Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Reply
 
Thread Tools
Old 23-06-10, 18:13   #646
scorpio GL

Stage 5
 
scorpio GL's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 2,652
Default Re: Counter Strike 1.6

''oricand'' si ''orice'' se scriu legat.mai treci pe la scoala, ca limba romana nu o inveti pe net
scorpio GL is offline   Reply With Quote
Old 23-06-10, 18:28   #647
Schweppes

Stage 2
 
Schweppes's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 70
Default Re: Counter Strike 1.6

Daca vrea cineva meci 5vs5 , 6vs6 astept sa ma contacteze la id " extasyandschweppes " , sau daca este un meci organizat de clanu' 4tuning si aveti nevoie de un om , sau mai multi astept sa ma contactati...
Schweppes is offline   Reply With Quote
Old 23-06-10, 18:38   #648
griG0

Stage 3
 
griG0's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 105
Default Re: Counter Strike 1.6

Scorpio GL, cu ce nick joci pe rambase? Asta daca mai joci acolo
In postul #3 din topic ai scris ca jucai pe ram.rdsnet.ro, de asta am intrebat.

Last edited by griG0; 23-06-10 at 18:41.
griG0 is offline   Reply With Quote
Old 23-06-10, 23:52   #649
r3sp3cT

Stage 3
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 154
Default Re: Counter Strike 1.6

Incercati si voi:
cs.gamers.ro
gg.gamers.ro
r3sp3cT is offline   Reply With Quote
Old 27-06-10, 03:42   #650
Bogdan2fsc

Stage 5
 
Bogdan2fsc's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 432
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: Counter Strike 1.6

joaca cineva acum ? hai ca n-am mai jucat de luni de zile )
Bogdan2fsc is offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 13:08   #651
StoRo

Stage 3
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 75
Default Re: Counter Strike 1.6

da-mi un server sau un id de steam si baga un meci ceva.
StoRo is offline   Reply With Quote
Old 04-07-10, 21:31   #652
Bakena

Stage 3
 
Bakena's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 117
Default Re: Counter Strike 1.6

E foarte bun pcp.gemenii.ro
Bakena is offline   Reply With Quote
Old 14-07-10, 08:34   #653
sYdanyel
2 Roti

Stage 5
 
sYdanyel's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 945
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Counter Strike 1.6

eu m`am apucat de cs de 5 ani FIX pe 11 iulie impliniti
sYdanyel is offline   Reply With Quote
Old 14-07-10, 11:21   #654
rizea.vlad

Stage 3
 
rizea.vlad's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 161
Default Re: Counter Strike 1.6

Eu joc de 2 zile pe un sv de Gungame, nu sunt codati, adnini responsabili, (mai putin ElemenT): gg.gamers.ro , eu sunt BlowJob!
rizea.vlad is offline   Reply With Quote
Old 18-07-10, 00:03   #655
r3sp3cT

Stage 3
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 154
Default Re: Counter Strike 1.6

Quote:
Originally Posted by rizea.vlad View Post
Eu joc de 2 zile pe un sv de Gungame, nu sunt codati, adnini responsabili, (mai putin ElemenT): gg.gamers.ro , eu sunt BlowJob!
Ma bucur ca sunt useri 4tuning si pe gamers..si sper ca vom fi mai multi.
Join cs.gamers.ro & gg.gamers.ro

P.S: Eu joc cu nick rSp.
r3sp3cT is offline   Reply With Quote
Old 26-07-10, 23:11   #656
A'Lexani

Stage 3
 
A'Lexani's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 145
Member of:
[FORD]
[2 Roti]
Default Re: Counter Strike 1.6

am dat peste o pacoste pe cs... serveru cs.estcs.ro
orice as apasa ma trimite direct pe serveru lor. si acuma nici pe ala nu pot sa mai joc pt ca mi-au dat ban cu motivul sa-mi su.gi pwla. what could I do?
A'Lexani is offline   Reply With Quote
Old 26-07-10, 23:12   #657
kiry
Banned

Stage 5
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 573
Member of:
[Opel]
Default Re: Counter Strike 1.6

incearca in consola "exec default.cfg" fara ""
kiry is offline   Reply With Quote
Old 27-07-10, 06:39   #658
A'Lexani

Stage 3
 
A'Lexani's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 145
Member of:
[FORD]
[2 Roti]
Default Re: Counter Strike 1.6

Quote:
Originally Posted by kiry View Post
incearca in consola "exec default.cfg" fara ""
mersi pentru ajutor, am incercat dar tot nu merge... nu este vreun Zeus a lu counter strike unde sa fac reclamatie la serveru ala? o solutie ar fi sa descarc din nou counteru, am incercat dar nu gasesc vreo unu care sa functioneze (cand dau search servers spune ca nu poate sa contacteze serveru sau ceva de genu). what more could I do?
A'Lexani is offline   Reply With Quote
Old 30-07-10, 21:11   #659
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Counter Strike 1.6

Quote:
Originally Posted by Tzzantaru View Post
in primu rand nu eu am tipat in gura mare...am dedicat ceva persoanei in cauza.mai cu puncte puncte mai pe direct...si mi-ai dat lama , si n-am mai putut sa scrie pe nici un say team cu @ si pe nimic.

cred ca tu trebuie sa inveti sa mai adminezi din cand in cand si eu tre sa invat sa ma mai calmez ca de fiecare data imi fac nervii tzichii..ca se trezeste cate un codat de ma dispera cu ozn-urile si adminii nu fac nimic.in momentu ala te apuca toate pandaliile , si cand vezi ca adminu in loc sa te lase pe tine in pace dupa 1lama(apropo...s-a inventat gag pt chestia asta si inca o chestie pt faza asta nu se da lama si nici macar gag..asta pt informatia ta) si sa se ocupe de codat , face fix invers..il lasa pe ala sa enerveze juma de server cu codurile lui si adminu tine juma de echipa in lama..ca asa are el/ea chef.ti se pare corect?tu cum ai reactiona la astfel de chestii?

din pacate peste tot e aceeasi chestie.admini...de mai bine ma abtin , admini codati pana in dinti , playeri codati pana in dinti si adminii joaca la rank si ii doare fix in..... si lista poate continua.


Hai să-ţi spun cum stă treaba ...pe mine sinceră să fiu nu mă interesează părerea ta şi plus că nu trebuie să-mi spui tu mie cum să adminez ..clar ?

După llama dădeai frumos un mesaj privat ca noi adminii să putem vedea la cine te referi tu ( frumos şi cu calm ) să rezolvăm problema īn linişte ...dar...dacă tu ai probleme ( consultă un medic ) pānă la urmă este doar un joc...
Nu mă lua tu pe mine că se dă gag şi nu llama ...zi mersi că am fost īn toane bune şi nu ţi-am dat ban

Dragul meu ( serverul ăsta este cunoscut ) şi dacă tu mă iei cu reclame d-astea negativiste să ştii că nu rezolvi nimic ( eu una nu duc lipsă de playeri ) şi nici nu mi-ar părea rău dacă aş duce ...după cum spuneam mai sus ( este doar un joc ) nu mă agit atāt de tare ca tine ...dar ţinānd cont de mentalitatea pe care o ai şi de care dai dovadă şi felul īn care scrii ....se pare că mai mult de 15-16-17 anişori nu īţi pot da ...aşa că dinou să mă repet...nu am de ce să mă agit ( īţi īnţeleg comportamentul ăsta vulcanic ) pubertatea asta


Aşa că ...dacă nu īţi convine serverul ...te rog să-ţi cauţi altul sau să te laşi de acest joc


Hf !
__________________
STEAM - KLawxith
YOUTUBE - ELITE INC.
INSTAGRAM - klawxith666

PHOTOGRAPHY SITE - http://klawxith.wixsite.com/elite-inc

US/RO
DTH is offline   Reply With Quote
Old 30-07-10, 22:18   #660
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Counter Strike 1.6

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Hai să-ţi spun cum stă treaba ...pe mine sinceră să fiu nu mă interesează părerea ta şi plus că nu trebuie să-mi spui tu mie cum să adminez ..clar ?
esti chiar amuzanta...serios

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
După llama dădeai frumos un mesaj privat ca noi adminii să putem vedea la cine te referi tu ( frumos şi cu calm ) să rezolvăm problema īn linişte ...
care parte din "mi-ai dat lama si gag pe toate canalele si nu puteam sa scriu nici pe sayteam@" nu o intelegi??

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Nu mă lua tu pe mine că se dă gag şi nu llama ...zi mersi că am fost īn toane bune şi nu ţi-am dat ban
e clar cum stii tu sa adminezi...pt chat dai ban...ce pot sa zic , tine-o tot asa...

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Dragul meu ( serverul ăsta este cunoscut ) şi dacă tu mă iei cu reclame d-astea negativiste să ştii că nu rezolvi nimic ( eu una nu duc lipsă de playeri ) şi nici nu mi-ar părea rău dacă aş duce ...după cum spuneam mai sus ( este doar un joc ) nu mă agit atāt de tare ca tine ...dar ţinānd cont de mentalitatea pe care o ai şi de care dai dovadă şi felul īn care scrii ....se pare că mai mult de 15-16-17 anişori nu īţi pot da ...aşa că dinou să mă repet...nu am de ce să mă agit ( īţi īnţeleg comportamentul ăsta vulcanic ) pubertatea asta
intamplare face ca sunt chiar mai mare decat tine , asa nu-mi vb mie de pubertate.mai intai uitete in gradina ta si dupa aia caracterizeaza pe altii ok?
ca si eu pot sa incep cu caracterizari la adresa ta si iti spun sincer ca n-o sa-ti placa ce auzi...


Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Aşa că ...dacă nu īţi convine serverul ...te rog să-ţi cauţi altul sau să te laşi de acest joc
cum spuneam si mai sus , intamplarea face ca sunt mai mare si cand jucam eu cs tu te jucai...in nisip...mai degraba te lasi tu de cs ca nu prea ai treaba cu sportu asta.

stai linistita "draga" nici eu nu duc lipsa de servere , doar ca uneori sufar si eu de nervi si incep sa ma manifest...

hai ca deja o dam in off topic si ne intidem in altele.las-o asa cum e sau daca mai ai ceva de adaugat ai functia de PM
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -