Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   GTA San Andreas 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/161851-gta-san-andreas-4tuning.html)

cristy_dacia 05-01-10 19:27

GTA San Andreas 4Tuning
 
72 Attachment(s)
salut m-am apucat si eu sa fac un mod pentru gta san andreas care se va numi gta san andreas 4tuning si vreau sa fac cu masini de sunt postate pe 4tuning stiu ca a mai facut cineva ca sa faca acest mod dar nu s-a apucat si m-am apucat eu. Ce va rog eu este sa veniti si voi cu sfaturi si cu pareri.
Uitati niste masini modificate de mine cu programe speciale.

eMH 05-01-10 22:17

Re: gta san andreas 4tuning
 
Eu zic sa le ceri acordul userilor si sa pui in joc masinile lor.
De exemplu oltcit zic eu ca ar merge CME-ul. In loc de Sentinel ori un urs (MOM ,din Ploiesti) sau un pistoi (RRM). Oricum,se gasesti,numai sa le ceri acordul userilor.
Idei de masini: Huntley e clar Range Rover. Limuzina e Lincoln Town Car. Flash ala parca aduce a ceva Mitsubishi Colt mai vechi,sau Honda Civic veche.
Mai era o masina care parca aducea un pic cu Mazda RX-7. Infernus = Acura/ Honda NSX
Cheetah = ceva Ferrari mai vechi
Banshee = Viper (primul model)
Elegy = Skyline R32 sau R33
Jester = Toyota Supra,dar are tractiune fata in joc.

Mai sunt,dar acum chiar nu imi vine in minte...

cristy_dacia 06-01-10 07:42

Re: gta san andreas 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 2949926)
Eu zic sa le ceri acordul userilor si sa pui in joc masinile lor.
De exemplu oltcit zic eu ca ar merge CME-ul. In loc de Sentinel ori un urs (MOM ,din Ploiesti) sau un pistoi (RRM). Oricum,se gasesti,numai sa le ceri acordul userilor.
Idei de masini: Huntley e clar Range Rover. Limuzina e Lincoln Town Car. Flash ala parca aduce a ceva Mitsubishi Colt mai vechi,sau Honda Civic veche.
Mai era o masina care parca aducea un pic cu Mazda RX-7. Infernus = Acura/ Honda NSX
Cheetah = ceva Ferrari mai vechi
Banshee = Viper (primul model)
Elegy = Skyline R32 sau R33
Jester = Toyota Supra,dar are tractiune fata in joc.

Mai sunt,dar acum chiar nu imi vine in minte...

frate asa voi face osa cer aprobare la useri

JuST_GiuGiu 06-01-10 09:30

Re: gta san andreas 4tuning
 
vorbeste cu un moderator sa iti inchida topicul vechi ca nu are sens ssa mergi cu doua topicuri!Cate despre masini am jucat si eu cu ele sunt chear panarama:lol: mult noroc!

cristy_dacia 06-01-10 17:20

Re: gta san andreas 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by JuST_GiuGiu (Post 2950597)
vorbeste cu un moderator sa iti inchida topicul vechi ca nu are sens ssa mergi cu doua topicuri!Cate despre masini am jucat si eu cu ele sunt chear panarama:lol: mult noroc!

Eu nu prea cred ca ai jucat u gta sa cu masinile astea , probabil au fost altele dar astea in nici un caz , astea acum le-am facut si nu le-am postat pe nici-un site , iar threadul alalt nu este facut de mine este facut de un user care doar a vb despre mod si atat

JuST_GiuGiu 06-01-10 18:16

Re: gta san andreas 4tuning
 
am mai jucat cu masinile tale!Mai am si e prieteni care ti-au cerut modul si l-am luat de la iei!!

Daniel_DRV 06-01-10 20:06

Re: gta san andreas 4tuning
 
da alt numar in afara de 404 coy 44 nu ai gasit ? succes cu jocul sper sa reusesti sa faci ceva frumos...dar ai putea face si cateva modificate cum era "tau" si alte loganuri....

eMH 06-01-10 20:53

Re: gta san andreas 4tuning
 
Eu zic ca deocamdata e bine asa...

cristy_dacia 07-01-10 08:39

Re: gta san andreas 4tuning
 
8 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by JuST_GiuGiu (Post 2952090)
am mai jucat cu masinile tale!Mai am si e prieteni care ti-au cerut modul si l-am luat de la iei!!

care dacia gordini? ca alalante nu le-am dat.iar modul nu e terminat.


Inca niste masini facute zilele astea dar nu sunt terminate.
am facut masina super nova(RED)
si B78 VPK masina a lui micutu11

JuST_GiuGiu 07-01-10 18:05

Re: gta san andreas 4tuning
 
de curiozitate cu ce program faci masinile?Si dupa ce termini proiectu' pune pe forum modul ca sa ne bucuram toti de el!Bafta in continuare ca te pricepi!

cristy_dacia 07-01-10 18:31

Re: gta san andreas 4tuning
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by JuST_GiuGiu (Post 2955274)
de curiozitate cu ce program faci masinile?Si dupa ce termini proiectu' pune pe forum modul ca sa ne bucuram toti de el!Bafta in continuare ca te pricepi!

sunt cam multe programe cu care lucrez , totusi incep cu ele :
- Zmodeler
- Adobe Photoshop
- GTA:SA Ultimate Editor
si mai sunt dar nu mai spun acum

Inca un Logan :

cristy_dacia 07-01-10 19:28

Re: gta san andreas 4tuning
 
va rog mai datimi si voi niste idei ce masini sa mai fac

eMH 07-01-10 21:27

Re: gta san andreas 4tuning
 
Mazda RX-7 , Acura/Honda NSX BMW Serie 7 , BMW E36, Ford Taunus, Ford Mustang, Ford Crown Victoria !

Acum ai idei :D

cristy_dacia 07-01-10 21:30

Re: gta san andreas 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 2955918)
Mazda RX-7 , Acura/Honda NSX BMW Serie 7 , BMW E36, Ford Taunus, Ford Mustang, Ford Crown Victoria !

Acum ai idei :D

da iti multumesc si as ruga si pe alti sa mai vina cu idei

JuST_GiuGiu 08-01-10 10:14

Re: gta san andreas 4tuning
 
BMW X5,Audi A4,VW Golf,Ford K,Honda Civic,Opel Record etc:D:D:D
Se pare ca ai mult timp liber;)


All times are GMT +2. The time now is 08:46.

- Copyright 2024 4Tuning