Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Comunicate cluburi

Comunicate cluburi Discutii intre cluburi, comunicate, invitatii, noutati

Reply
 
Thread Tools
Old 06-11-04, 11:32   #46
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Ce sa ne cresti ?
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 06-11-04, 15:39   #47
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"n0namee\"
iar Politia sta la un cico ... si noi ne tocam intre noi!
offf... cata dreptate ai ....
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 06-11-04, 16:52   #48
Øvi

Stage 4
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 287
Member of:
[RR]
Default

Deja-vu ? Da' de unde ...

Eu zic ca NU are rost sa aparem pe TV , ne facem de rusine ... din nou.
Ba nu , ne fac altii de rusine.

Propun ca urmatoarea transmisiune TV legata de auto/tuning/curse sa vina de pe ringul de Local Combat.

Peni-Bill.
Øvi is offline   Reply With Quote
Old 06-11-04, 17:52   #49
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Daca emisiunea s-ar fi desfasurat asa cum era planificata , adica reprezentantul politie , reprezentantul MR si atat poate lucrurile au fi stat altfel . Dra cineva a TREBUIT sa fie invitat . Si in loc sa discute problema acea persoana era macinata de faptul ca trebuia taiata chitanta pt reclama la MR si ca unele masini din materialul filmat nu aveau ce cauta pe strazi .
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 06-11-04, 19:27   #50
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

Vreti sa intrati intr-o hora deja facuta . Dar nu oricum ci in centru.
-Stimate Lucian de ce nu te-ai apucat sa faci tigarete si sa iesi la tv ca vrei sa faci tigari? intrebarea este : Crezi ca aveai vre-un cadru cu tine ca fabricant de tigari? : )))))))) deja a doua zii aveai toate controalele din tara asta pe cap si a doua zii afacerea i-ti era sigilata .
-Intelegi ce vrei din ce ti-am spus eu.
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 06-11-04, 19:35   #51
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Nu vrem sa intram nicaieri . Vrem sa fim lasati sa ne vedem de ale noastre si sa fim tratati egal . Oare e prea mult ? Nu vreau cadru cu mine. Dovada ? Poate confirma oricine ca am refuzat sa apar la tv in emisiune. Nu stiam ca va fi Sebastian acolo . Stiam ca sunt presiuni asupra producatorilor ca voi sa fiti invitati. Atat .
De ce ai tu impresia cand cineva iti cere sa te porti cu el cum te porti cu restul ca vrea sa iasa in fata ?
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 06-11-04, 20:01   #52
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

-Celelalte Cluburi au venit si au vorbit cu mine de la inceput. Le-am spus ce am avut de spus si astazi nu sunt probleme nu sunt certuri , este toata lumea ok si ii intereseaza sa castige un loc cat mai bun in competitii .
-Sportivitatea conteaza pentru ei.
-Voi a-ti considerat ca trebuie sa vorbiti la inceput cu altcineva. Intrebati-l pe el fratilor si mai departe nu ma intrebati pe mine.
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 06-11-04, 20:05   #53
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Si pe noi acum ne acuzi ca nu am vanit sa vorbim cu tine ?
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 06-11-04, 20:17   #54
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

-Nu prietene tot pe cel cu care ai vorbit prima data sa-l intrebi si incontinuare ce aveti de facut.
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 06-11-04, 20:25   #55
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Florica .. poti sa ma consideri autodidact. Nu am intrebat pe nimeni. Am facut de capul meu. Inca o data - credeam ca exista o urma de respect intre noi. De ce ma iei cu apelative gen \"prietene\" ?
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 06-11-04, 21:14   #56
RoadRunner

Stage 3
 
RoadRunner's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 164
Default

Salutare tuturor ...
Sunt unul de-al vostru... unul care traieste pentru masina lui, care-si baga ca si voi toti banii in fierul din fata casei... Va cunosc personal pe multi dintre cei care postati aici, am fost impreuna atitia ani de zile fara sa avem probleme unul cu altul... Din pacate s-a ajuns aici si mai trebuie sa treaca mult timp pina o sa fie liniste... Oricum, pina ce razboaiele personale nu vor lua sfirsit, comunitatea pasionatilor de masini va fi la fel reprezentata ca si pina la infiintarea cluburilor, adica zero barat.
Atita timp cit conducatorii celor 3 cluburi, NSL,LR si MR vor continua sa se certe precum copiii, pe probleme numai de ei stiute (sa fim seriosi, motivele pe baza carora va certati pe forum, nu au nici o legatura cu adevaratul substrat al problemei), membrii cluburilor ori vor fi atrasi in niste batalii care nu sunt ale lor, fie vor fi indepartati de conducatorii lor si impinsi spre aceleasi curse ilegale. Una peste alta, politia isi va bate in continuare joc de noi, dat fiind ca organizatiile in care ne-am inscris pentru a fi reprezentati si DECI PENTRU A FI MAI PUTERNICI de fapt... NU EXISTA ... Atit !!
__________________
GTI
RoadRunner is offline   Reply With Quote
Old 07-11-04, 01:45   #57
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default LEGAL RACING


Din pacate cele doua cluburi care au organizat pana acum citeva 38 competitii isi vor vedea in continuare de treaba, asa zisul conflict cu MR nu afecteaza lumea curselor legale in nici un fel, poate doar pe membri MR.
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 07-11-04, 01:55   #58
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Lucian\"
Nu vrem sa intram nicaieri . Vrem sa fim lasati sa ne vedem de ale noastre si sa fim tratati egal . Oare e prea mult ? Nu vreau cadru cu mine. Dovada ? Poate confirma oricine ca am refuzat sa apar la tv in emisiune. Nu stiam ca va fi Sebastian acolo . Stiam ca sunt presiuni asupra producatorilor ca voi sa fiti invitati. Atat .
De ce ai tu impresia cand cineva iti cere sa te porti cu el cum te porti cu restul ca vrea sa iasa in fata ?

Presiunile facute asupra producatorilor erau in directia de a exprima adevarul nu un punct de vedere al unui club care nu exista.
Se vorbea despre curse legale cine era mai in tema decat mine?
Nu mai fortati persoane cum ar fi un proprietar de renault sa se compromita.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 07-11-04, 07:59   #59
disco3

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 347
Default

disco3 is offline   Reply With Quote
Old 07-11-04, 08:54   #60
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Cu regret va anunt ca ieri , spre rusinea mea , m-am cam lasat dus de val , indignat fiind de anumite posturi . Se pare ca esenta celor spuse de mine nu a iesit la iveala asa cum as fi dorit , iar posturile mele au devenit cumva jignitoare . Drept pentru care imi cer scuze fata de cei lezati , imi asum greselile si din acest moment , pentru ca pe viitor sa nu se mai intample asa ceva , nu voi mai face nici un comentariu legat de LR si NSL .

Pentru a lamuri ceva lucruri inainte de a \"tace\" definitiv mai spun urmatoarele :
-Toti membrii fondatori MR in acest moment au acceptat drept concluzie LA ACEST MOMENT din partea LR & NSL faptul ca nu mai au acces la cursele legale organizate de cluburile mai sus amintite (in urma discutiei purtate cu acestea duminica trecuta) .
-Nu a fost fortat nici un proprietar de Renault sa faca ceva - se poate verifica
Lucian is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -