Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute > Starea curselor auto

Starea curselor auto analiza 4tuning a momentului... starea de fapt si de drept...

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 04-11-05, 07:26   #46
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

Nu am vrea sa se inteleaga altfel interventile noastre, nai ales ca sunt un tip care iarta dar nu uita.
Nu vrem sa reprosam nimic, daca vriam sa o facem cu siguranta am fi fost vehementi la momentul respectiv, oricum acum e tardiv.
Discutam, comentam aducem cateva argumente fara a fi suparati deloc, pentru ca este o discutie provocata si merita sa se faca lumina.

Noi Legal Racing sincer nu avem nici un motiv sa spunem ca suntem sau nu multumiti de 4tuning, se fac doar niste remarci tehnice.
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline  
Old 05-11-05, 00:26   #47
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

topicul e inutil...
cred ca o sa il inchid, apoi o sa il sterg cat de repede.

Lucrurile stau asa:
cui nu e de acord si nu ii place 4tuning, cu siguranta nu intra, nu il citeste si nu scrie.

a foast o falsa problema, intr-o comunitate in care oamenii intra, citesc, scriu, deci ne iubesc

a fost o cearta intre indragostiti.

lasand gluma la o parte, 4tuning se straduieste sa faca totul cum trebuie, ne revenim dupa avarii, si o sa avem si 4-5 surprize surprinzator de frumoase pentru useri !

daca mai gresim, si nu observam, nu am facut-o din reaintentie...
ajutati, da?
un telefon, un pm, messanger, email, etc...
si promit sa corectam...

bafta si multumim de sprijin.

un pont?
noi NU suntem obiectivi, noi facem cum vrem noi,
ca sa fie cum se poate mai bine si corect
Gratzian is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -