![]() |
Machete in lucru - eXtrm
2 Attachment(s)
Reconditionare Jeep
- urmeaza culoarea: negru mat - jante - interior + sistem boxe - astept idei |
9 Attachment(s)
cateva poze dupa vopsire ... interiorul inca nu l`am vopsit
- Vopseaua gata (exterior/interior) - Jante fata, pe spate nu am deocamdata - Scaune albe, in curand si bordul - Am lasat loc pentru "sistemul audio" |
Re: Machete in lucru - eXtrm
imi place foarte frumos,BRAVO!!
|
Re: Machete in lucru - eXtrm
Quote:
|
Re: Machete in lucru - eXtrm
ce ai mai facut cu jeep-ul?
|
Re: Machete in lucru - eXtrm
nu prea am mai avut timp... o sa incep in curand sa lucrez la el.
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:09. |
- Copyright 2026 4Tuning