Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Brasov

Reply
 
Thread Tools
Old 21-05-07, 12:24   #1111
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Thumbs down Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

""catalyne te rog termina cu injectiile astea pe thread-ul nostru pt ca noi nu intram sa va injectam si sa va jignim pe voi pe thread-ul speedline. esti moderator si te rog sa te comporti ca atare altfel voi face o plangere personal catre administratorii site-ului pt ca m-am saturat de fazele astea. atata timp cat noi nu intram pe threadul vostru sa postam aiurea si sa atacam membrii speedline (si nu am facut-o niciodata spre deosebire de unii dintre voi) asteptam acelasi lucru din partea voastra. si nu mai vb u despre barbatie pt ca nici u nu esti prea "barbat". arata-mi mie un post de pe threadul speedline in care un membru ghost sau street virus ataca un membru din speedline asa cum ati facut voi.

a... si sa stii ca am facut un printscreen la acest post ca sa nu fie sters din greseala.""

Replica la cele scrise mai sus:

Domnule "bmw-m -power" tin sa iti reamintesc ca suntem pe un forum de masini si alte cele..nu imi amintesc sa te fii vazut vreodata in vreo competitie live cu orice mijloc de locomotie incepind cu biciclete si terminind cu masini,dar daca tu esti coios la tastatura haide sa fii coios cu mine fata in fata, te provoc la o intrecere pe traseul hotarit de tine, daca nu mergi frate intr-un club de photoshop.....intr-adevar noi "atacam" da atacam pe probleme concrete fratioare, te bagi tot timpul in seama dar esti paralel cu lumea asta in afara de virtual tuning spune-mi unde cand si cum ai participat sa-ti vad cojonele ca de luat in gura cu mine te tot iei...nu iti va sterge nimeni postul tau si iti multumesc anticipat pentru reclamatii si iti recomand sa nu te amesteci in discutiile care nu te privesc!! comprende? si nu uita atita timp cat este forum public si nu aveti sectiune "private" FIECARE e liber sa isi expuna parerea; te rog sa nu te obosesti sa imi raspunzi , ar fii inutil ca de fiecare data cand ai considerat ca am ceva de impartit cu tine....
__________________
I like the Power.

Last edited by Catalyn; 21-05-07 at 12:29.
Catalyn is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 12:24   #1112
BMW-M-Power

Stage 5
 
BMW-M-Power's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 645
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by Bigu View Post
1bmwmpower nu am nimic personal cu tine,nici nu stiu daca te-am vaz vreodata la fata, dar daca tu crezi ca se va intampla ceva daca vei trimite o plangere la adminii forumului esti increzator...si nu zic ca are cata pile sau alte magarii
2 mugur, iao ca un sfat de la un alt purtator de carnet, lasa jignirile si aerele de macho pt ca totusi exista o diferenta notabila de varsta intre tine si cata
m-ai vazut la fata stai linistit. nu am zis ca ai u ceva cu mine ... dar nu mi se pare normal sa intre un membru speedline pe threadul street virus si sa atace pe unul din membri fara motiv. si dc tie ti se pare normal lucrul asta atunci inseamna ca esti le fel ca si catalyn (cu toate ca eu aveam alta impresie). e normal sa-i ti partea ... dar atunci cand are dreptate. si dupa cum ai citit in postul meu nu am facut referire la toti membrii ci doar la unii dintre voi care ne tot ataca pe unde ne prind fara ca noi sa fi facut acest lucru in prealabil. dc are catalyn ceva de impartit cu mugur sa o faca pe acest thread sau pe pm sau la telefon sau oriunde numai pe threadul street virus NU. pt ca acest thread are un cu totul alt rol decat cel de a fi atacati de unii dintre membrii speedline.
__________________


Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
BMW-M-Power is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 12:31   #1113
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Post Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by BMW-M-Power View Post
m-ai vazut la fata stai linistit. nu am zis ca ai u ceva cu mine ... dar nu mi se pare normal sa intre un membru speedline pe threadul street virus si sa atace pe unul din membri fara motiv. si dc tie ti se pare normal lucrul asta atunci inseamna ca esti le fel ca si catalyn (cu toate ca eu aveam alta impresie). e normal sa-i ti partea ... dar atunci cand are dreptate. si dupa cum ai citit in postul meu nu am facut referire la toti membrii ci doar la unii dintre voi care ne tot ataca pe unde ne prind fara ca noi sa fi facut acest lucru in prealabil. dc are catalyn ceva de impartit cu mugur sa o faca pe acest thread sau pe pm sau la telefon sau oriunde numai pe threadul street virus NU. pt ca acest thread are un cu totul alt rol decat cel de a fi atacati de unii dintre membrii speedline.
te rog sa subliniezi UNDE atac membrul, motivatia si nemotivatia....
Catalyn is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 12:42   #1114
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,762
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

ai inteles gresit...
nu tin partea nimanui, nu sunt la fel cu nimeni, eu sunt eu!
ma voi oprii aici
Bigu is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 12:42   #1115
BMW-M-Power

Stage 5
 
BMW-M-Power's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 645
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Domnule "bmw-m -power" tin sa iti reamintesc ca suntem pe un forum de masini si alte cele..nu imi amintesc sa te fii vazut vreodata in vreo competitie live cu orice mijloc de locomotie incepind cu biciclete si terminind cu masini,dar daca tu esti coios la tastatura haide sa fii coios cu mine fata in fata, te provoc la o intrecere pe traseul hotarit de tine daca nu mergi frate intr-un club de photoshop.....intr-adevar noi "atacam" da atacam pe probleme concrete fratioare, te bagi tot timpul in seama dar esti paralel cu lumea asta in afara de virtual tuning spune-mi unde cand si cum ai participat sa-ti vad cojonele ca de luat in gura cu mine te tot iei...nu iti va sterge nimeni postul tau si iti multumesc anticipat pentru reclamatii si iti recomand sa nu te amesteci in discutiile care nu te privesc!
aceesi poezie expirata ... mai schimba placa ca pe asta o stiu pe derost ... deocamdata n-am masina ca sa pot sa-ti accept provocarea ... si sa stii ca pot fi coios si fata in fata nu doar la tastatura ... nu tin minte sa-mi fi spus ceva cand am venit la tine la garaj sa iau geaca aia pt ca doar atunci am fost fata in fata. dc aveai ceva cu mine puteai sa-mi spui atunci. eu sunt deschis la orice discutie fata in fata nu doar pe forum.

si dc anumite lucruri nu mi se par corecte ar trebui sa tac doar pt ca nu am participat la nici o cursa sau ce? dc as avea masina m-as da pt ca nu mie frica de vreo infrangere sau mai stiu eu ce. mie pur-si-simplu imi plac masinile si tot ce tine de fenomenul auto dar nah... ce sa zici si u ...
si poate ne dam si poate ma bati ... si ce-i cu asta???? eu nu trebuie sa-ti demonstrez nimic nici tie nici altcuiva. asa ca hai sa lasam vrajeala asta ieftina.

nu voi mai posta nimic legat de acest subiect pt ca nu o sa duca nicaieri decat la discutii fara sfarsit
BMW-M-Power is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 12:53   #1116
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Thumbs down Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by BMW-M-Power View Post
aceesi poezie expirata ... mai schimba placa ca pe asta o stiu pe derost ... deocamdata n-am masina ca sa pot sa-ti accept provocarea ... si sa stii ca pot fi coios si fata in fata nu doar la tastatura ... nu tin minte sa-mi fi spus ceva cand am venit la tine la garaj sa iau geaca aia pt ca doar atunci am fost fata in fata. dc aveai ceva cu mine puteai sa-mi spui atunci. eu sunt deschis la orice discutie fata in fata nu doar pe forum.

si dc anumite lucruri nu mi se par corecte ar trebui sa tac doar pt ca nu am participat la nici o cursa sau ce? dc as avea masina m-as da pt ca nu mie frica de vreo infrangere sau mai stiu eu ce. mie pur-si-simplu imi plac masinile si tot ce tine de fenomenul auto dar nah... ce sa zici si u ...
si poate ne dam si poate ma bati ... si ce-i cu asta???? eu nu trebuie sa-ti demonstrez nimic nici tie nici altcuiva. asa ca hai sa lasam vrajeala asta ieftina.

nu voi mai posta nimic legat de acest subiect pt ca nu o sa duca nicaieri decat la discutii fara sfarsit
caravana trece ,cainii latra...de ce de fiecare data cand iti dau replica automat iti pui la postul tau haide sa incheiem? fiindca vrei sa ai ultimul cuvant?macar atit...ma refeream la spiritul de competitie care oricum nu il ai nu de faptul ca bat eu ...findca asta TOT incerc sa spun, nu ma cred buricul pamintului ca altii care fac si dreg si cand e vorba de concret fug acasa si se ascuns sub pat...si nu vorbesc doar de o singura persoana!..te amesteci in lucruri care nu te privesc....oare am ceva sa iti spun? pentru aceleasi dialoguri inutile in care te lupti cu maiestrie sa imi explici ca esti in plus? de ce te amesteci in discutiile altora daca nu vrei sa demonstrezi la nimeni nimic? stai in banca ta atunci....sunt discutii plecate de la lucruri concrete baietas si nu stau sa iti explic eu tie asta! tine-ti pasiunea in friu si nu o amesteca cu altceva! militeaza pentru pace sau inscrie-te la "din dragoste" daca vrei sa fii "the peace maker"
Catalyn is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 13:19   #1117
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Cata ... hai sa lasam oamenii care isi fac club de curse pe forum si pe strada au club de fotografi . Ne batem capul aiurea. Am vazut persoane care le credeam "decedate" ca au prin curaj .... Oameni care la un moment dat nu mai raspundeau la telefon sau la mesaje pe mess desi nu avea nimeni nimic cu ei . Nu inteleg de ce unii insista sa se dea drept "raceri" daca singurul loc unde alearga este tastatura la nfs . Hai sa fim seriosi ...
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 13:21   #1118
BMW-M-Power

Stage 5
 
BMW-M-Power's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 645
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

iar se baga asta
BMW-M-Power is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 14:15   #1119
BascaBV

Stage 5
 
BascaBV's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 451
Member of:
[Honda]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Bah da mai vedeti-va frate de treburile voastre .. va plictisitzi rau? Nu atac pe nimeni dar park sunteti niste copii care au descoperit DEX-ul si incearca sa foloseasca nijte cuvinte cat mai impopotzonate... vorbitzi de parca ati fi la televizor.... si prin fenomenul auto Lucian nu se intelege numai CURSE CURSE ... poate informatia e de ajuns pt unii ... vrei sa faci curse? ... FA ... Din vate observ ... forumu principal 4tuning are mai multe sectiuni ... TuningDAYS Revista 4TuningRO VERSUS Noutati Auto Masini tari - Supercars - Concept cars etc etc deci e diversitate ... omu nu are masina momentan asha ca nu iti poate face pe plac. Si sincer cred ca cine a facut structura forumului ... a facuto cu cap ... cred ca dak erai tu threadurile ar fi sunat cam asha ... CURSE , ALTE CURSE, ILEGALE, LEGALE, DRIFTURI, NFS etc Mai sunt si alte lucruri care trebuiesc apreciate in lumea auto ... asha ca sa nu ne batem cu pumnii in piept cine pe cine face si sa nu ne certam de la niste mizilicuri care in fond si la urma urmei nu au nici un final ok.


Cu respect , va saluta omu Basca
__________________
HondaLover
BascaBV is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 15:23   #1120
Yackone
Peugeot Driver

Stage 5
 
Yackone's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,136
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[PEUGEOT]
[4Rally]
[Design Team]
[SKODA]
[VW]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

uuu ... se anunta interesant... ma duc sa-mi iau neste popcorn
Yackone is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 15:25   #1121
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by BMW-M-Power View Post
iar se baga asta
Asta asteapta fruntea ta pe buricul lui .
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 15:26   #1122
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by BascaBV View Post
Bah da mai vedeti-va frate de treburile voastre .. va plictisitzi rau? Nu atac pe nimeni dar park sunteti niste copii care au descoperit DEX-ul si incearca sa foloseasca nijte cuvinte cat mai impopotzonate... vorbitzi de parca ati fi la televizor.... si prin fenomenul auto Lucian nu se intelege numai CURSE CURSE ... poate informatia e de ajuns pt unii ... vrei sa faci curse? ... FA ... Din vate observ ... forumu principal 4tuning are mai multe sectiuni ... TuningDAYS Revista 4TuningRO VERSUS Noutati Auto Masini tari - Supercars - Concept cars etc etc deci e diversitate ... omu nu are masina momentan asha ca nu iti poate face pe plac. Si sincer cred ca cine a facut structura forumului ... a facuto cu cap ... cred ca dak erai tu threadurile ar fi sunat cam asha ... CURSE , ALTE CURSE, ILEGALE, LEGALE, DRIFTURI, NFS etc Mai sunt si alte lucruri care trebuiesc apreciate in lumea auto ... asha ca sa nu ne batem cu pumnii in piept cine pe cine face si sa nu ne certam de la niste mizilicuri care in fond si la urma urmei nu au nici un final ok.


Cu respect , va saluta omu Basca

Si unde va incadram ? Supercars ? Concept cars ? Masini tari ?
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 15:28   #1123
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Exclamation Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by BascaBV View Post
Bah da mai vedeti-va frate de treburile voastre .. va plictisitzi rau? Nu atac pe nimeni dar park sunteti niste copii care au descoperit DEX-ul si incearca sa foloseasca nijte cuvinte cat mai impopotzonate... vorbitzi de parca ati fi la televizor.... si prin fenomenul auto Lucian nu se intelege numai CURSE CURSE ... poate informatia e de ajuns pt unii ... vrei sa faci curse? ... FA ... Din vate observ ... forumu principal 4tuning are mai multe sectiuni ... TuningDAYS Revista 4TuningRO VERSUS Noutati Auto Masini tari - Supercars - Concept cars etc etc deci e diversitate ... omu nu are masina momentan asha ca nu iti poate face pe plac. Si sincer cred ca cine a facut structura forumului ... a facuto cu cap ... cred ca dak erai tu threadurile ar fi sunat cam asha ... CURSE , ALTE CURSE, ILEGALE, LEGALE, DRIFTURI, NFS etc Mai sunt si alte lucruri care trebuiesc apreciate in lumea auto ... asha ca sa nu ne batem cu pumnii in piept cine pe cine face si sa nu ne certam de la niste mizilicuri care in fond si la urma urmei nu au nici un final ok.


Cu respect , va saluta omu Basca
tu citesti ce se scrie sau reactionezi impulsiv?cine se bate cu pumnul in piept? ....divagam de la subiect si exclude nfs din threaduri, eventual include-l la tine, cine cu cine se cearta? cine cu cine il f..te grija de discutiile altora?iar cu cuvintele impopotonate sincer ce nu intelegi?exemplifica te rog si sincer nu se bate nimeni cu tigla, pumnul sau altceva in piept...ai urmarit de unde si de la ce s-a discutat?
Catalyn is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 16:22   #1124
BascaBV

Stage 5
 
BascaBV's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 451
Member of:
[Honda]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Am citit toate posturile ... incepand cu ala de pe street virus. In fine ... subiect incheiat ... si mai posteaza tu odata sa nu zici ca am eu ultimul cuvant :Lol:
BascaBV is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 16:40   #1125
FreaK_Bv

Stage 5
 
FreaK_Bv's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 851
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

@Lucian: te rog eu nu te mai baga...ca nimeni nu are nimic cu tine!!si nu mai jigniii lumea degeaba!!!

@Bigu : tu veziti de masina ta si de racerii tai...ca nu te tine pooola sa te dai cu nimeni...si mai vinzi gogosi ca iti iei polo GTI si etc...hai minte mai frumos!!!am aincheiat si cu tine!

@Cata :te rog eu nu te mai baga in seama aiurea...nu aveai ce face si ai avut chef de scandal!??!?!dai dovada de imaturitate ...ma asteptam la mai mult de la tine in sensul gandirii...totusi am crezut ca tiau sarit gargaunii din cap de cand ai o familie(lucru admirabil)!!! fi matur cata...in spatele tastaturii esti zmeu...de ce nu ai venit in livada in seara aia sa ma provoci!!!???il trimiti pe MANSOUND sa vina sa ma "ia la o plimbare"????nu tie un pic rusine ma?!?!?daca ai coae asa cum ziceti voi toti...vino frate si zio in fata!! ba vreau sa ma dau cu tine...te dai sau nu???

voi nu frate...va mancati pe la spate intre voi...ce sa mai zic de restu!!

Hai pa la toti ca sincer mie sila de certurile astea!!!sincer mam saturat!!!nu stiti sa aveti un spirit de competitie!!!

Si cu asta am incheiat absolut tot!!!
__________________

Apasa pedala de acceleratie cu grija...viteza ucide

Range Rover Sport HSE---> 3.6HSE ---> 272CP+
FreaK_Bv is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -