Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Accidente

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 25-07-08, 19:53   #61
robertinho
VW Driver

Stage 5
 
robertinho's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 632
Member of:
[VW]
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

...multi vorbesc aiurea,omul nu e nici nesimtit,nici imputit ,in nici un fel,e un om cu foarte multi bani care isi permite probabil 100 de masini de genul asta si s-a dat cu ea pe circuit...probabil voi in locul lui ati merge numai prin oras cu 50??? hai sa fim seriosi ca nici nu ati avea destul creier sa ajungeti cu ea pe circuit,ati face curse pe strada,ati intra in primul pom sau mai rau in altii...la cat de puternica e masina sansele sa o scapi de sub control sunt foarte mari chiar daca te cheama alonso
__________________
~Intermedieri vanzari/cumparari/inchirieri de studio-uri/garosoniere/apartamente in cea mai frumoasa statiune de vacanta de pe litoralul bulgaresc :SUNNY BEACH.PRETURI FOARTE MICI!!! Pentru detalii,informatii suplimentare sau chiar viizonari-0733 936 864-Dl.Mihaila Robert~
~turism intern,turism extern,curse charter,bilete avion,rezervari hoteliere oriunde in lume.vacante,excursii si weekenduri de vis la preturi avantajoase.Pentru detalii-0733936864-Dl Mihaila Robert~
robertinho is offline  
Old 25-07-08, 20:49   #62
loghi 69

Stage 2
 
loghi 69's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 53
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

Fierul se repara ... dar totusi pacat de masina!!
loghi 69 is offline  
Old 25-07-08, 23:05   #63
Fixius


Stage 5
 
Fixius's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 3,976
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
[MERCEDES]
[VW]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

dar nu la distrus.. asa de tare.... :d
Fixius is offline  
Old 25-07-08, 23:30   #64
ionut_cluj

Stage 5
 
ionut_cluj's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,724
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

Quote:
Originally Posted by kalligraniento View Post
Bosoroc , umputit si prost cu bani! Pacat ca nu pot sa injur aici dar domnul cu burta de ii acopera poala ar trebui sa isi cumpere o masina mortoara! Cred ca i s-ar portivii mai bine!
Pacat de masina!
ideea e ca totusi e un nobil. Cu siguranta nu va plange dupa masina asta. Maxim respect din partea mea ca a patit ce-a patit pe un circuit si nu "vorbea cu tipa din masina si nu s-a asigurat", cum fac "prietenii" nostri cu Lamborghini mai deunazi.
__________________

Official Porsche hater.
ionut_cluj is offline  
Old 26-07-08, 02:09   #65
TheMagicPenguin

Stage 3
 
TheMagicPenguin's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 161
Thumbs down Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

Quote:
Originally Posted by robertinho View Post
...multi vorbesc aiurea,omul nu e nici nesimtit,nici imputit ,in nici un fel,e un om cu foarte multi bani care isi permite probabil 100 de masini de genul asta si s-a dat cu ea pe circuit...probabil voi in locul lui ati merge numai prin oras cu 50??? hai sa fim seriosi ca nici nu ati avea destul creier sa ajungeti cu ea pe circuit,ati face curse pe strada,ati intra in primul pom sau mai rau in altii...la cat de puternica e masina sansele sa o scapi de sub control sunt foarte mari chiar daca te cheama alonso
foarte adevarat ce spui tu dar de ceva timp pe forumul asta majoritatea posturilor arata ce au in creier copiii de 16-17 ani care viseaza curse, sute de cai si alte lucruri de genul asta... nu ai cum sa le ceri mai mult. ei sunt viitorii kamikze de pe strazile noastre... nu conteaza ca asta e masina din care sa storci si ultimul cal pe circuit... tre sa ne dam cum ea pe dorobanti sa ne vada tovarasii si seara sa mergem in "banbu" sa ne vada pitipoancele ca suntem "jupani". daca apare un porsche pocnit PE CIRCUIT se revolta toti "fanii porsche"... vaiii ce crima impotriva umanitatii... s-a strambat fieru. sunt curios cat dintre "fanii porsche" care plang p-aici stiu sa ne explice ce inseamna un motor boxer ca sa nu intreb cati s-au urcat intr-un porsche, fie el si cayenne.
TheMagicPenguin is offline  
Old 26-07-08, 02:43   #66
bogddanel

Stage 5
 
bogddanel's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 394
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

Este de pacat de masina, pt ca e ceva rar, insa omul nu trebuie jignit in nici un fel
Are bani, o poate rapara, in cel mai rau caz...
vorba lui TheMagicPenguin, macar e lovita pe circuit, nu pe starda...
__________________
Visez mult, dar este visul meu...
bogddanel is offline  
Old 26-07-08, 11:22   #67
Ozeze

Stage 4
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 258
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

EU nu cred ca o mai repara ... sa vina alta noua !!! ... la cati bani are sa fim seriosi
Ozeze is offline  
Old 26-07-08, 13:57   #68
sphinx

Stage 2
 
sphinx's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 30
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

deamnnnn...
sphinx is offline  
Old 26-07-08, 14:10   #69
VWluci

Stage 5
 
VWluci's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 952
Member of:
[Echipa de sprijin]
[4Rally]
[VW]
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

ma doare sufletul...
VWluci is offline  
Old 26-07-08, 14:25   #70
SKR*

Stage 5
 
SKR*'s Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,894
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

si cand te gandesti ca altii plang dupa o dacie )
SKR* is offline  
Old 26-07-08, 14:51   #71
Zana_whisky

Stock
 
Join Date: May 2008
Posts: 7
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

si`a luat ciobanu masina normal k a pocnit`o .... crede si el ca restu lumiii din romania ca e de joaca cu fieru ...
Zana_whisky is offline  
Old 26-07-08, 15:44   #72
robertinho
VW Driver

Stage 5
 
robertinho's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 632
Member of:
[VW]
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

Quote:
Originally Posted by Zana_whisky View Post
si`a luat ciobanu masina normal k a pocnit`o .... crede si el ca restu lumiii din romania ca e de joaca cu fieru ...
va justificati complet varsta prin ce postati...dumnezeu sa ne ajute cand o trebui sa primim pensia din ce muncesc generatiile voastre
robertinho is offline  
Old 26-07-08, 17:10   #73
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

Mare scofala ca a busit o masina dupa care multi NFS-isti viseaza!!! Luati furcile, coasele, topoarele, dati navala in casa lui si omorati-l pentru ca a busit o masina! In WRC, F1,DTM si alte campionate cand un pilot face praf masina nimeni nu sare la gatul lui...toata lumea SE BUCURA CA PILOTUL A SCAPAT CU VIATA pentru ca masina se repara! Mi se pare pueril sa faci un om prost, tampit si alte "epitete" de genul doar pentru faptul ca si-a busit PROPRIA MASINA. Din moment ce o are mi se pare normal sa aiba bani si de benzina si de reparatii.
__________________
I rise and u FALL!!!
dexter_20 is offline  
Old 26-07-08, 17:16   #74
robertinho
VW Driver

Stage 5
 
robertinho's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 632
Member of:
[VW]
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

Quote:
Originally Posted by dexter_20 View Post
Mare scofala ca a busit o masina dupa care multi NFS-isti viseaza!!! Luati furcile, coasele, topoarele, dati navala in casa lui si omorati-l pentru ca a busit o masina! In WRC, F1,DTM si alte campionate cand un pilot face praf masina nimeni nu sare la gatul lui...toata lumea SE BUCURA CA PILOTUL A SCAPAT CU VIATA pentru ca masina se repara! Mi se pare pueril sa faci un om prost, tampit si alte "epitete" de genul doar pentru faptul ca si-a busit PROPRIA MASINA. Din moment ce o are mi se pare normal sa aiba bani si de benzina si de reparatii.
...numai are rost sa-ti faci nervi cu toti visatorii astia de vor doar rachete si nave spatiale...daca ai rabdare sa citesti toate posturile ai sa ramai socat cati gandesc cu c***l...eu m-am resemnat...le-am zis ce am avut de zis,dupa care au urmat alte posturi si mai "inteligente si pline de explicatii logice"
robertinho is offline  
Old 26-07-08, 17:58   #75
nos2techno

Stage 3
 
nos2techno's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 108
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

No comment!!! pentru unele comentarii...
nos2techno is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -