Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Accidente

Reply
 
Thread Tools
Old 21-08-08, 01:40   #16
Hori
VW Driver

Stage 5
 
Hori's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 507
Member of:
[VW]
Default Re: Ferrari implicat intr-un accident mortal la Timisoara

pacat ca sunt inca soferi inconstienti in tara asta, cred ca in curand ferarri sa nu mai vanda la romani masinile lor pt ca se vede ca nu au pic de mila si nici minte! vai shamar ! nu merita romanu nimic ! rusine celor ca el ! nu am nimic cu astia ce au bani si nici nu le port pica, le port pica doar celor prosti care vor sa le arate altora ce tari si jmecheri sunt ei... asta ca o paranteza.
__________________
It is the space inside that gives the drum its sound ...
Hori is offline   Reply With Quote
Old 21-08-08, 01:52   #17
dj01fad

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 630
Default Re: Ferrari implicat intr-un accident mortal la Timisoara

si va mira? si eu cred ca o sa scape si o sa faca cumva politia sa il scoata nevinovat. mi-e sila de tara asta cu tot ce se intampla in ea. pana si nick hogan nu a reusit sa scape pentru ce a facut, si era totusi cineva taiksu...
asta e. daca ai dineros si esti smecher, omori lumea, furi, si o faci legal.
D-zeu sa il odihneasca pe tanarul decedat.
__________________
citroen xantia 2.0 HDI activa '00
citroen xantia 2.0 HDI break '99
citroen xantia 2.0 TCT activa '99
citroen xantia 3.0 V6 activa '97
dj01fad is offline   Reply With Quote
Old 21-08-08, 17:02   #18
dogy_10
VW Driver

Stage 5
 
dogy_10's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,362
Member of:
[DACIA]
[RENAULT]
[VW]
Default Re: Ferrari implicat intr-un accident mortal la Timisoara

deci individu mai are cateva masini foarte scumpe printre care inca un ferrari 360 facut de hamman, dar pot spune cu mana pe inima ca e un inconstiet si un tampit, chiar daca e doctor, l-am vazut cum circula prin oras, mi-a taiat calea odata, el fiind pe interzis, gunoi asta merita sa stea o viatza in puscarie, deja m-am saturat de inbecili ca astia, care nu au niciun respect pentru nimeni....
__________________
... fara bling bling .. fara pepsi cola pe parbriz
dogy_10 is offline   Reply With Quote
Old 21-08-08, 17:23   #19
mihai88


Stage 5
 
mihai88's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,590
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Ferrari implicat intr-un accident mortal la Timisoara

am vazut ca ziceti ca e medic,pai in cazu asta se stia cu beleaua pe cap...ce rost sa mai fuga,nu putea sa stea acolo si sa ii dea primu ajutor pana venea ambulanta,etc....da omu 99% avea umpic de alcool la bord pe langa tonele de inconstienta si cretinism

mie o scarba de tara asta cum nu va puteti imagina,nu o sa faca nici o zi de puscarie pentru vietile pe care le-a nenorocit
o sa il judece in libertate ptr omor din culpa,poate o sa aiba mandat de arestare 29 de zile......in realitate o sa fie prin cluburi,etc
din cauza unui idiot moare un baiat care era la plimbare......trist dar adevarat
astazi daca ai bani te consideri regele........%^&*

ii doresc medicului/afaceristului de 1000 de ori ce a primit baiatu ala


later edit:de curiozitate cine urmareste cazu pustiului care i-a calcat pe oameni aia doi pe plaja cu X5-u
tupeu pe el sa zica ca aia doi s-au culcat sub masina,si dupa sa vina tasu sa zica ca sufera de inima ......

nu mai exista respect
un lucru pe care nu trebuie sa il uite nimeni e faptu ca daca ai bani nu inseamna ca restu oamenilor obisnuiti care merg de la 8-5 la munca sunt niste %....*

in fine...

Last edited by mihai88; 22-08-08 at 10:44.
mihai88 is offline   Reply With Quote
Old 25-08-08, 00:31   #20
armando_tm

Stage 4
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 288
Default Re: Ferrari implicat intr-un accident mortal la Timisoara

e in arest fraeru acum... o fost rupt de beat cica... si a dat o liniuta...mica :d ... mai mult de ceva acolo cu suspendare nu o sa ia 100%
armando_tm is offline   Reply With Quote
Old 25-08-08, 19:44   #21
dj01fad

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 630
Default Re: Ferrari implicat intr-un accident mortal la Timisoara

OFF: in craiova, mai demult, a calcat unu pe cineva pe trecerea de pietoni, si dupa cateva zile, trecerea de pietoni era mutata cu 50 de metrii...
dj01fad is offline   Reply With Quote
Old 28-08-08, 17:07   #22
yoyoscheme

Stock
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2
Default

bai voi care comentati, deci astia sunt martiri care o mierlesc asa. nu il mai injurati pe ala in fel si chip ca si voi ati calcat odata acceleratia pana la fund da nu ati patit nimic acum, cine stie poate data viitoare se intampla. omu a comis o urat si merita sa infunde puscaria... dar si voi ati alergat odata cu masina cand simtetati ca riscati. asa ca nu mai judecati atat.

btv nu ma inteseaza ce se intampla cu ala care a condus ferrari, imi apre rau de familia celui pierdut dar amintiti va ca si voi ati calcat odata pedala cand simteati ca e riscant.

ce voi nu ati dat niciodata o liniuta laun stop? oricare din voi care aveti orice masina, ati simtit nevoia cel putin odata sa faceti asta. probabil ca daca ati fi avut bani si ati fi fost pasionati de masini ati fi avut un ferrari si se putea intampla...

Last edited by aleks; 04-09-08 at 12:49.
yoyoscheme is offline   Reply With Quote
Old 28-08-08, 17:40   #23
mihai88


Stage 5
 
mihai88's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,590
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Ferrari implicat intr-un accident mortal la Timisoara

sunt curios- ai mai fi scris ce ai zis mai sus daca erai tu intins pe jos.......

(nu e nevoie sa raspunzi!)
mihai88 is offline   Reply With Quote
Old 28-08-08, 17:46   #24
yoyoscheme

Stock
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2
Default Re: Ferrari implicat intr-un accident mortal la Timisoara

tu ce parere ai, asa, dupa mintea ta?
as mai fi putut scrie ceva post mortem?
citeste mai atent si o sa vezi ca eu nu vb de tipul decedat ci de cei care nu isi dau seama ca si ei au fost intr un moment de nesabuinta.
era un fel de avertisment. ATENTIE SI LA VOI!
yoyoscheme is offline   Reply With Quote
Old 28-08-08, 17:53   #25
mihai88


Stage 5
 
mihai88's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,590
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Ferrari implicat intr-un accident mortal la Timisoara

da or fi fost da nu cu herghelia in spate

sa ajungi sa mergi cu frica pe strada si la un scrasnet mai tare sau stiu io ce sa te uiti in spate si sa faci un pas in dreapta/stanga ti se pare normal
ia ex tipu cu ml-u(uitate aici la accidente) ce xy se intampla daca era pe timp de zi
prea multe figuri in locuri nu prea potrivite si la momente nepotrivite

sa ii fie tarana usoara
mihai88 is offline   Reply With Quote
Old 28-08-08, 19:53   #26
dj01fad

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 630
Default Re: Ferrari implicat intr-un accident mortal la Timisoara

yoyoscheme... cam dubioasa treaba... ai doar 3 posturi, toate aici; deci sa inteleg ca ti-ai facut cont si ai intrat direct la accidente... interesant

Last edited by dj01fad; 29-08-08 at 00:07.
dj01fad is offline   Reply With Quote
Old 28-08-08, 20:27   #27
armando_tm

Stage 4
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 288
Default Re: Ferrari implicat intr-un accident mortal la Timisoara

daaa ... cu o masina sport sa te duci naibii.... mai ales ca ala o fost critza de beat... si mare sofer pe langa
armando_tm is offline   Reply With Quote
Old 29-08-08, 00:08   #28
Villy ATS
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
Villy ATS's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 846
Member of:
[Moderators]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Ferrari implicat intr-un accident mortal la Timisoara

Quote:
Originally Posted by yoyoscheme View Post
tu ce parere ai, asa, dupa mintea ta?
as mai fi putut scrie ceva post mortem?
citeste mai atent si o sa vezi ca eu nu vb de tipul decedat ci de cei care nu isi dau seama ca si ei au fost intr un moment de nesabuinta.
era un fel de avertisment. ATENTIE SI LA VOI!
bati campi baiete!!!!!!
Villy ATS is offline   Reply With Quote
Old 29-08-08, 00:35   #29
ionut_cluj

Stage 5
 
ionut_cluj's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,724
Default Re: Ferrari implicat intr-un accident mortal la Timisoara

Quote:
Originally Posted by yoyoscheme View Post
tu ce parere ai, asa, dupa mintea ta?
as mai fi putut scrie ceva post mortem?
citeste mai atent si o sa vezi ca eu nu vb de tipul decedat ci de cei care nu isi dau seama ca si ei au fost intr un moment de nesabuinta.
era un fel de avertisment. ATENTIE SI LA VOI!
Diferenta e ca noi inca n-am ucis pe nimeni. Si n-am fugit ca lasii dupa un accident.
ionut_cluj is offline   Reply With Quote
Old 29-08-08, 13:45   #30
mitza mtb
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,849
Member of:
[4Rally]
Default Re: Ferrari implicat intr-un accident mortal la Timisoara

Am auzit la tv ca a mai avut antecedente asta cu ferrari si a avut permanent un martor care ia luat apararea in procese....hmmm...dubios dubios....si am auzit ca e interlop nu doctor....da ma rog....antena 1 zice ca e doctor....pro tv-u zice ca e interlop si otv-u ca e elodia.....aqm ce draqu sa intzeleg?))))
mitza mtb is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -