Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 17-01-11, 21:27   #451
SHAKE93

Stock
 
SHAKE93's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 3
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

Ce situatie ma? o durere am eu ca primesc BAN. Pai cum sa nu te enervezi cand vezi ca lumea iti fura munca si nici macar o multumire nu primesti din partea lui, luati fratilor si credetil pe el ca doar ii place foarte mult sa va minta atata timp cat voi nu prea aveti experienta in modding si in comunitatea Gta. Asta e si intentia lui, daca ati fi intrat si voi sa vedeti care sunt autorii originali nu cred ca va mai interesa despre acest om si eu is nimic ? sau tu ? uitate pe site-uri blogspot-uri si forum-uri specificate modding-ului Gta sa vezi ca nu's un nimic + ca am 4ani de experienta si oricum nu ma mai pun la mintea ta ca se vede ca tot pe a ta o tii.
SHAKE93 is offline  
Old 17-01-11, 21:49   #452
CrisKGS

Stage 2
 
CrisKGS's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 62
Member of:
[DACIA]
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

Inainte sa te folosesti de masinile si de piesele de caroserie facute de altul, intreaba macar daca ai voie. Rotile de pe cel putin 10 masini sunt facute de Daniel Marinescu si modificate de mine pentru a semana cu niste roti canada late. Nu i-am vazut numele lui Daniel pe nicaieri, nici macar al meu, nici macar al lui Shake, de pe masina caruia ai luat rotile. Concluzia : tu culegi laurii pentru 5 minute de "furat" masini, roti si editat texturi, dupa ce altii si-au tocit creierii incercand sa faca masinile alea cat mai detaliate si lipsite de bug-uri. In fine, oricum unuia ca tine nu o sa ii ajunga nicaieri vorbele astea, deci nici nu mai merita osteneala.
PS: Iti recomand un abecedar, te cam bate limba romana.

Quote:
Originally Posted by cristy_dacia View Post
. forumul acesta este pentru oamenii cu cap nu pentru oamenii fara cap asa ca viziteaza . ceao
Cum de inca mai ne "onorezi" cu prezenta?

Last edited by CrisKGS; 17-01-11 at 21:57.
CrisKGS is offline  
Old 17-01-11, 21:56   #453
cristy_dacia

Stage 5
 
cristy_dacia's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,319
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

CrisKGS vad ca pe langa ca esti membru 4tuning esti si in clubul dacia oare tot vorbele astea le spui si peacolo . k frate asta e ati facut cum am mai zis veniti cu politia la usa la mine ca nu v-am cerut acordul si trebuia cumva sa vi-l cer . frate daca tot te-ai chinuit sa scri atat de mult oare ai si gandit cand ai scris ?
rog un moderator sa inchida threadul . pa baieti
__________________
http://cristy2boy.blogspot.ro/
cristy_dacia is offline  
Old 17-01-11, 21:59   #454
Andreynyo

Stage 5
 
Andreynyo's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 592
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

De ce Cristi sa inchizi thread-ul?
Lasa-i sa vorbeasca, chiar te da inapoi niste vorbe ?
Ei vorbesc, tu faci masinile ...
Andreynyo is offline  
Old 17-01-11, 22:08   #455
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

O singură rugăminte: folosiţi argumente, nu daţi cu parul, dacă aveţi pretenţia de la voi că sunteţi oameni cerebrali, inteligenţi, cu şcoală...
aleks is offline  
Old 17-01-11, 22:13   #456
CrisKGS

Stage 2
 
CrisKGS's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 62
Member of:
[DACIA]
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

Quote:
Originally Posted by cristy_dacia View Post
CrisKGS vad ca pe langa ca esti membru 4tuning esti si in clubul dacia oare tot vorbele astea le spui si peacolo . k frate asta e ati facut cum am mai zis veniti cu politia la usa la mine ca nu v-am cerut acordul si trebuia cumva sa vi-l cer . frate daca tot te-ai chinuit sa scri atat de mult oare ai si gandit cand ai scris ?
rog un moderator sa inchida threadul . pa baieti
Prietene, nu o lua ca pe o jignire. Nu inteleg de ce tot incerci sa ne faci pe noi aia nebuni. Ok, modifici masini, in felul tau. Nu a zis nimeni ca faci ceva gresit, nu a zis nimeni ca iti aduce politia la usa, dar nu e frumos ca cineva sa lucreze la o masina atata vreme si tu sa ii modifici niste texturi si nici macar sa nu il mentionezi. In fine, de aia am ajuns rau, suntem un neam de ciorditori, ne dam mari experti si defapt nu stim nimic.
Te las in lumea ta, intre peretii tai.

Argument

1. Masina convertita si editata de Shake - roti editate de mine, facute de la 0 de Daniel Marinescu, se regasesc in starea lor originala pe Dacia 1410 Sport
http://gta-custom.webs.com/apps/blog...310li-injectie - NU AM VAZUT nicaieri numele lui Shake.
PS: De acum incolo rezuma-te la a spune ca "modifici"masini , nu ca le "faci" .

Last edited by CrisKGS; 17-01-11 at 22:20.
CrisKGS is offline  
Old 17-01-11, 22:29   #457
cristy_dacia

Stage 5
 
cristy_dacia's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,319
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

Quote:
Originally Posted by CrisKGS View Post
Prietene, nu o lua ca pe o jignire. Nu inteleg de ce tot incerci sa ne faci pe noi aia nebuni. Ok, modifici masini, in felul tau. Nu a zis nimeni ca faci ceva gresit, nu a zis nimeni ca iti aduce politia la usa, dar nu e frumos ca cineva sa lucreze la o masina atata vreme si tu sa ii modifici niste texturi si nici macar sa nu il mentionezi. In fine, de aia am ajuns rau, suntem un neam de ciorditori, ne dam mari experti si defapt nu stim nimic.
Te las in lumea ta, intre peretii tai.

Argument

1. Masina convertita si editata de Shake - roti editate de mine, facute de la 0 de Daniel Marinescu, se regasesc in starea lor originala pe Dacia 1410 Sport
http://gta-custom.webs.com/apps/blog...310li-injectie - NU AM VAZUT nicaieri numele lui Shake.
PS: De acum incolo rezuma-te la a spune ca "modifici"masini , nu ca le "faci" .
nu vreau nici sa mentionez numele autorului nici nimica.threadu nu se va mai sterge va continua incontinuare.si ia gata cu cearta ca imi umpleti threadu degeaba cu off-urile voastre.aleksscuze pt cearta.si sa nu mai inchideti threadul.
cristy_dacia is offline  
Old 18-01-11, 18:30   #458
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

Intrucat nu se cer drepturi de autor, si nici nu exista cineva care sa fi inregistrat drept creatie proprie lucrarile, va rog sa nu insistati public cu subiectul "furtul lucrarilor".
Singura limita care ar putea sa stavileasca treburile astea ar fi bunul simt. Daca el lipseste, e inutil sa insistati, se invata doar in primii 7 ani de-acasa, asta e.
Deci, sa depasim subiectul, va rog.
aleks is offline  
Old 18-01-11, 21:08   #459
DrifterGT

Stage 5
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 3,134
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

Cristy... totuşi nu înţeleg... aseară mi-ai zis să te aştept să îmi dai maşina pe mess, am stat toată noaptea şi nimic, azi ţi-am dat şi pm şi pe messenger mesaj să te întreb dacă o mai faci, nu îmi răspunzi...

Te rog spunemi măcar dacă o mai faci, că nu prea... îmi place să fiu amânat că azi că mâine...
DrifterGT is offline  
Old 19-01-11, 09:47   #460
cristy_dacia

Stage 5
 
cristy_dacia's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,319
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

Quote:
Originally Posted by DrifterGT View Post
Cristy... totuşi nu înţeleg... aseară mi-ai zis să te aştept să îmi dai maşina pe mess, am stat toată noaptea şi nimic, azi ţi-am dat şi pm şi pe messenger mesaj să te întreb dacă o mai faci, nu îmi răspunzi...

Te rog spunemi măcar dacă o mai faci, că nu prea... îmi place să fiu amânat că azi că mâine...
eu o fac cand pot mai am si eu treaba si alte alea nu pot sta la pc non-stop
cristy_dacia is offline  
Old 20-01-11, 13:44   #461
DrifterGT

Stage 5
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 3,134
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

Masina mea ???
DrifterGT is offline  
Old 20-01-11, 13:56   #462
cristy_dacia

Stage 5
 
cristy_dacia's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,319
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

Quote:
Originally Posted by DrifterGT View Post
Masina mea ???
masina a ta nu va mai aparea.este gata da nu ti-o voi da si sti u dece.daca nu sti iao frumos cu cititu dela inceput si vei vedea atunci ca si eu mi-am amintit acuma.
cristy_dacia is offline  
Old 20-01-11, 14:01   #463
DrifterGT

Stage 5
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 3,134
Cool Re: GTA San Andreas 4Tuning

Mulţumesc frumos cristy pentru cele 3 săptămâni de aşteptare . Baftă multă în continuare .
DrifterGT is offline  
Old 20-01-11, 14:16   #464
cata_golf

Stage 5
 
cata_golf's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 963
Member of:
[VW]
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

Quote:
Originally Posted by cristy_dacia View Post
masina a ta nu va mai aparea.este gata da nu ti-o voi da si sti u dece.daca nu sti iao frumos cu cititu dela inceput si vei vedea atunci ca si eu mi-am amintit acuma.
a mea?
cata_golf is offline  
Old 20-01-11, 14:34   #465
cristy_dacia

Stage 5
 
cristy_dacia's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,319
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

Quote:
Originally Posted by cata_golf View Post
a mea?
pt u va fi gata pana deseara promit
cristy_dacia is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -