Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Machete Auto > Machetele mele

Machetele mele Colectii personale de machete

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 15-05-11, 16:36   #46
DrifterGT

Stage 5
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 3,134
Default Re: Machetle mele-InSidE

Am rămas impresionat şi fără cuvinte cât de fîn au reprodus cei de la motormax balamalele la capota acestui TT.
DrifterGT is offline  
Old 15-05-11, 18:43   #47
InSidE

Stage 4
 
InSidE's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 186
Default Re: Machetle mele-InSidE

Da,stiu si pe mine m-au impresionat.Si-au cam batut joc de biata masina
InSidE is offline  
Old 15-05-11, 22:20   #48
bmwh548

Stage 5
 
bmwh548's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 4,810
Member of:
[Moderators]
[Colectionar Machete]
Default Re: Machetle mele-InSidE

Deci balamalele alea sunt din alt film.
La Corvette ar fi mers mai multa atentie la finisaje (se vad niste probleme pe unde ai chituit), ideea care sta la baza realizarii nu e rea totusi.

In alta ordine de idei observ ca folosesti un telefon pentru poze. Incearca sa ii gasesti punctul optim pentru focalizare si incearca sa eviti sa pui degetul in zona senzorului cum ai facut la una din poze.
__________________
bmwh548 is offline  
Old 16-05-11, 07:33   #49
InSidE

Stage 4
 
InSidE's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 186
Default Re: Machetle mele-InSidE

Quote:
Originally Posted by bmwh548 View Post
Deci balamalele alea sunt din alt film.
La Corvette ar fi mers mai multa atentie la finisaje (se vad niste probleme pe unde ai chituit), ideea care sta la baza realizarii nu e rea totusi.

In alta ordine de idei observ ca folosesti un telefon pentru poze. Incearca sa ii gasesti punctul optim pentru focalizare si incearca sa eviti sa pui degetul in zona senzorului cum ai facut la una din poze.
Da stiu,la Vette mai trebuia finisat dar e prima mea tentativa de tuning si cand am facut-o nu aveam experienta necesara...
In legatura cu pozele,da sunt facute cun telefonul numai ca sunt facute in graba.Data viitoare voi fi mai atent.Mersi oricum pentru sfat!
InSidE is offline  
Old 19-02-12, 21:04   #50
cretu_bs

Stage 5
 
cretu_bs's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 832
Member of:
[CHEVROLET]
Default Re: Machetle mele-InSidE

Salut! Frumoase toate machetele respect pentru munca depusa! Fa ceva cu jantele de pe TT ca sunt putin sterse in rest nimic de comentat! Sa ai spor!
cretu_bs is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -