Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > VERSUS AUTO

VERSUS AUTO SUPRA vs SUBARU, Mercedes vs Bmw, pilotul x vs pilotul y. Aceasta rubrica este dedicata provocarilor,analizelor,pariurilor(virtuale bineinteles),comparatiilor. Rog moderatorii sa fie foarte duri pe acest subiect. Fara OFF-TOPIC

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 30-08-10, 00:29   #211
ApocalypseXL

Stage 3
 
ApocalypseXL's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 112
Member of:
[Honda]
Default Re: Bmw M3 vs. Honda S2000

Cine se contrazice ? Threadul e blacareala toatala . Ceea ce se intampla aicea e un fel de baza dupa 10 beri . Eu unu ma amuz in momentul de fata .
ApocalypseXL is offline  
Old 30-08-10, 07:02   #212
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Bmw M3 vs. Honda S2000

Quote:
Originally Posted by sergiu_evo View Post
mai puteti???cat pot sa rad cum va contraziceti.fiecare isi apara cea cei place chiar daca are dreptate sau nu)))bmw-isti cu a lor bmw-uri si hondari cu a lor honde.eu am honda del sol vti 160 cai+.prefer honda in momentu de fata in favoarea altor masini(japoneze,ca de altele nus fan pe domeniu sportiv),consum mic,taxe mici,putere decenta,intretinere eftina,piese la pret decent si ai o plaja larga de unde sa alegi,pun probleme la multe masini,design frumos(gusturile nu se discuta) etc
nu poti zice la un fan bmw ca bmw i de caco si invers,pt ca,clar se va contrazice la infinit.numa bine cu contrazicerile))
app un eg6 un pic magarit bate bmw 325,328 amandoua tiganite.conteaza mult si soferu.va zic asta ce am fost de fata
si crx de 125 cai un tiganit asa usor bate 325 am fost de fata
nu zic ca honda ii ce mai tare,dar pune probleme la multe masini.si raportul putere/greutate/pret este foarte bun
razi de tiganeala dar participi cu placere la ea si vorbesti de altii...
vacaroz is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -