Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > VERSUS AUTO

VERSUS AUTO SUPRA vs SUBARU, Mercedes vs Bmw, pilotul x vs pilotul y. Aceasta rubrica este dedicata provocarilor,analizelor,pariurilor(virtuale bineinteles),comparatiilor. Rog moderatorii sa fie foarte duri pe acest subiect. Fara OFF-TOPIC

Reply
 
Thread Tools
Old 31-10-07, 03:26   #61
sponsoru

Stage 5
 
sponsoru's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 673
Default Re: Renault Megane II vs. Volkswagen Bora

intr-adevar o fi bora invechita.. dar acum serios.. parca plasticele din renault te cam pun pe ganduri.. daca a vazut careva o bora cu navi si pachetul crom si lumini interioare..piele etc.. intr-un cuvant full va rog comparati-o cu megane-ul 2 full.. si totusi este diferenta de ani buni intre ele..oricum.. interiorul de megane 1 mi se pare oarecum amuzant.. nuca schimbatorului de viteze zici ca-i gogoasa iar climatizarea.. nici macar nu-mi aduc aminte sa fi existat clima automata pe megane 1.. In schimb 1.6 16v fugea binisor..am ramas placut surprins..In fond tot subiectivismul primeaza la alegerea unei masini...
__________________
Te-ai nascut original , Nu muri o copie ..

sponsoru is offline   Reply With Quote
Old 01-11-07, 10:45   #62
ClauDiuFuLL

Stage 2
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 36
Default Re: Renault Megane II vs. Volkswagen Bora

Sa stii o comparatie mai buna ar fii BORA vs. Magane ca a lui Khalis..si sincer intre megane 1 si megane 2 eu as alege magane 1 100% ( Design mai placut si mai clasic ) ...Bafta
ClauDiuFuLL is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -