Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Brasov

Reply
 
Thread Tools
Old 27-11-09, 17:50   #2266
gabitza121

Stage 5
 
gabitza121's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 501
Member of:
[AUDI]
[RENAULT]
Default Re: Buba la cap

lasa ma baietii si-au luat in serios meseria de moderatori pe 4 tuning.
eu zic ca nu ar fi mai frumos sa va vedeti voi de ale voastre ca e mai frumos,ca aicea se cam merge pe pupicurism si o duce bine numa cine pupa in c.r pe seful cel mare ca sa fie si el un sef mai mic.
__________________
eu sunt genul de om parazitul tu deschizi usa eu darm zidul

CU ASTA NE VOM LAUDA IN CURAND
POSESOR DE BICICLETA CU TOATE PIESELE SHIMANO
gabitza121 is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 18:25   #2267
Paul

Stage 5
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,733
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
[SUBARU]
[4Rally]
Default re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

Quote:
Originally Posted by gabitza121 View Post
lasa ma baietii si-au luat in serios meseria de moderatori pe 4 tuning.
eu zic ca nu ar fi mai frumos sa va vedeti voi de ale voastre ca e mai frumos,ca aicea se cam merge pe pupicurism si o duce bine numa cine pupa in c.r pe seful cel mare ca sa fie si el un sef mai mic.
Inca tind sa cred ca nu te-ai referit la mine la cele de mai sus, insa mie unul mi se pare foarte normal ca unele dispute care dureaza de ceva timp sunt o mare balacareala si nu se ajunge la nici un consens, sa ma deranjeze, fiind facute si in public unde fara sa vreau am acces.
Inca un lucru, NU m-am autopropus ca si candidat la moderare a sectiunii, altii au facut-o, din diferite motive. Daca intradevar te refereai la mine, eu am terminat si cu poll-ul si toata panarama asta care e facuta voluntar sau involuntar de anumite persoane, mai bine ma lipsesc.
Se poate vorbii foarte pe larg in leg cu subiectul asta, dar o sa vorbim cand ne mai intalnim daca doresti.
Te salut.
Paul is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 18:48   #2268
blondu_glf 2
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
blondu_glf 2's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,596
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[VW]
Thumbs down re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

Quote:
Originally Posted by Paul View Post
Inca tind sa cred ca nu te-ai referit la mine la cele de mai sus, insa mie unul mi se pare foarte normal ca unele dispute care dureaza de ceva timp sunt o mare balacareala si nu se ajunge la nici un consens, sa ma deranjeze, fiind facute si in public unde fara sa vreau am acces.
Inca un lucru, NU m-am autopropus ca si candidat la moderare a sectiunii, altii au facut-o, din diferite motive. Daca intradevar te refereai la mine, eu am terminat si cu poll-ul si toata panarama asta care e facuta voluntar sau involuntar de anumite persoane, mai bine ma lipsesc.
Se poate vorbii foarte pe larg in leg cu subiectul asta, dar o sa vorbim cand ne mai intalnim daca doresti.
Te salut.


Am si eu o intrebare care suna cam asa........am auzit ca ai dat mass pe mess sa te voteze lumea.....si de acolo multi din alte orase care te voteaza.....este adevarat sau nu?
__________________
blondu_glf 2 is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 18:54   #2269
Paul

Stage 5
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,733
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
[SUBARU]
[4Rally]
Default re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

Am scris si pe topicul cu pollul, da, am dat, am dat mass cu linkul forumului si sa voteze lumea pe cine considera, cu mici exceptii care imi sunt prieteni, deci n-are absolut nici o relevanta. Daca stam un pic sa numaram voturile amandurora pana in mom de fata, o sa vezi cine are voturi din afara judetului. Hai sa nu cautam nod in papura cand nu este cazul.
Paul is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 19:04   #2270
blondu_glf 2
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
blondu_glf 2's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,596
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[VW]
Default re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

Ti-am adresat doar o intrebare.....nu ti-a cautat nod in papura.....si te-as sfatui sa nu te umfli prea tare la mine ca ne certam si nu cred ca ai vrea acest lucru
blondu_glf 2 is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 19:07   #2271
Paul

Stage 5
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,733
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
[SUBARU]
[4Rally]
Default re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

Quote:
Originally Posted by blondu_glf 2 View Post
Ti-am adresat doar o intrebare.....nu ti-a cautat nod in papura.....si te-as sfatui sa nu te umfli prea tare la mine ca ne certam si nu cred ca ai vrea acest lucru
Blondule eu ti-am raspuns la intrebare, nu sunt inamic nici pentru tine nici pentru altii, ce naiba te ataci
Paul is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 19:15   #2272
blondu_glf 2
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
blondu_glf 2's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,596
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[VW]
Default re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

Din moment ce imi zici ca iti caut nod in papura ca ti-am adresat o intrebare .....este normal sa ma atac.....nu te consider inamic in nici un fel posibil dar nu mai fa afirmatii de genu te rog k daca te-as fi considerat inamic ti-as fi cautat nod in papura fata in fata...in nici un caz aici
blondu_glf 2 is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 19:22   #2273
George RHD

Stage 5
 
George RHD's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 628
Member of:
[4Rally]
[DACIA]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

zic si yo ca doar traim in romania ..cu siguranta sa votat din alte judete in cazul celuilalt candidat..voi nu vedeti ca bate la ochiii,cum ii se da voturii nu mai zic ..ca era diferenta mare intre ei si dintr-o data au crescut voturile,nu credeam ca e asa de mare comunitatea de la bv si sa fie asa de urmarit tot ce se intampla pe aici ..blat curat atat am avut de zis si nu o sa mai zic nimic .drum bun la toti
__________________
BV 02 RHD
George RHD is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 19:27   #2274
blondu_glf 2
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
blondu_glf 2's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,596
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[VW]
Default re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

nu m-am uitat care are mai multe voturi......chiar am auzit de la cineva si am vrut sa il intreb direct pe paul din pura curiozitate.......
blondu_glf 2 is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 19:43   #2275
Paul

Stage 5
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,733
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
[SUBARU]
[4Rally]
Default re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

Quote:
Originally Posted by blondu_glf 2 View Post
Din moment ce imi zici ca iti caut nod in papura ca ti-am adresat o intrebare .....este normal sa ma atac.....nu te consider inamic in nici un fel posibil dar nu mai fa afirmatii de genu te rog k daca te-as fi considerat inamic ti-as fi cautat nod in papura fata in fata...in nici un caz aici
Majoritatea lucrurilor se inteleg exact pe dos, de asta detest internetul.
Am avut o zi agitata, scuzele de rigoare.
Paul is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 19:58   #2276
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

Ce vă mai place cearta...
Grădiniţa e nimic pe lāngă voi.
Hai să fim adulti cum avem pretenţia că suntem şi sa lăsăm discuţiile astea, ce naiba...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 20:56   #2277
Yackone
Peugeot Driver

Stage 5
 
Yackone's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,136
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[PEUGEOT]
[4Rally]
[Design Team]
[SKODA]
[VW]
Default re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
Ce vă mai place cearta...
Grădiniţa e nimic pe lāngă voi.
Hai să fim adulti cum avem pretenţia că suntem şi sa lăsăm discuţiile astea, ce naiba...
atata timp cat anumite persoane care ar trebui sa fie impartiale sunt subiective aceste discutii vor continua la nesfarsit...iti recomand niste popcorn si niste suc fiindca telenovela continua
Yackone is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 21:52   #2278
BTH(BreakingTheHabbit)

Stage 3
 
BTH(BreakingTheHabbit)'s Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 140
Default re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

Hai salutari,
Scriu rar, dar de cand sa schimbat "guvernarea" pe bv au aparut si subiectele distractive. Chiar le simteam lipsa, cu astfel de topicuri lumea a devenit mai activa si cel mai placut este ca au aparut useri noi sau vechi care brusc au devenit foarte activi si parca iti da un sentiment placut si precum dupa iarna totul prinde viata cu aceasta primavara minunata de topicuri care mai de care sa te incite la ......... Oricum e bine ca e activ acest forum, dar minus ca e numai cu .... si noua "guvernare" nu tine cont de nici o parere, zice lumea dar degeaba, singurul lucru care il face este sa stearga acele posturi .... si sa sporeasca un sentiment obisnuit in aceste meleaguri de "nepotisme". Oricum spor la aceste topicuri si sa o tina tot asa. Un aspect care ar trebui luat in considerare este ca astazi la ora 14:00 conducea cu 50 Paul, iar Daniel era cu 32, daca nu ma inseala memoria, iar la ora asta brusc, adica 22:30, Daniel a luat aripi si nu cred ca este de la RedBull, oricum traiasca "nepotismele" useri care apar peste noapte si topicurile care sa arate ca brasovul este activ.
Doua intrebari pt "guvernanti":
1.Cifra 3 nu era era cifra basmului romanesc?
si din cate tin eu minte prima versiune a acestui topic continea trei personaje, unul cu care se tot cearta "guvernarea" si totusi era sustinut de uni si altii, al doilea care a ramas si era si el sustinut de uni si altii, pt ca ambii au vechime in zona si stiu cu ce si despre ce e vb si al treilea care a fost propus de catre ...........(ca deja m-am saturat sa ......) si in cateva ore a adunat brusc 30 de voturi si mai mult ca sigur o sa ....
2.Intr-unl din topicurile deschise de curand cineva zicea ceva de genul:Parerea noastra nu conteaza?
Oricum o seara faina tuturor si spor la posturi
__________________
Nu te enerva! Ia un ciocan mai mare!
Mi-ai cerut sfatul si eu ti l-am dat. Care dintre noi a fost idiotul cel mai mare n-are rost sa discutam!
Sa nu te certi niciodata cu un prost! Ceilalti au toate sansele sa nu observe diferenta!
BTH(BreakingTheHabbit) is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 23:33   #2279
gcosmin

Stock
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 4
Default re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

salutare , cine stie un service bun si ieftin unde imi pot repara si eu masina
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Picture 575.jpg
Views:	39
Size:	1.82 MB
ID:	1194073  
gcosmin is offline   Reply With Quote
Old 28-11-09, 00:35   #2280
blondu_glf 2
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
blondu_glf 2's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,596
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[VW]
Default re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

ti-am dat PM
blondu_glf 2 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -