Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > Craiova - 28.08.2004

Craiova - 28.08.2004 Sambata 28 august o noua etapa de viteza va avea loc pe aeroportul din Craiova

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-08-04, 13:01   #76
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
Bubule: de spectatori mi-e si mie frica, dar nu de cei de pe forum, pentru ca marea majoritate a mai fost la curse si stie cum sta treaba. Mi-e frica de acei ciobanasi care nu stiu pe ce lume le e capu'... Ramane de vazut...

PS: azi am tiparit afisul si-am facut 100 de copii. Incepem sa le distribuim de dupamasa.

Ar fi bina sa puna niste banda pe margine .... sau daca nu ...tot ce ramane de facut e sa facem noi pe bodyguarzii !
Al3xius is offline  
Old 13-08-04, 13:08   #77
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Indeed... Vali: vorbeste cu Florica & Co. despre aceasta banda de delimitare. Este necesara.
Gabi is offline  
Old 13-08-04, 15:50   #78
zip

Stage 4
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 292
Default

o sa fie banda de delimitare
zip is offline  
Old 13-08-04, 20:07   #79
Alex NOS

Stage 3
 
Alex NOS's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 104
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

In Craiova lumea numai despre cursa asta vorbeste..Adica cei care au habar despre masini si curse.Spectatori o sa fie cu duiumul.
Dar eu zic ca o sa fie si f multi participanti...Eu unul o sa ma bag sigur.
Zilele astea imi curat injectoarele si o sa mai lucrez la masina sa o pregatesc.Si sunt multi ca mine,f multi...
Adica,vreu sa zic ca majoritatea potentialilor participanti deja stiu de cursa si isi pregatesc masinile,in Craiova..
Cred ca o sa iasa exact cum s-a aticipat:bestial!
__________________
0-100 km/h- fara numar!
Alex NOS is offline  
Old 13-08-04, 21:28   #80
200SX
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
200SX's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,015
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

si pe aicea se fac ceva pregatiri, cred ca o sa iasa frumos
200SX is offline  
Old 13-08-04, 22:36   #81
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Sa dea Domnu` sa iasa ceva frumos si sa mai fie curse de genu asta pe la noi ...


Pe 21 mai e o cursa tot in acelas loc...dar cred ca va fi un mare esec..ca de obicei cei de la ACR s-au gandit : PROST! ...sa faca cursa cu o saptamana inainte de Legal Racing !
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline  
Old 13-08-04, 22:48   #82
g-spott

Stage 5
 
g-spott's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 494
Default

Al3xius nu-i lasi ... ca multi participanti nu cred ca o sa fie ( sau spectatori ).

Gabi: offtopic!
g-spott is offline  
Old 13-08-04, 23:11   #83
RoSonic
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
RoSonic's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

Mah... sincer nu stiu daca e de bine faptul ca se face cursa aia pe 21...
adica ma gandesc ca daca o sa le iasa ceva foarte nashpa lumea nu o sa mai vina pe 28 la LR... ca majoritea o zic paia cu \"sunt curse\"... si putini stiu cine organizeaza si ce inseamna fiecare...

Sper totusi sa nu se faca confuzii!!!!!!!!!

--
Si ca o idee pt mai putini timpi morti, poate se face o banda separata pe care se intorc masinile la start... cum am inteles ca fusese la Iasi... unii se dadeau altii se intorceau... ca pe Baneasa se cam statea sa se intoarca toti care se dadusera...
RoSonic is offline  
Old 14-08-04, 06:55   #84
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

ce faza.. lasatzii ma in durerea lor.. noi jtim de cursa de pe 28 asa ca.. poate sa faca ei 20 de intalniri.. tot la aia merem..
BoSsuL3TZ is offline  
Old 14-08-04, 08:55   #85
Mondeo
Extreme Racing Member

Stage 5
 
Mondeo's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,273
Member of:
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default

Gaby pune varianta finala pe forum sa o putem multiplica, momentan io am impartit cateva din cel alb negru , dar cum toata lumea are alte idei,probabil ca se vor face mai multe tipuri.
Pe mashina mea deja exista cel alb-negru , pe jumatate de A4,

Azi ma apuc de mashina momentan cauciucuri de curse shi un eleron de gsi
__________________
leh
Mondeo is offline  
Old 14-08-04, 12:02   #86
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Mondeo\"
Gaby pune varianta finala pe forum sa o putem multiplica, momentan io am impartit cateva din cel alb negru , dar cum toata lumea are alte idei,probabil ca se vor face mai multe tipuri.
Pe mashina mea deja exista cel alb-negru , pe jumatate de A4,

Azi ma apuc de mashina momentan cauciucuri de curse shi un eleron de gsi
Mondeo: varianta pe care noi am tiparit-o este cea pusa de Vali (ZoliaT) ultima data.
Gabi is offline  
Old 14-08-04, 14:47   #87
Bubu_021
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Bubu_021's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 618
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

Si eu sunt curios cine o sa vina la cel organizat de ACR, iar din partea ACR nu stiu de cine va fi organizat, dar am auzit ca mai mult politia vrea aceasta cursa. Mai e o chestie care mi-a venit in cap intre timp si anume Legal Raceing trebuie sa aiba licenta de organizator de concursuri automobilistice de la FRAK, asta pentru ca cei care participa la aceste intreceri sa nu aiba vreodata probleme daca vor vrea sa se inscrie in vreun Concurs sau Campionat oficial. Asta este regulamentul FRAK si se precizeaza clar ca cei care organizeaza sau participa la un concurs automobilistic organizat fara licenta FRAK vor fi exclusi (nu mai stiu pe ce perioada) din Concursurile oficiale (CN VTM, CNR etc.), Iar o licenta costa destul de mult, se mai pot elibera licente pt fiecare cursa in parte, nu neaparat pt un sezon si astea sunt mai ieftine. Rog organizatorii sa se intereseze si sa imi spuna ce si cum. De aceea toate concursurile oficiale se tin impreuna cu ACR din acel judet, ca sa nu mai fie nevoie de licenta.
Multumesc.
Bubu_021 is offline  
Old 14-08-04, 15:38   #88
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

hai ma lasa-ma.. ca doar n-o sa bage faza asta.. poate ca baietzi au deja sau poate ca nu au .. dar cine vine sa te controleze pe tine.. sa vaza care participa si care nu?... este o competitzie privata.. si nu vaz care ar fi faza.. in fine.. sper sa nu le faca probleme cei de la ACR..
__________________
South racerS =- Racing Z|e new eRA!
BoSsuL3TZ is offline  
Old 14-08-04, 15:43   #89
RoSonic
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
RoSonic's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

Oricum, cursele organizate de LR sunt pentru amatori nu pentru soferi licentiati !

Iar licenta de organizare de la FRAK, banuiesc ca LR-ul are, avand in vedere ca se faceau cronometrarile de catre reprezentant FRAK...
RoSonic is offline  
Old 14-08-04, 18:21   #90
AvataR

Stage 3
 
AvataR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 150
Default

mah noi am facut copii la o versiune de afis banuiesc ca nu o s-o mai schimbam ca mai bag si eu luni vreo 20-30 de copii si o sa mai impart sau sa vad pe unde le mai pun.gabi daca mai e ceva ma gasesti akas.
p.s. : nu mai am net akas si nush cand mai intru.va astept pe 28 zbye
__________________
IN CURAND! DIAGNOZA ELECTRONICA PENTRU PENTRU POSESORII DE ROVER MG TOATE MODELELE SI LAND-ROVER TOATE MODELELE PANA IN 2005 - CU TESTER ORIGINAL REPREZENTANTA DEDICAT ROVER MG LAND ROVER - ROVER MG LAND ROVER DEDICAT PENTRU TOATA GAMA ROVER-MG SI LAND-ROVER pana 2005!

Rover-MG Club Romania!
AvataR is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -