Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Machete Auto > Vanzari Cumparari Machete

Vanzari Cumparari Machete Vanzari Cumparari Schimburi Machete

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-02-12, 12:58   #1
THUNDER77
CITROEN Driver

Stage 5
 
THUNDER77's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 3,173
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
[Colectionar Machete]
[4Rally]
[CITROEN]
Default Vand/schimb comuniste plastic & metal

Se vand sau se schimba urmatoarele jucarii comuniste din plastic si tabla :

Romanesti :

Porsche : impecabile , roti originale .





VW Broscuta
: starea din poza , rotile nu stiu daca sunt originale .





Camioane seria "3 lei" : nu au roti si nu sunt complete .



China & Hong Kong :

Autocar chinezesc "COACH" : lipsa parbriz si trape , are motor cu frictiune .





Autocisterna "Made in Hong Kong" - completa , motor cu frictiune ,cabina metalica rabatabila :





Nu cunosc preturile lor si nu vreau sa fac speculatii pe marginea lor , asadar astept oferte de pret . In cee ce priveste schimbul , accept schimburi numai cu machete 1/43 din seria Tblisi , R 10 , R 12 Gordini sau R 8 Gordini sau ARO 244 "Test" . Multumesc !
__________________

Ardeau strabunele altare/Si ziua coborase-n berna/Treceau ostirile barbare/Peste cetatea mea eterna....
Ploua cu spaima si durere/Peste cetatea mea invinsa/Cadeau barbatii in tacere/Murea un zeu cu tampla ninsa.......


https://forum.4tuning.ro/201-masina-m...ia/page-5.html
THUNDER77 is offline  
Old 07-02-12, 13:04   #2
2010

Stage 5
 
2010's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 20,550
Member of:
[Moderators]
[Colectionar Machete]
Default Re: Vand/schimb comuniste plastic & metal

Pretul este obligatoriu iar pozele se incarca cu Upload-ul forumului!
2010 is offline  
Old 07-02-12, 13:11   #3
THUNDER77
CITROEN Driver

Stage 5
 
THUNDER77's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 3,173
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
[Colectionar Machete]
[4Rally]
[CITROEN]
Default Re: Vand/schimb comuniste plastic & metal

Costi inainte de a intra intr-o polemica , tin sa precizez : nu cunosc preturile lor reale si nu pot incarca cu upload-ul forumului din cauza problemelor pe care le am cu calculatorul , mai precis cu browser-ul . Daca te deranjeaza , sterge topic-ul si cu asta basta desi nu cred ca , faptul ca nu stiu preturile la plasticele astea sau ca am incarcat pozele de pe un extern pot constitui o problema in buna functionare a forumului ori intru in sfera de concurenta neloiala fata de ceilalti vanzatori .
THUNDER77 is offline  
Old 07-02-12, 14:00   #4
bmwh548

Stage 5
 
bmwh548's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 4,810
Member of:
[Moderators]
[Colectionar Machete]
Default Re: Vand/schimb comuniste plastic & metal

1. Pretul e obligatoriu. Nu il stii, nicio problema, pui un pret orientativ si scrii negociabil in dreptul lui.
2. Pozele se incarca pe serverul 4T. Ai probleme cu browserul? Reinstaleaza-l, foloseste altul, roaga pe cineva sa vina sa rezolve problema. E foarte enervant (mai ales pentru cei care intra de pe mobil sau folosesc netul mobil) cand pozele sunt urcate in felul asta.
3. Daca nu pui preturi aplicam regulamentul/daca se repeta aplicam regulamentul.
__________________
bmwh548 is offline  
Old 07-02-12, 18:26   #5
THUNDER77
CITROEN Driver

Stage 5
 
THUNDER77's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 3,173
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
[Colectionar Machete]
[4Rally]
[CITROEN]
Default Re: Vand/schimb comuniste plastic & metal

Declar acest topic inchis/sters , nu vreau sa ma cert pentru el in conditiile in care deja aceasta discutie frizeaza ridicolul ! Ca sa nu mai intru in alte discutii si sa incep sa ma enervez pentru o tampenie , TOPIC INCHIS ! Ca paranteza : Cate topicuri au sfidat regulamentul si nu s-au luat masuri ? Daca imi spuneti ca niciunul inseamna ca traim intr-o lume perfecta iar eu sunt incepator pe 4tuning ! Fire away moderator : topic inchis !
THUNDER77 is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -