Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > Firme Folii Auto

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-06-10, 23:23   #61
rmirko

Stage 1
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 19
Default Re: Montaj folie omologata ART-DRK si 3M in primul service autorizat RAR pentru monta

Quote:
Originally Posted by ionutzmi View Post
ok ,
am rezolvato intre timp .
...Un raspuns prompt si la obiect,Domnul Morteanu se refera la timbre dar de autorizatiile sale care se specifica montajul intr-un service autorizat,el facand referire ca el are service,iar alte judete nu au asa ceva,pai cum sa aibe,cand in service se repara masina,nu si montaj de folie,asa ptr cei care nu stiu...ca un Tehnician de autocolante poate monta si folie,dar la noi asa ceva se invata greu,
dar dansul mai are multe raspunsuri sa mai dea tuturor celor care se adreseaza aici,...De acum incepe adevaratul razboi,...Si ce folie,care tine o vara,si vin clientii la cei care au firma si se plang de calitatea slaba a foliei,plus actele care cica trebuie stampilate de un service,la fel si montajul,iar eu nu mai montez de mult folie de cand au venit clientii sa se planga de acte,ca nu sunt autentificate cu datele din talon,etc.am mai scris aici dar cred ca cineva este in legatura sa ii protejeze identitatea firmei,ptr a vinde in continuare Folie sub denumirea de ART DRK,din MADE IN TAIWAN...
rmirko is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -