Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO

4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO Expozitia de Tuning, Car-Audio, Masini Modificate & Rally

Reply
 
Thread Tools
Old 19-03-08, 08:48   #76
DeZaXaT
VW Driver

Stage 4
 
DeZaXaT's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 291
Member of:
[VW]
Default Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N

OFFTOPIC : ***********

ONTOPIC:
- A iesit totul bine ca de fiecare data Pana data viitoare pregatim alte surprize ca sa fie show`ul si mai mare

Last edited by 4TuningRO; 19-03-08 at 11:17.
DeZaXaT is offline   Reply With Quote
Old 19-03-08, 08:52   #77
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N

Show maxim....se vede clar ca a fost un efort comun si din partea organizatorilor,si din partea participantilor.A iesit mai bine decat ma asteptam sa vad.....respect maxim pt toata lumea.
HAI- nu ne cunoastem personal....desi mi-as dori.....dar nu cred ca cineva este in masura sa comenteze ceea ce faci tu.Esti demn de tot respectul din lumea asta,sa nu uitam ca fara tine si fara Tengu.... nu era nimic.
Respect si felicitari si celorlalti participanti...a-ti dovedit ca se poate.....
Imi vine greu sa cred ca dupa reactia publicului in momentele acelea,s-a gasit totusi cineva sa comenteze negativ...acela da dovada de prostie si proasta crestere.
Nu luati in seama comentariile negative....nu sunt pe unda voastra...voi sunteti cunoscuti....comentatorii sunt niste anonimi care v-or ramane anonimi si asa v-or muri.
Inca o data felicitari
__________________
Dacia Nova 2.0 16v Turbo on gt28rs....Rats on Cocaine...E34 Turbo....Porumbar turbo fara blocant
Imi deschid bordel!!!
mikafly is offline   Reply With Quote
Old 19-03-08, 11:14   #78
vladdaman

Stage 5
 
vladdaman's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,374
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PEUGEOT]
Default Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N

foarte frumos show, tengu palaria jos, hai la fel, ma bucur ca am vazut asa ceva. pot spune doar ca imi pare rau ca nu mai am si eu silvia... sper ca la urmatorul show sa va vedem iar facand ceva similar si cine stie poate o sa vedem si alte persoane ridicandu-se la un asa standard. FELICITARI TUTUROR PARTICIPANTILOR si mai ales ORGANIZATORILOR!
vladdaman is offline   Reply With Quote
Old 19-03-08, 12:58   #79
Raziel1988

Stock
 
Raziel1988's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 8
Default Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N

Foarte tare. Samata intrebam disperat unde se face burn-ul. Nu credeam k va fi atata agitatie. Am stat in soare 1 ora sa iau bilet da am avut ce vedea. Toate meritele organizatorilor(numai ei jtiu kat au lucrat k noi sa ne bucuram de un show extraordinar)
Ajtep urmatorul eveniment. Pe 1 mai, nu?
Raziel1988 is offline   Reply With Quote
Old 19-03-08, 13:20   #80
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N

fara suparare dar cam de aici incepe un drift show !

https://www.youtube.com/watch?v=D-4dM...eature=related

https://www.youtube.com/watch?v=ne1Hm1566nc

https://www.youtube.com/watch?v=7MP7X...eature=related

florine sper k nu te superi,u esti drifter nu showman

Last edited by juana_man; 19-03-08 at 13:22.
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 19-03-08, 13:24   #81
iMAGiNE

Stage 5
 
iMAGiNE's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,101
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N

Totusi, mi se pare mai receptiv publicul din Satu Mare decat cel din Bucuresti...
iMAGiNE is offline   Reply With Quote
Old 19-03-08, 13:33   #82
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N

pai... se pare ca nu ai fost aici, daca spui asta bazat pe filmuletele date de tine
pacat ca nu ai fost, ai fi vazut un show pe cinste.
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 19-03-08, 13:49   #83
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N

salutari maistre si felicitari.nu am treaba cu nimik doar ca ...... unii oameni is supra laudati si nu inteleg pt ce?pt niste cerculete si niste cauciucuri arse?? asta nu se numeste drift show!!! stiu,acuma toti ursarii din bucuresti si din romania o sa ma ureasca si o sa ma injure dar asta e parerea mea,un DRIFT SHOW incepe cu cateva nivele mai sus !!
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 19-03-08, 13:53   #84
iMAGiNE

Stage 5
 
iMAGiNE's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,101
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N

Gratzian, am fost chiar in echipa de sprijin... dar nu asta conteaza. Mi s-a parut putin receptiv publicul, deoarece aplaudau foarte rar. De exemplu la showul facut de baietii din Ungaria. Ei vroiau ca lumea sa-i aplaude, iar din public se auzeau numai injurii. Iar aplauze se auzeau doar cand bubuia vreun cauciuc, cand a venit Ono... la Tengu cateva... si cam atat... n-o zic in nume de rau nimanui. A, si pe langa asta... duminica in momentul in care s-au pus Sorin (HAI) si Florica cu masinile in mijloc si a inceput sa se auda piesa dedicata lui Micutu (RIP), a venit mama lui Micutu... a vazut toata lumea in ce stare era... din public nici macar putina liniste sau putin respect pentru ce a fost si pentru ce a facut Micutu nu am vazut... lumea radea, se injura... and so on. Nu are lost sa mai lungesc discutia. Eu mi-am zis parerea.
__________________
#E30 powah! (OO==[][]==OO)
325i, 4.10 Open, FULL M-Tech II Plastic, Pfeba lip, ShadowLine, SPARCO strut bar, Recaro black leather interior, WEBASTO, 4xElectric windows, 9J all around... what a mess

Last edited by iMAGiNE; 19-03-08 at 13:58.
iMAGiNE is offline   Reply With Quote
Old 19-03-08, 14:05   #85
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N

publicul este cel care este...
bine ca nu e ca la fotbal, sa se imparta pe gasti si sa-si sparga sticle in cap... ci doar se multumeste sa se jigneasca pe aici...
sa incerci sa educi publicul e ca si cum ai vrea sa muti marea in varf de munte...
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 19-03-08, 14:10   #86
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N

Quote:
Originally Posted by Gratzian View Post
publicul este cel care este...
bine ca nu e ca la fotbal, sa se imparta pe gasti si sa-si sparga sticle in cap... ci doar se multumeste sa se jigneasca pe aici...
sa incerci sa educi publicul e ca si cum ai vrea sa muti marea in varf de munte...
si inca o data,nu cu organizatorii, nici cu publicul si nici macar cu prticipantii nu am treaba.....e vorba doar de pupincuristi si aprecierile lor !!!
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 19-03-08, 14:20   #87
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N

vezi ca tu esti in extrema cealalta
oricum o dai, si tu scrii pe aici jignind, fara sa ai motiv... nimeni nu s-a luat de tine, tu te iei de altii...
foarte urat...
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 19-03-08, 14:23   #88
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N

Quote:
Originally Posted by Gratzian View Post
vezi ca tu esti in extrema cealalta
oricum o dai, si tu scrii pe aici jignind, fara sa ai motiv... nimeni nu s-a luat de tine, tu te iei de altii...
foarte urat...
ok,imi cer scuze de la tine si te rog sami stergi posturile jignitoare.o sa-ti explic in pm motivul meu pt care ma simt revoltat
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 19-03-08, 14:36   #89
gergo

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 456
Default Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N

Eu m-am uitat la urmatorul video:

https://www.youtube.com/watch?v=ixeFoeoV_YA

Si, nu mi se pare ceva supertare, deşi mulţi comentează īncāntat şi "respect", si aşa mai departe. Fără supărare, este promiţător dar nicidecum tata sau profetul driftului. In plus, la 0.55 tipa din mijloc se supără şi pleacă.

(puteţi să-mi scrieţi textele obisnuite "fă tu mai bine" "de ce te bagi", dar asta e părerea mea personală)
gergo is offline   Reply With Quote
Old 19-03-08, 16:35   #90
Io4rap

Stage 5
 
Io4rap's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 622
Member of:
[Opel]
Thumbs up Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N

Quote:
Originally Posted by gergo View Post
Eu m-am uitat la urmatorul video:

https://www.youtube.com/watch?v=ixeFoeoV_YA

Si, nu mi se pare ceva supertare, deşi mulţi comentează īncāntat şi "respect", si aşa mai departe. Fără supărare, este promiţător dar nicidecum tata sau profetul driftului. In plus, la 0.55 tipa din mijloc se supără şi pleacă.

(puteţi să-mi scrieţi textele obisnuite "fă tu mai bine" "de ce te bagi", dar asta e părerea mea personală)
e dreptul tau sa spui k nu`ti place atata timp kt o spui intr`o maniera civilizata. Mie mi`a placut ce sa zic, si dupa cum se aude din film cred k multi sunt de aceeasi parere, acum nah, nu poti sa`i multumesti pe toti. Felicitarile mele, cred k esti primu care a spus asa ceva intr`un mod civilizat
__________________
Dezmembrez Opel Tigra '95 Full -> https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post2938788
Io4rap is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -