometrare) . Inteles ? Si inca ceva. Am sa adopt politica LR & NSL : Bogdan , tu ce ai facut la capitolul curse pana acum ? Cand vei face macar putin din ce au facut altii poti sa-i judeci . E corect ? Daca FXN are cunostintye mecanice bravo lui si sincer respect. Dar asta nu inseamna ca e bine sa se lanseze in polemici gratuite . Ai vazut tu pilot de masina la bordul unui avion ?
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 06-12-04, 14:43   #573
Gabi_323i

Stage 5
 
Gabi_323i's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of:
[BMW]
Default Re: INTREBARE

Quote:
Originally Posted by \"DUMAS\"
SA INTELEG CA CELALATE ,,CUBLURII,, SUNT SUB ARIPA LUI NSL!!?
nu, nu am zis asta, imi cer scuze daca asa s-a inteleg
ideea era ca celelalte cluburi/grupari au dreptul de participare la etapele legale organizate de ei
Gabi_323i is offline   Reply With Quote
Old 06-12-04, 14:46   #574
Gabi_323i

Stage 5
 
Gabi_323i's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of:
[BMW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Bogdan_16v\"
Fiecare intelege ce-l trazneste prin minte...indiferent de explicatiile altora...se interpreteaza la greu aici...
Iar FXN e in stare sa faca muci la cunostinte mecanice oameni cu pretentii mai mari...fata de alti distrusi care la 15-16-17 ani viseaza la NOS pe Dacie...
Felicitari Midnight pt organizarea cursei...dar eu citisem aici pe forum ca de fapt Auto Crono a organizat EFECTIV cursa cu sprijinul PSD+PUR...Midnight a ajutat la buna organizare, sau, ma rog, a fost co-partener...
Putina modestie in afirmatii nu strica la nimeni, altfel riscam sa ne imbatam cu apa rece...
Oricum, bafta in continuare!
asta incercam sa zic insa fara sa jignesc pe nimeni
multumesc Bogdan pt completare
Gabi_323i is offline   Reply With Quote
Old 06-12-04, 14:46   #575
DUMAS

Stage 1
 
DUMAS's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 21
Default


ok
DUMAS is offline   Reply With Quote
Old 06-12-04, 15:32   #576
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,499
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: lauda

Quote:
Originally Posted by \"DUMAS\"
Quote:
Originally Posted by \"slkamg\"
Prea multa vorba, actiuni reale cand o sa vedem?
Nu subestimez actiunile nimanui.Impostor nu cred ca e cineva.Hai ca de smecherii din astea multe suntem satui.Sa vedem un show adevarat.
Cand o sa se desfasoare prima runda de competitii?
Este o realizare ce au facut ei ca grupare pana acuma .De ce sa nu recunoastem ca nici un ,,club,, din cele existente pana acuma nu au facut ce a facut MIDNIGHT RACERS si dupa cate observ sau dus in FRANTA sa vb cu alte cubluri pt o colaboarare pe viitor !!!
PAREREA MEA POT SA SPUN CA POT TINE CAPUL SUS BAIETII ASTIA!!!

Ps.Hai sa nu fim rautaciosi cu ei si sa le acordam credit pt ca sincer merita eu zic ca si lau castigat.!!!
Poate daca ai fi fost atent ai fi realizat ca pe aici contrele sunt mai rare.
Politica dusa de Legal Racing in acest moment nu include critici aduse Mr, sub nici o forma.Tu vi postezi ceva ce deranjeaza pe cineva care face mai mult decat vorbeste.Tot ce faci este sa vorbesti la nivelul informatiei detinute de tine sau cu rautate indirect ne ataci si ne compari cu ceva inferior.
Imi pare rau ca trebuie sa-ti amintesc ca drumul acestor competitii in Romania a fost deschis si batatorit de legal Racing care impreuna cu No Speed Limit a facut destul de mult pentru pasionatii acestui sport.
Ce au facut cei din MR e dea dreptul laudabil, insa nu sunt singurii si nici primii care au astfel de contacte in Europa.Pe langa discutii LR a primit mai multe oferte din diverse tari prin cluburi locale sa participe la unele competii si sa organizeze etape in Romania.Nu am putut onora din bun simt acele invitatii desi am pastrat contactul.Nu suntem inca pregatiti sa avem o prestatie la nivelul dorit si in viitor ne straduim sa imbunatatim calitatea servicilor noastre.
Numeni nu cere cuiva sa plece capul ci sa deschida ochii.
Pe viitor as fi incantat daca nu s-ar mai face comparatii.
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 06-12-04, 15:39   #577
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,032
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Nu-mi aduc aminte cand am fost ultima data de acord cu Sebastian (cel putin pe forum) dar acum sustin ultima lui afirmatie in proportie de 99 % . Imi rezerv 1 % .
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 06-12-04, 15:42   #578
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,032
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

\"si ne compari cu ceva inferior. \" Aici nu sunt de acord. E parerea fiecaruia. Unii pot considera calitatea si nu cantitatea primordiala. Iar calitatea este o chestie de gust. Iar gustul .. sti cum e ... Nu poti sa .... Deci aici e acel 1% .
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 06-12-04, 15:51   #579
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,499
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Lucian\"
\"si ne compari cu ceva inferior. \" Aici nu sunt de acord. E parerea fiecaruia. Unii pot considera calitatea si nu cantitatea primordiala. Iar calitatea este o chestie de gust. Iar gustul .. sti cum e ... Nu poti sa .... Deci aici e acel 1% .
Prin tot ce am facut ne consideram superiori, daca asta ai vrut sa auzi.
Calitatea ultimei noastre competitii cred ca a fost la un nivel destul de bun si va mai creste.
Calitatea e inhibata de bugetul alocat evenimentului, destul de saracacios.
Scopul nostru principal a fost de a estompa fenomenul social al curselor ilegale de zi si noapte, fapt ce in proportie de 99% s-a reusit.Pentru a avea suficiente etape iar lumea sa nu fie foarte tentata de o ilegala am cedat putin din calitate in favoartea cantitatii.
Cred ca ti-am raspuns destul de explicit si ai primit suficienta atentie pentru un membru MR, asta tinand cont ca nu esti purtatorul de cuvant.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 06-12-04, 15:58   #580
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,032
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Si membru MR sunt ? E bine ca mai aflu si eu noutati ! Multa bafta in continuare . Apreciez ce s-a facut dar ilegalele ... daca se scoate acea lege si nu se mai face dosar penal pt asa ceva ... poti face curse in fiecare weekend si tot nu ai sa le opresti tu. Eu consider ca motivul pentru care nu mai exosta asa multe curse ilegale \"de zi si noapte\" e frica de acel dosar penal .
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 06-12-04, 16:03   #581
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,499
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Lucian\"
Si membru MR sunt ? E bine ca mai aflu si eu noutati ! Multa bafta in continuare . Apreciez ce s-a facut dar ilegalele ... daca se scoate acea lege si nu se mai face dosar penal pt asa ceva ... poti face curse in fiecare weekend si tot nu ai sa le opresti tu. Eu consider ca motivul pentru care nu mai exosta asa multe curse ilegale \"de zi si noapte\" e frica de acel dosar penal .
Se vede ca nu aparti acestei lumi a pasionatilor.Poate-ti explica Micutu mai multe.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 06-12-04, 16:10   #582
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,032
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Este ? Esti primul care s-a prins ! Bravo ! Dar greu ti-ai dat seama ! De ce a durat atat ? Ce sa spun ? Poate daca as fi postat ceva de genul : \"Ai dreptate Sebastian , de cand faci curse tu legale s-au stopat ilegalele in proportie de 99 % \" acum inca faceam parte din \"pasionati\" . Asta e . Nici nu ma asteptam la altceva .
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 06-12-04, 16:54   #583
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

daca aveti dispute pe \"termeni\" va rog sa le mutatzi in arena, ok???
este imbucurator ca a scazut nivelul de tensiune si acuze, de ce sa il revigoram???
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 06-12-04, 20:41   #584
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default

mult prea mult off-topic
s-ar putea sa iau masuri
blazeyblaze is offline   Reply With Quote
Old 06-12-04, 22:26   #585
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default Re:

********
  Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -