Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Reply
 
Thread Tools
Old 04-05-11, 15:42   #766
RoByNeT
AirRide Lover

Stage 5
 
RoByNeT's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 6,023
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[SKODA]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
[STREETMANIACS]
[AUDI]
Default Re: Counter Strike 1.6

http://tinyurl.com/3enpfaw
RoByNeT is offline   Reply With Quote
Old 06-05-11, 12:00   #767
Nemesh17

Stage 4
 
Nemesh17's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 194
Default Re: Counter Strike 1.6

Quote:
Originally Posted by sergiulik90 View Post
Salut. Intampin o problema in joc: sunt dat la o parte de ceilalti playeri in sensul ca ei parca au greutate, iar eu nu. Daca, de exemplu, merg umar la umar cu un alt player, eu fiind pe partea stanga, cu aceeasi viteza si acesta doreste sa treaca spre stanga, sunt dat la o parte, impins, blocat. Nu pot opune rezistenta absolut deloc. Sunt impins dintr-o parte in alta. Sau ma indrept catre o scara si merg umar la umar cu un alt player. Intotdeauna acel player imi ia fata prin a ma impinge din fata scarii. Exista vreo setare care sa rezolve chestia asta ? Eu ma joc ZM de fel, dar tin minte ca mi se intampla si in modul normal de joc.
Nu pot sa iti spun doar ca, poate nu ai apasat tu ambele butoane deodata, daca tu esti in stanga lui, apesi W si D, adica sa mergi in fata si in dreapta in acelasi timp, daca nu, incearca setarea asta: cl_sidespeed 500
__________________
Nemesh17 is offline   Reply With Quote
Old 07-05-11, 06:24   #768
CaRmeLo

Stock
 
Join Date: May 2011
Posts: 1
Default Re: Counter Strike 1.6

Ip server : 89.39.75.114:27015
Anti-cheat - VAC Secured
NON - STOP
Comunitatea DoT-GameS este formata din o serie de membri seriosi cu experienta in cs iar regulamentul este strict in cea ce priveste codati si needucati.
Este un server pe care merita jucat cu adevarat, iar noi v-a asteptam in nr cat mai mare pe server si pe forumul nostru http://dot-games.net

V-A ASTEPTAM
CaRmeLo is offline   Reply With Quote
Old 08-05-11, 00:14   #769
Gutuie
Daewoo Driver

Stage 5
 
Gutuie's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 915
Member of:
[VW]
[DAEWOO]
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Counter Strike 1.6

Quote:
Originally Posted by _Cox_ View Post
Si unde gasesc steam?)
Contacteaza-ma la adresa de email guess_who688@yahoo.com si te voi ajuta eu sa gasesti un steam calumea, nu de la orice tepar
Gutuie is offline   Reply With Quote
Old 10-05-11, 07:50   #770
sergiulik90

Stage 5
 
sergiulik90's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 316
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
[Hyundai]
Default Re: Counter Strike 1.6

Quote:
Originally Posted by Nemesh17 View Post
Nu pot sa iti spun doar ca, poate nu ai apasat tu ambele butoane deodata, daca tu esti in stanga lui, apesi W si D, adica sa mergi in fata si in dreapta in acelasi timp, daca nu, incearca setarea asta: cl_sidespeed 500
Ms de raspuns. Se comporta cam la fel cu 500. Si am si mentionat ca incerc sa opun rezistenta (cu tastele laterale) insa nu vrea. Credeam ca e o setare mai ascunsa, ceva.
sergiulik90 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -