Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Comunicate cluburi

Comunicate cluburi Discutii intre cluburi, comunicate, invitatii, noutati

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 06-07-05, 12:45   #46
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

-Daca doresti ca tu si sei sa va numiti la linia de start NSL n-aveti decat!!!!! 3 ani de zile un stiker nu a-ti fost in stare sa purtati in geam si acum sunteti NSL
-Ce vreti voi acum? Sa denigrati imaginea mea ??? Pana acum cand ma certam cu alti ..........nu v-am vazut. Nu va vad nici acum frate......nu va vad nu va aud....dar stiu ce vreti.
-Baieti nu se poate ce vreti voi!!!!!!!!
-Ramaneti voi doi cu Sebastian iar noi frerii astia mici lasati-ne frate in pace. Ce mai vreti ma? Ce tot va roade de altii??? Ce tot va f**e grija de ce fac altii baaaa? Pana cand trebuie sa va dea voua altii socoteala?????-
-Eu nu dau nimanui socoteala pentru nimic cu atat mai mult voua.
-Vreti sa fiti voi capete de afis? Fiti frate dar pe afisele vostre!!!!!!!
-NSL ca denumire nu se poate folosi poate nu ai inteles!!!!!!
-Nu cedez nici-o denumire la nimeni. Odata cu mine se ingroapa si NSL. Face-ti ce vreti voi dar nu cu numele asta.
-La revdere Andrei .
-Subiect inchis pentru mine ///////
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline  
Old 06-07-05, 12:59   #47
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default

Un lucru este foarte clar,.......fara \"baietii buni\" care isi rup masinile pe la curse, Legal Racing, NSL, MR, si orice alt club nu inseamna nimic. Sunt curios pt cine ar mai organiza Legal Racing curse dc nu participa prinicipalele cluburi de pe forumul asta, in conditiile in care membrii lor insumeaza probabil peste 70% din participanti.
__________________
ERY is offline  
Old 06-07-05, 23:42   #48
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"CT-81-ERY\"
Un lucru este foarte clar,.......fara \"baietii buni\" care isi rup masinile pe la curse, Legal Racing, NSL, MR, si orice alt club nu inseamna nimic. Sunt curios pt cine ar mai organiza Legal Racing curse dc nu participa prinicipalele cluburi de pe forumul asta, in conditiile in care membrii lor insumeaza probabil peste 70% din participanti.
Fals!
Am cursele pentru toti pasionatii si sunt multi care nu au un club.
Din pacate pana sa apara Andrei nu prea a avut NSL nici un loc unu la Legal Racing.
Nu va inchipuiti sunt multe alte cluburi si multi altii care sunt independenti, noi am promovat mai mult NSL fiind partenerul nostru oficial.
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline  
Old 07-07-05, 00:13   #49
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"NSL_Florica\"
-Au distrus tot ce puteau distruge. Ce facem acum ??? Stati linistiti!!!! De aceasta data facem un club care sa poarte un singur interes. Jocuri murdare vor urma multe .........ma astept la orice dar......Aveti putina rabdare si INCREDERE .....Florica nu a murit.......va renaste din cenusa NSL un club nou cu oameni adevarati care vor sa faca ceva. Nu conteaza componenta fondatorilor ci obiectivele pe care le avem.
-Oare credeau ca daca plec eu au rezolvat problema ....nu s-au izolat aproape definitiv si au distrus NSL pentru totdeauna.

Daca cineva a distrus ceva acela esti tu care incepi prin a-ti pune cenusa in cap.
Cine a inceput razboiul cu Micutu?
Am gresit ca te-am urmat, regretam asta.
Am fost loiali unei intelegeri cu un club, No Speed Limit pe care doar tu
l-ai tradat. L-ai aruncat intr-o disputa-razboi cu MR pentru ce ca nu te aveai tu bine cu Micutu?
Ai pus prieteni amici sa se certe intre ei, ai dus totul la vale!
Am dat si noi in MR din spirit de echipa si ti-am aparat interesele?
Acum brusc suntem dusmani?
Prin felul de a fi si dorinta de a confisca un club ai inceput sa-ti inlaturi membri fondatori, pe unii i-ai scarbit de la inceput luand hotarari fara sa le comunici nimic, punandu-i si pe altii in situatii proaste.
Amintesteti ca uni din membri tai fondatori aflau de curse din mesajele date de noi nu de la tine, cum ii consultai?
Altii aflau de alte hotarari asa!
Faci petreceri de care membri NSL nu stiu ca exista, afla accidental si toate astea in numele clubului nu-i asa?
Scoti tot de pe 4tuning. cati membri ai consultat? Acum revi nu-i asa ? Ne-am obisnuit sa vedem cum lingi unde scuipi!
Te certi cu Andrei(membru fondator NSL cu rezultatele cele mai bune la curse pe podium) pe net si brus tu nu sti nimic ca el are user anulat...
NSL nu e propietatea ta esti doar un membru fondator unul din 8 ales sa reprezinte interesele tuturor celor 8, toti decid si tu duci la indeplinire, asa se conduce nu ii duci pe toti pe unde vrea p..a ta(sper ca mi se iarta limbajul doar vorbim intre barbati si oricum curvele stiu ce e aia).
Ai gresit facan totul de capul tau.
Nu confunda strada cu clubul, pe strada faci ce vrei dar cand e vorba de club nu mai e asa de usor.
Eu nu contest hotararile tale in totalitatea lor a fost si bine a fost si rau insa ai creat aceasta situatie, iar ca sa fi linistit afla ca nu vreau sa fac parte din NSL ca membru fondator, chiar nu vreau.
Sper in revenirea lui Florian!
SEBASTIAN is offline  
Old 07-07-05, 01:19   #50
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

-Am fost \"cainele\" tau de baza 3 ani!
-Cum poti spune atatea lucruri murdare despre mine cand nu am lipsit la nici-o cursa organizata de tine?
-Nu pot crede cata ura ai in vorbe.
-Sebastian nu am crezut ca poti denatura in acest fel lucrurile.
-Poate acum dau dreptate celor din Vestul tari. Pe internet afisezi lucruri pe care cu o ora inainte nu ai avut tupeu sa-mi spui detalii.
-Dar nu uita ca eu vin din strada , ani de zile am facut curse fara tine si acolo am capatat respect.
-Uita-te in jurul tau .....eram ultimul tau aliat. Ca nu am intrat in certurile cu Westu-l Tarii a fost probabil unul dintre motivele de ce-mi porti ura.
-Pai cum crezi ca ma simteam eu cand venea XXXXXX de la Arad sa faca cursa pe Baneasa? Pai nu intra o masina pe Baneasa cum nu a intrat in 2002 la prima cursa facuta de Avocat.
-Dar sa revenim.
- Sei este interesat in mod direct sa te substina.....cum mai vinde petarde de sarbatori????
-Andrei i-ti devine fin...pai e simplu!!!!!!
-Florica era ghimpele de care trebuia sa scapati pentru a avea NSL-ul. Sorry NSL apartine la amaratii aia de vin sa faca spectacol la fiecare cursa. Amaratii aia care de multe ori se imprumuta de bani sa vina la o cursa care muncesc la masinutele lor si traiesc pentru pasiunea lor.
-Am sa dau NSL -ul celor care-l merita cu adevarat , celor care au suflet de oameni in ei , nu-l tin pentru mine.
-Sebastian eu nu sunt dusmanul tau. Dar nici aliat nu-ti mai sunt.
F_L_R is offline  
Old 07-07-05, 02:04   #51
luca

Stage 5
 
luca's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1,491
Member of:
[2 Roti]
Default

Mi-e dor de vremurile bune, inainte sa se bage legea aia nenorocita, inainte de legale, atunci cand totul era simplu si frumos.
Dar vremurile alea au apus, si orice am face nimik nu va mai fi la fel.
__________________
luca is offline  
Old 07-07-05, 02:22   #52
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

-Nu ne putem intoarce in trecut. Si mie mi-ar place pe timpul lui Adam si Eva.......dar sti de ce....??? ca fetele nu purtau hainute))
-Serios privind eu consider orice cursa ilegala de amploare organizata un regres in Racing-ul Romanesc.
-Stau si ma uit cat mai tine panarama. stateam si citeam si discutiile cu Timisoara & Arad si nu puteam spune nimic deoarece nu doream sa stric relatiile cu Sebastian . Dar sufletul meu era langa oamenii aceia care se luptau pentru bucatica lor de strada. Smecheri , fraeri asa cum sunt nu au cedat. Nici eu nu cedez si vedeti ca din respect membrii ex NSL foarte rar intervin in discutii. Am sa lupt pentru ei pana la ultima picatura de putere , realizez ca am pt cine lupta.
F_L_R is offline  
Old 07-07-05, 02:29   #53
Øvi

Stage 4
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 287
Member of:
[RR]
Default

Imi pare rau sa vad ce se intampla , si singura paralela care imi vine in mine ar fi legata de '89. Prea multi pasi inapoi se intampla din cauza unor anumiti oameni ce alimenteaza si traiesc inca in spiritul comunist. Putem doar sa asteptam Revolutia.
Øvi is offline  
Old 07-07-05, 09:33   #54
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:
Originally Posted by \"CT-81-ERY\"
Un lucru este foarte clar,.......fara \"baietii buni\" care isi rup masinile pe la curse, Legal Racing, NSL, MR, si orice alt club nu inseamna nimic. Sunt curios pt cine ar mai organiza Legal Racing curse dc nu participa prinicipalele cluburi de pe forumul asta, in conditiile in care membrii lor insumeaza probabil peste 70% din participanti.
Fals!
Am cursele pentru toti pasionatii si sunt multi care nu au un club.
Din pacate pana sa apara Andrei nu prea a avut NSL nici un loc unu la Legal Racing.
Nu va inchipuiti sunt multe alte cluburi si multi altii care sunt independenti, noi am promovat mai mult NSL fiind partenerul nostru oficial.
Si ce daca il aveti pe Andrei cu locul 1???? Crezi ca voi aveti cele mai puternice masini din tara??? Nici pe departe.
Si care sunt alea multe cluburi care participa la legale, in afara de cele de pe 4tuning ??? Eu pe majoritatea masinilor de la curse am vazut insemnele cluburilor de aici. Foarte putini sunt aia independenti.
ERY is offline  
Old 07-07-05, 10:43   #55
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

-Eu nu mai am nimic de adaugat la acest topic. Va multumesc celor care ma intelegeti, iar celor care nu inteleg poate altadata va fac si un desen.
F_L_R is offline  
Old 07-07-05, 11:21   #56
xxdadixx
BMW Driver

Stage 5
 
xxdadixx's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 6,369
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[BMW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"NSL_Florica\"
-Eu nu mai am nimic de adaugat la acest topic. Va multumesc celor care ma intelegeti, iar celor care nu inteleg poate altadata va fac si un desen.
Mai e un topic deschis aici https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=9092 ! Inca se pune paie pe foc!
xxdadixx is offline  
Old 07-07-05, 11:21   #57
aviator

Stage 5
 
aviator's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 459
Default


Florica si-a pierdut mintile!
Complexul de a fi sluga cuiva ii apartine in totalitate lui Florian, ce a avut de spus in relatia cu Sebastian si Andrei cu mine
a fost ascultat in masura in care a spus.Dar diferenta e ca el nu ne-a spus in fata ce a avut a facut asta tocandu-ne pe noi in piata, asa cum facea si un prieten de al lui cu o sticla de Jack Daniels, lucru ulterior regretat.
Personal eu am avut zeci de nemultumiri si am facut asta public mereu judecandu-l pe Florica unde l-am prins.Mai in gluma, mai in serios ca doar consideram ca suntem prieteni si tragem la aceeasi caruta,trebuia sa inteleaga ca gandeste doar in interesul lui.
Cat priveste munca prestata la Legal Racing cine vrea sa-i ia locul sa vina sa-i dam un microfon.
A reusit sa incaiere lume care punea botul la intrigile lui si-mi pare rau ca m-am numarat printre ei.
aviator is offline  
Old 07-07-05, 11:25   #58
aviator

Stage 5
 
aviator's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 459
Default


Sebastian nu vrea in mod special sa intre in NSL, doar poate Florica sa-l ambitioneze.
Eu am propus sa intre in NSL Sebastian si daca aveti ceva de discutat pe tema asta va stau la dispozitie.
Am dus munca de lamurire cu Sebastian pentru a intra insa acesta refuza.
Tot ce va spune Florian nu este adevarat,ci doar bate cimpii ca de obicei.
aviator is offline  
Old 07-07-05, 11:34   #59
aviator

Stage 5
 
aviator's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 459
Default


Lumea trebuie sa inteleaga un lucru important.
Sa lase deoparte discutile noastre cu Florica si sa stie ca indiferent din ce club fac parte si cu ce sigle vin vor fi primiti la curse.
Hotararea de a nu participa anumiti membri la cateva etape a fost ceruta in mod clar, aproape santaj, de Florica.
Poate e bine sa stiti si asta.
Cum va explicati in ciuda scandalului cu cei din timisoara-arad-oradea noi i-am invitat sa participe aruncand orgoliul la gunoi?Probabil dupa mintea lui Florica trebuiau exclusi nu e asa?

Andrei a facut spectacol si are cea mai rapida masina, cel putin pentru moment in schimb de doi ani nu l-a dovedit nimeni.Merita tot respectul!
aviator is offline  
Old 07-07-05, 12:45   #60
andreitentean

Stage 5
 
andreitentean's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 732
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Si ce daca il aveti pe Andrei cu locul 1???? Crezi ca voi aveti cele mai puternice masini din tara??? Nici pe departe.
Nu credem si nici Nu spunem ca avem cele mai puternice masini din tara, finish-ul a dovedit-o in ultimii doi ani.

Foarte putini sunt aia independenti.
Toate masinile care au facut demonstratia de putere, din pacate, nu fac parte din nici un club.
doar ce imi amintesc:

911turbo-2 sau 3 buc
viper
rs6-2buc
55amg
subaru-N buc
evo8-4 buc
lacia martini - unicat in Ro/ 310 in lume
ferrari 355
ferrari 360 (galben cabrio,am vreo 3 ani la mare)
porsche boxter/carrera-3buc
bmwm5-3 buc
bmwm3-3 buc
bmwz8
dogderam
corvette
camaro
bmw645
bmwx5 4,8
porsche cayene turbo
maserati biturbo
astra coupe turbo
audi s3
audi rs4
mitsubishi 3000gt

incearca tu sa le incadrezi intr-un club
__________________
SKN ROMANIA
www.skn-tuning.ro
andreitentean is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -