Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > Firme Folii Auto

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 02-08-09, 15:38   #31
COCOBADAREL

Stage 2
 
COCOBADAREL's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 66
Default Re: Montaj folie omologata ART-DRK si 3M in primul service autorizat RAR pentru monta

ce concurenta poti sa-mi faci tu cu preturile alea astronomice?si app cei care-si cumpara de la magazin folie le-o montez fara probleme,asa ca nu ma lezeaza nici o concurenta crede-ma.
COCOBADAREL is offline  
Old 02-08-09, 23:47   #32
cataxxl

Stage 3
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 77
Default Re: Montaj folie omologata ART-DRK si 3M in primul service autorizat RAR pentru monta

Quote:
Originally Posted by COCOBADAREL View Post
ce concurenta poti sa-mi faci tu cu preturile alea astronomice?si app cei care-si cumpara de la magazin folie le-o montez fara probleme,asa ca nu ma lezeaza nici o concurenta crede-ma.
Salut! Nu era vorba despre tine. Iar pe mine nu ma deranjeaza concurenta. Ma bucur ca te descurci, trebuie sa existe si variante mai ieftine pentru clienti, nu isi permite oricine sa vina la noi.. Iar cat priveste decoloratul, noile folii pe care le comercializam au culoarea in poliester, nu in adeziv cum erau odata. Iti pot trimite o proba ca sa te convingi...
cataxxl is offline  
Old 03-08-09, 05:59   #33
COCOBADAREL

Stage 2
 
COCOBADAREL's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 66
Default Re: Montaj folie omologata ART-DRK si 3M in primul service autorizat RAR pentru monta

am vazut ca e ceva diferenta la ce se gaseste acum pe piata fata de ce era inainte.bafta
COCOBADAREL is offline  
Old 07-08-09, 09:13   #34
alfaromtrans

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 526
Default Re: Montaj folie omologata ART-DRK si 3M in primul service autorizat RAR pentru monta

Nou folie carbon 3D la 140lei 1mX1.34m

http://www.alfaromtrans.ro/index.php...category_id=84
alfaromtrans is offline  
Old 28-08-09, 19:30   #35
viorelu

Stage 2
 
viorelu's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 70
Member of:
[DACIA]
Default Re: Montaj folie omologata ART-DRK si 3M in primul service autorizat RAR pentru monta

...niiiceee!...asteptam si montaj la asa ceva
viorelu is offline  
Old 29-08-09, 09:52   #36
alfaromtrans

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 526
Default Re: Montaj folie omologata ART-DRK si 3M in primul service autorizat RAR pentru monta

foarte curand dar suntem foarte ocupati cu montajul foliei



Quote:
Originally Posted by viorelu View Post
...niiiceee!...asteptam si montaj la asa ceva
alfaromtrans is offline  
Old 24-09-09, 16:17   #37
alfaromtrans

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 526
Default Re: Montaj folie omologata ART-DRK si 3M in primul service autorizat RAR pentru monta

upppp
alfaromtrans is offline  
Old 07-10-09, 11:56   #38
alfaromtrans

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 526
Default Re: Montaj folie omologata ART-DRK si 3M in primul service autorizat RAR pentru monta

uppppppppppp
alfaromtrans is offline  
Old 15-10-09, 05:26   #39
viorelu

Stage 2
 
viorelu's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 70
Member of:
[DACIA]
Default Re: Montaj folie omologata ART-DRK si 3M in primul service autorizat RAR pentru monta

...mai usor cu monopolul,ca nu v-ati nascut autorizati...de fapt as fi curios cam cu ce s-a lansat alfaromtrans-ul prima data ...cu ciocolata sau pufuleti?
Putin fairplay nu ar strica...prietenii stiu de ce
viorelu is offline  
Old 15-10-09, 07:23   #40
alfaromtrans

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 526
Default Re: Montaj folie omologata ART-DRK si 3M in primul service autorizat RAR pentru monta

Quote:
Originally Posted by viorelu View Post
...mai usor cu monopolul,ca nu v-ati nascut autorizati...de fapt as fi curios cam cu ce s-a lansat alfaromtrans-ul prima data ...cu ciocolata sau pufuleti?
Putin fairplay nu ar strica...prietenii stiu de ce
asta cu monopolul este veche ptr ca intre timp s au autorizat foarte multi .Poti si tu dar ai nevoie de minim 8 clase plus cei 7 ani de la parinti
__________________
www.alfaromtrans.ro
Instalatii xenon de la 170RON
Folie omologata R.A.R. 6m/0,5m=100RON
Jante de la 850 lei/set
Accesorii auto si jante. Importator direct
feedback-ul clienţilor privind produsele noastre
alfaromtrans is offline  
Old 15-10-09, 15:52   #41
viorelu

Stage 2
 
viorelu's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 70
Member of:
[DACIA]
Default Re: Montaj folie omologata ART-DRK si 3M in primul service autorizat RAR pentru monta

...ti s-a parut ca n-am clase si ani?...frumos iti sta sa jignesti,oricum nu ma asteptam sa raspunzi cu ceva lamuriri dupa ce am fost la voi si mi-am dat seama cam ce poame sunt pe acolo...Referirea era la monopolul zonal,dar va gandeati voi la asta?...voi doar stiti "dale jos ca punem noi",mai bine jos si fara decat niste taxe aiurea la firme de 2 lei vechi...
Domnul fie cu voi...sau nu
viorelu is offline  
Old 15-10-09, 16:06   #42
alfaromtrans

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 526
Default Re: Montaj folie omologata ART-DRK si 3M in primul service autorizat RAR pentru monta

Quote:
Originally Posted by viorelu View Post
...ti s-a parut ca n-am clase si ani?...frumos iti sta sa jignesti,oricum nu ma asteptam sa raspunzi cu ceva lamuriri dupa ce am fost la voi si mi-am dat seama cam ce poame sunt pe acolo...Referirea era la monopolul zonal,dar va gandeati voi la asta?...voi doar stiti "dale jos ca punem noi",mai bine jos si fara decat niste taxe aiurea la firme de 2 lei vechi...
Domnul fie cu voi...sau nu
tu ai inceput sa jignesti. Probabil ti sa zis sa da-i folia jos pentru ca nu a fost montatata corespunzator.Nu noi am regulamentul cum trebuie montata folia ci cei de la RAR.Daca ai reclamatii in privinta modului cum s-au purtat ,,poamele" cu tine astept pe PM mai multe detalii.
alfaromtrans is offline  
Old 03-11-09, 08:54   #43
alfaromtrans

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 526
Default Re: Montaj folie omologata ART-DRK si 3M in primul service autorizat RAR pentru monta

uppppp
alfaromtrans is offline  
Old 04-12-09, 09:24   #44
alfaromtrans

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 526
Default Re: Montaj folie omologata ART-DRK si 3M in primul service autorizat RAR pentru monta

UPPPPPPPPPPPPP
alfaromtrans is offline  
Old 26-01-10, 07:43   #45
alfaromtrans

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 526
Default Re: Montaj folie omologata ART-DRK si 3M in primul service autorizat RAR pentru monta

uppppp
alfaromtrans is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -