Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Comunicate cluburi

Comunicate cluburi Discutii intre cluburi, comunicate, invitatii, noutati

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 05-07-05, 03:03   #16
NSL_Doru

Stage 5
 
NSL_Doru's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 467
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"aviator\"
Quote:
Originally Posted by \"B|shOp-VR6\"
Propune excluderea lui in consiliul ASC No Speed Limit... ca aici degeaba o propui...
ASC NSL nu prea este si asta e o problema.
Stai linistit se face ca la carte.
Un club exista prin curse si participarea la curse.Hai sa luam urmatorul exemplu : Craiova - 10 Iulie ! Te astept pe aeroport sa vezi ca NO SPEED LIMIT exista !!!
NSL_Doru is offline  
Old 05-07-05, 07:05   #17
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: CUTREMUR NSL Sei propune excluderea lui Florica

Quote:
Originally Posted by \"aviator\"

In seara zilei de 05.07.2005 convoc membri activi ai NO SPEED LIMIT la o discutie legata de alcatuirea actuala si viitoare a clubului nostru.
Propun excluderea din club a lui Florica.
Motive : - neconsultarea in dezizi importante
- neloialitatea fata de interesele clubului
- incapacitate de comunicare si exprimare.
Cred in rezolvarea acestei situatii, dar in nici un caz in piata publica.
Din pacate o informatie de acest gen poate fi speculata in fel si chip dand altora mari satisfactii.
Stiu ca exista o mare problema, astept si rezolvarea.
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline  
Old 05-07-05, 10:22   #18
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default

Deci sunt uimit de ce intampla aici acuma am venit de la ORADEA si la am sunat pe FLORICA si mia spus sa scriu urmatoarele cuvinte:

\"IMI ESTE SCARBA SA POSTEZ SI VAD CE ESTE SCRIS ACOLO\"

P.s.Este o bataie de joc ce se intampla.

CU RESPEKT MIKUTZU!!!
__________________


ESTE GATA.... WWW.MIDNIGHTRACERS.RO
micutzu_mrc is offline  
Old 05-07-05, 11:15   #19
Mr.Nice
Registered

Stage 5
 
Mr.Nice's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 556
Default

Era prea frumos sa fie adevarat.
Abia s-a impacat Micutzu cu Florica (NSL CU MR) si a aparut un alt scandal... era de asteptat k trebuia sa se mai certe cineva...

Am si eu o intrebare: CE DRACU REZOLVATI CU ASTEA FRATILOR?
NU SE POATE SA FIE LINISTE SI PACE INTRE NOI TOTI?
IN LOC SA FIM UNITI SI SA NE MANDRIM CU ASTA, NOI NE CERTAM, INJURAM, AMENINTAM, NE FACEM DE RAS...
SEI-ULE DE CE N-AI VB INTAI CU FLORICA SI SA-I SPUI CE AI DE GAND?
TE-AI TREZIT PESTE NOAPOTE K VREI SA TAI SI SPANZURI NSL-U... Cu cine ai vb inainte sa anunti chestia asta din conducerea NSL?


DEJA NU MAI ARE ROST SA NE MAI AGITAM LA FAZELE ASTEA, TREBUIE SA ACCEPTAM ODATA SI PT TOTDEAUNA K ASA VA FI MEREU: CERTURI, SCANDALURI, AMENINTARI SI ALTE MIZERII DIN ASTEA...



PEACE




Mr.Nice is offline  
Old 05-07-05, 12:19   #20
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default

Cred ca e clar interesele cui sunt pe aici.Ce faceti voi e o mare...........NSL fara Florica nu o sa mai fie NSL. Poate in cel mai bun caz (pt voi) o sa ramaneti doar cu numele, dar in mod sigur nu si cu majoritatea membrilor.

PS. Este parerea mea personala si nu vorbesc in numele clubului din care fac parte.
__________________
ERY is offline  
Old 05-07-05, 12:33   #21
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default

Sa nu va mire avatarul cu NO SPEED LIMIT pt ca eu inca fac parte din NSL si am un cuvant de spus si o sa l spun la momentul potrivit.


CU RESPEKT MIKUTZU!!!
micutzu_mrc is offline  
Old 05-07-05, 13:43   #22
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

-Doar scarba pote provoca.
-Dar......mai este ceva de ce nu stiu multi. Acum este tipul sa aflati!!!!!
-\"No Speed Limit\" ca denumire este omologata la OSIM in 20-Nomebrie 2004 la inceputul conflictului cu Midnight.
-Omologarea este facuta pe numele meu in scopul de a fi donata ACS NSL in momentul cand actele sunt gata. Nu este specificat nicaieri ca trebuie sau sunt obligat sa o donez!
-Deci o mutare buna facuta in trecut pentru binele NSL-ului acum devine un atuu impotriva celor care m-au tradat acum.
-Deci \"No Speed Limit\" nu poate fi floosit de nimeni fara acordul meu.
-I-mi rezerv dreptul de a da injudecata pe oricine va folosi acest nume fara acordul meu. Deci NSL este Marca Inregistrata.
-Va multumesc!
-Acum cateva zile simteam ca se intampla asta si am spus-o (Amintiti-va problema cu Telenovelele) de la Reconciliere.
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline  
Old 05-07-05, 13:48   #23
bogdan
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
bogdan's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,211
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[FORD]
[2 Roti]
[Old School Cars]
Default

mi se pare mie sau e....SAH MAT!!!!
BRAVO FLORICA!!!
bogdan is offline  
Old 05-07-05, 13:51   #24
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

Nu MAT direct!!!!!!
-Poate se supune la vot pe 4 tuning sa vedem cat am gresit eu fata de oameni si din NSL si din alte Cluburi. Daca este adevarat ca am gresit ma retrag eu si donez si denumirea.
-Daca au gresit altii sa dispara pentru totdeauna.
-Chiar as fi curios ce rezultat ar iesi>>
F_L_R is offline  
Old 05-07-05, 14:00   #25
the_mav

Stage 5
 
the_mav's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 599
Default

Quote:
-\"No Speed Limit\" ca denumire este omologata la OSIM in 20-Nomebrie 2004 la inceputul conflictului cu Midnight.
-Omologarea este facuta pe numele meu in scopul de a fi donata ACS NSL in momentul cand actele sunt gata. Nu este specificat nicaieri ca trebuie sau sunt obligat sa o donez!
-Deci o mutare buna facuta in trecut pentru binele NSL-ului acum devine un atuu impotriva celor care m-au tradat acum.
-Deci \"No Speed Limit\" nu poate fi floosit de nimeni fara acordul meu.
sweet...very, very sweet.... :P .... chiar frumoasa intoarcerea de situatie...
any comments? :P

ps: BRAVO FLORICA!!!
the_mav is offline  
Old 05-07-05, 14:13   #26
Bytzu
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Bytzu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 810
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

frate..hai sa fim seriosi...in lumea curselor auto Florica reprezinta cel mai greu nume, mai sunt Sebi si Micutzu!!!
NSL insemna Florica...chiar nu inteleg de ce atata alarmare..din cate am vazut pozitia exprimata de SEI ( Aviator) este singulara, nimeni din NSL ( cel putin nu aici pe forum) nu s-a raliat acestei pozitii; prin urmare, SEI este un rebel, singur, iar acestia de cele mai multe ori sunt exclusi din societate
__________________
BMW for ever
Ford for fun
Pejo for citymode
Bytzu is offline  
Old 05-07-05, 14:26   #27
zguby

Stage 4
 
zguby's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 236
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"NSL_Florica\"
-Doar scarba pote provoca.
-Dar......mai este ceva de ce nu stiu multi. Acum este tipul sa aflati!!!!!
-\"No Speed Limit\" ca denumire este omologata la OSIM in 20-Nomebrie 2004 la inceputul conflictului cu Midnight.
-Omologarea este facuta pe numele meu in scopul de a fi donata ACS NSL in momentul cand actele sunt gata. Nu este specificat nicaieri ca trebuie sau sunt obligat sa o donez!
-Deci o mutare buna facuta in trecut pentru binele NSL-ului acum devine un atuu impotriva celor care m-au tradat acum.
-Deci \"No Speed Limit\" nu poate fi floosit de nimeni fara acordul meu.
-I-mi rezerv dreptul de a da injudecata pe oricine va folosi acest nume fara acordul meu. Deci NSL este Marca Inregistrata.
-Va multumesc!
-Acum cateva zile simteam ca se intampla asta si am spus-o (Amintiti-va problema cu Telenovelele) de la Reconciliere.
Bravo ai fost cu un pas inaintea tuturor. Felicitari !
zguby is offline  
Old 05-07-05, 15:14   #28
luca

Stage 5
 
luca's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1,491
Member of:
[2 Roti]
Default

Eram sigur sa ti-ai lasat o portita de scapare undeva, asa fac baietii destepti. Acum urmeaza \"Razbunarea lui Florica\"...
luca is offline  
Old 05-07-05, 16:53   #29
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"NSL_Florica\"
Nu MAT direct!!!!!!
-Poate se supune la vot pe 4 tuning sa vedem cat am gresit eu fata de oameni si din NSL si din alte Cluburi. Daca este adevarat ca am gresit ma retrag eu si donez si denumirea.
-Daca au gresit altii sa dispara pentru totdeauna.
-Chiar as fi curios ce rezultat ar iesi>>
Esti constient ca NSL fara tine nu e NSL , nu ?
cu asta am incheiat ...
EvLSant0S is offline  
Old 05-07-05, 17:11   #30
Bubu_021
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Bubu_021's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 618
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

io creca aviatoru asta are probleme cerebrale in sensul ca nu ii prieste linistea, daca va mai aduceti aminte el era unul dintre fitilele care aprindeau noi si noi scandaluri intre MR si NSL asta toamna. nu cunosc amanunte despre bucataria interna a NSL, dar in ultimele luni mi se pare ca florian a iesit in fatza si a tras dupa el, impreuna cu altii numele no speed limit, adica clubul din care faci parte si tu aviatorule si cu care te mandresti, timp in care tu nu faceai altceva decat sa fii gica contra la aproape orice se scria pe forumul asta.

aviatorule, ar fi fost frumos sa dai cartile pe fatza, probleme se pare ca ai de fapt cu micutzu si MR. ai alimentat scandalul MR vs. NSL, pt ca ai avut de partea ta un club cu multi oameni, iar acum ca s-a schimbat situatia si micutzu cu florian au trecut la sentimente mai bune, incerci sa tragi din nou NSL intr-un conflict cu MR sau micutzu si pt asta trebuie ca sa ai de partea ta conducerea NSL, deci jos cu florian, nu. poate ma insel, dar e putin probabil.
cu ce a tradat florian interesele NSL, ca s-a impacat cu micutzu ? sau cum nu a condus bine NSL-ul ? trebuia sa faca NSL altceva decat curse, la care sa participe membrii sai ?

despre incercarea ta de schimbare a presedintelui NSL, nu pot decat sa rad, in timp ce el a fost in fatza, luand si laude si \"palme\", tu te-ai tras de c*r si ai preferat situatia confortabila de a fi fantoma, sa dai cu gura. creca multa lume iti ureaza acuma sa \"dai cu gura\" si in continuare daca tot te-ai obisnuit.

acum stiu la ce fel de persoane se refereau baietii cand au zis :

\"si cum se schimba unii'n curve
frate, nici nu-ti vine sa crezi\"

aviatoare, te-am remarcat de la inceput.
Bubu_021 is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -