Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Comunicate cluburi

Comunicate cluburi Discutii intre cluburi, comunicate, invitatii, noutati

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-07-05, 16:14   #76
NeSeCeul

Presedinte RACING TEAM

Stage 2
 
NeSeCeul's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 39
Member of:
[RACING TEAM BUCURESTI]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"andreitentean\"

in caz particular ai dreptate.
dar sunt convins ca si acum ai sa ma contrazici.
Eu nu vreu sa ne contrazicem aici si-ti spuneam doar parerea mea si a unui public restrans. Iti spun ceva, stai si tu o cursa sau doua in public, intre oameni acolo dupa gard si asculta si tu ce vorbesc ei pe acolosi ai sa vezi ca nu este doar parerea mea.
Te salut.
NeSeCeul is offline  
Old 07-07-05, 16:15   #77
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Andrei ... la intrebarea mea ai cumva un raspuns ?
Lucian is offline  
Old 07-07-05, 16:21   #78
andreitentean

Stage 5
 
andreitentean's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 732
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"maryo\"
Andrei...ai o masina foarte tare,poate cea mai tare din Bucuresti care a fost vazuta la curse!
Dar trebuie sa recunosti si tu ca fara acei participanti printre care te numeri si TU aceste curse facute de Sebastian sau de oricine altcineva nu ar mai avea loc.NU am zis nimik referitor la Florica- e decizia voastra(a celor din club) ce anume faceti si cum faceti-am spus doar ca e un om important si voi stiti asta mai bine ca oricine-are o imagine formata de-a lungul anilor,o imagine poate mai mare decat o are Sebastian cu toate ca el face cursele-este o parere personala!!!
Am spus ca fara oamenii care isi rup masini nu se pot face curse-sa fim seriosi-cati oameni sunt individuali si nu fac parte din cluburi???sunt cativa dar multimea din cluburi vine si aici nu pot fi de acord cu Sebastian de nici o culoare!
Analizeaza si tu la rece!!!
O zi buna!
sunt de acord cu tine ca aceste curse sunt mai pustii fara voi sau noi, dar nu cred ca nu vor mai avea loc.
nu vreau sa te contrazic, si ti-am dat dreptate mai sus, dar ca om direct implicat in organizare pot sa spun media de prezenta la evenimente a membrilor NSL. aceasta medie nu depaseste 15 prezente. serios.

cine poate sa-l sune sau sa-l intrebe pe Florica ii rog sa verifice ce spun acum:
IMI ASUM TOATE PULILE IN GURA DACA NU ESTE ASA.
-- intrebati-l daca nu trag de el de 6 luni sa ne folosim de colaborarea cu LR si sa crestem imaginea clubului, sa avem membrii pe podium, sa avem castigatori, i-am zis sa platim chiar noi premiile pt acei membrii(adica eu si cu el), sa le platim deplasari sau cauciucurile si schimbul de ulei. i-am zis ca fac orice numai sa impinga membrii inainte. intrebati-l. da chiar intrebati-l.
si mai intrebati-l cine platea (impreuna cu el, bineinteles) toate lucrurile legate de nsl: sala de intalniri, banere, corturi, tricouri, stickere, nr de masina cu nsl, acte notariale. --
VA ROAGA UN MEMBRU FONDATOR SA-L INTREBATI LUCRURILE ASTEA

Mie sa nu-mi spuna nici el, si nici voi ca nu trag pt nsl !
Voi stiati lucrurile care vi le-am spus? intrebati-l
spuneti-mi voi mie, El pt cine trage? pt El? ca eu nu cred ca trage pt voi.
__________________
SKN ROMANIA
www.skn-tuning.ro
andreitentean is offline  
Old 07-07-05, 16:43   #79
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Vad ca lumea ma ignora .... ca de altfel si cand ne intanim. No problem. Am crezut ca atunci cand vine o persoana anume , se uita la mine si nici macar nu ma saluta e un accident. Dar se pare ca nu e accident. Pacat. E bine ca mai intai de toate sa fii OM.
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline  
Old 07-07-05, 16:45   #80
andreitentean

Stage 5
 
andreitentean's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 732
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Lucian\"
Vad ca lumea ma ignora .... ca de altfel si cand ne intanim. No problem. Am crezut ca atunci cand vine o persoana anume , se uita la mine si nici macar nu ma saluta e un accident. Dar se pare ca nu e accident. Pacat. E bine ca mai intai de toate sa fii OM.
Sorry. Nu am vazut postul. ma uitam numai in josul paginii.
Intreba-ma.
andreitentean is offline  
Old 07-07-05, 16:50   #81
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Lucian\"
Deci pana la urma toata treaba asta e generata de impacarea lui Florica cu Micutzu si implicit NSL cu MR ? Sincer asta e impresia !
cred ca asta e intrebarea
EvLSant0S is offline  
Old 07-07-05, 16:52   #82
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Asta era intrebarea. Si k fapt divers ... ai ceva (si) cu mine ?
Lucian is offline  
Old 07-07-05, 17:11   #83
andreitentean

Stage 5
 
andreitentean's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 732
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

La intrebarea lui Lucian:
nu decizia este supusa contestatiei(a se citi nici pro nici contra) ci modul de decidere.
nu este un caz singular sau primul(de aici parerea voastra ca ar avea legatura in mod expres cu MR).
este ultima picatura dintr-un sir destul de lung de decizii proprii luate in numele clubului. este o decizie importanta care trebuia luata nu numai cu toti membrii ci cu toti oamenii care l-au sustinut in prima decizie impotriva voastra de acum 10 luni.
andreitentean is offline  
Old 07-07-05, 18:34   #84
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

...
Gabi is offline  
Old 07-07-05, 19:39   #85
@Nos@

Stage 3
 
@Nos@'s Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 107
Default

Eu nu mai imi amintesc bine, dar atunci cearta a fost intre toti membri NSL si Micutzu sau numai intre Florian si Micutzu!Pentru ca daca a fost o cearta intre ei doi impacarea trebuia sa fie tot intre ei doi si nu stiu de ce vati fi suparat pe el!Oricum este o mare porcarie pentru ca:
1. nu trebuiea facuta treaba asta pe net(ati crezut ca atrageti mai multi de partea voastra )
2.Sunt sigur ca daca discutati voi trei cu Florian fata in fata si erati dispusi sa acceptati si voi unele compromisuri ati fi rezolvat problema!
3.Uricum multi au observat ca toata treaba asta a inceput de la impacarea lui Florian cu Micutzu si cu MR!Eu cred ca de altfel multi altii au considerat acest lucru un lucru bun pentru cursele din Romania!

@Nos@ is offline  
Old 07-07-05, 20:52   #86
D O G

Stage 4
 
D O G's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 206
Member of:
[Midnight Racers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Din tot ce am citit, nu trag decat o concluzie ... ceilalti nu o fac, ba chiar il sustin... Dupa cele 6 pagini irosite, poate cei ce il acuza pe Florica trag si ei o concluzie, aceea ca \"este un om iubit\" si asta e un lucru mare. Poate va intrebati de ce? E, aici este raspunsul pe care il cautati!
__________________
I'm a dog, a red dog...
Just a little PITBULL...

D O G is offline  
Old 07-07-05, 22:09   #87
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

-Distractiv a devenit Andrei si foarte comunicativ. E un pas bun....apropo i-ti faci club? Bafta Andrei !!!! Eu unul nu am de ce sa mai dau posturi \"bomba\" poate domnul Aviator sa mai nascoceasca ceva , sunt curios de episodul urmator......cine urmeaza?????
-Va spun la cel mai serios mod . Ce faceti voi aici nu este decat panarama si circ ieftin.
-Va doresc o seara placuta.
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline  
Old 07-07-05, 22:14   #88
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
Quote:
Originally Posted by \"Lucian\"
Deci pana la urma toata treaba asta e generata de impacarea lui Florica cu Micutzu si implicit NSL cu MR ? Sincer asta e impresia !
cred ca asta e intrebarea
Motivele nu-mi apartin si ce am avut sa-i spun lui Florian i-am spus direct desi uita de la mana pana la gura. Are un auz prea selectiv si asta e un mare defect.
Eu impacarea o consider benefica si scandalul regizat de Florian, stia ce reactie vor avea ceilalti membri si cu mine, Adi, Bebe etc..
Era normal dupa ce ne-a aruncat intr-un razboi unde l-am urmat orbeste sa ne informeze si eventual sa se consulte.
Personal nu as fi luat niciodata vreo masura impotriva vre unui club daca nu ni se forta mana cu amenintari ca pleaca, ca iese afara, ca sa faca, sa dreaga, sa moara...

Sa nu interpretati gresit pozitia mea.
Nu am nimic cu vre un club sau oameni din el.
Parerea lor personala e respectata si ei nu au de suferit cand e vorba de curse sunt liberi sa vina cand au chef si unde vor cu insemnele oricarui club.
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline  
Old 07-07-05, 22:23   #89
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"D O G\"
Din tot ce am citit, nu trag decat o concluzie ... ceilalti nu o fac, ba chiar il sustin... Dupa cele 6 pagini irosite, poate cei ce il acuza pe Florica trag si ei o concluzie, aceea ca \"este un om iubit\" si asta e un lucru mare. Poate va intrebati de ce? E, aici este raspunsul pe care il cautati!

Nu Dogule ce vezi tu arata ca doar e contestat, prea contesta intr-o situatie de el generata.
O prostie a facut Florian sa invrajbeasca din nou lumea ca sa vada ce?
Sper in revenirea lui, insa pozitia actuala il dezonoreaza.
SEBASTIAN is offline  
Old 07-07-05, 22:27   #90
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"NSL_Florica\"
-Distractiv a devenit Andrei si foarte comunicativ. E un pas bun....apropo i-ti faci club? Bafta Andrei !!!! Eu unul nu am de ce sa mai dau posturi \"bomba\" poate domnul Aviator sa mai nascoceasca ceva , sunt curios de episodul urmator......cine urmeaza?????
-Va spun la cel mai serios mod . Ce faceti voi aici nu este decat panarama si circ ieftin.
-Va doresc o seara placuta.
Si eu iti doresc sa reflectezi asupra scandalului creat.
SEBASTIAN is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -