cateva poze dupa vopsire ... interiorul inca nu l`am vopsit
- Vopseaua gata (exterior/interior)
- Jante fata, pe spate nu am deocamdata
- Scaune albe, in curand si bordul
- Am lasat loc pentru "sistemul audio"
Last edited by coman razvan; 02-06-09 at 17:50.
|