Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Machetele mele (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele.html)
-   -   Machetle mele-InSidE (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/133079-machetle-mele-inside.html)

InSidE 12-07-09 13:03

Machetle mele-InSidE
 
7 Attachment(s)
Machetele mele

Lamborghini Murcielago Maisto 1/24 si Corvette Z06 2002 Maisto 1/24

andrew 46 12-07-09 13:42

Re: Machetle mele-InSidE
 
bine ai venit!!
frumoase machete!
mai asteptam si altele

coman razvan 12-07-09 17:40

Re: Machetle mele-InSidE
 
Citeste REGULAMENTUL! Nu iti ia mai mult de 2 minute ...

InSidE 12-07-09 17:43

Re: Machetle mele-InSidE
 
Scuze Razvan, n-am stiut.

InSidE 13-07-09 09:11

7 Attachment(s)
"Batranul" Mercedes 300CL 1/24

BMW Z8 1/18 Maisto.

Dark Side 13-07-09 12:00

Re: Machetle mele-InSidE
 
O mica rectificare: este 300SL ;)

InSidE 15-07-09 09:51

Re: Machetle mele-InSidE
 
6 Attachment(s)
Mi-am terminat munca la prima mea diorama.Nu e extraordinara dar,pentru inceput este destul de bine.

turbonetta© 15-07-09 10:19

Re: Machetle mele-InSidE
 
Foarte interesanta ideea. Bravo!!!

InSidE 15-07-09 10:42

7 Attachment(s)
Multumesc!Diorama este abia la inceput o sa ii mai fac modificari.

N-am mai postat demult machete,asa ca revin in forta cu Lamborghini Murcielago LP640 1/24 Maisto,achizitionat acum vreo 4 zile.

Porsche Boxter 1/24.Este modificat de mine.

Cam atat pentru azi :D

Dark Side 15-07-09 11:54

Re: Machetle mele-InSidE
 
Salut,
Te-as sfatui ca pe podeaua dioramei sa faci putina murdarie.... adica de exemplu sa dai cu vopsea neagra ca sa para ca este vaselina sau ulei ce a curs de la masini.... o podea curata denota un garaj goool! :lol:

Andrei1994 15-07-09 14:39

Re: Machetle mele-InSidE
 
Mihai daca ai fost vreodata la un service VW sau alta firma de genul asta ai fi vazut ca e curat ca intr-un spital. Nu e neaparat sa fie murdar pe jos. ;)

InSidE 14-09-09 10:04

Re: Machetle mele-InSidE
 
4 Attachment(s)
Sall n-am mai postat demult pe forum asa ca revin cu alta machete.Este vorba despre un mercedes vechi.

Racer21 14-09-09 10:34

Re: Machetle mele-InSidE
 
Ai putea sa specifici producatorul si scara;) Frumos Mertz, imi place si Chevy'ul prezentat in primul post, il am si eu dar pe verde.

Multa bafta si sa ai o colectie cat mai mare :-)

InSidE 14-09-09 10:36

Re: Machetle mele-InSidE
 
Aaaa...scuze am uitat sa precizez scara si producatorul.Deci...
Acest model este un Mercedes SLK 350.
Scara este:1/24
Iar producatorul:Welly

InSidE 16-09-09 08:00

Re: Machetle mele-InSidE
 
1 Attachment(s)
Mai multe modele la scara mica de la hotWheels,Maisto si cateva fara nume.


All times are GMT +2. The time now is 23:47.

- Copyright 2026 4Tuning