Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Accidente (https://forum.4tuning.ro/451-accidente.html)
-   -   Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT (https://forum.4tuning.ro/451-accidente/85373-printul-marcus-distrus-gemballa-mirage-gt.html)

boy_wonder 24-07-08 18:09

Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT
 
7 Attachment(s)
Printul Marcus Eberhard Edward de Anhalt, duce de Saxonia si Westphalia, conte de Askania, cunoscut in special ca un colectionar de masini exotice, a reusit sa-si distruga supercarul, un Gemballa Mirage GT, pe faimosul circuit Paul Ricard din Franta.

Data viitoare cand va intrebati cine are banii si inclinatia sa cumpere un Porsche Carrera GT de 500.000 euro si cu tuning de la Gemballa de 250.000 euro ganditi-va la acest tip.

cryssl 24-07-08 18:14

Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT
 
l'a inebunit faima :| :shock: .. aia a fost doar pura placere pt el...inteleg si eu ca are bani..putea sa distruga una la sh mai ieftina nu asa cv :|

steffan 24-07-08 18:17

Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT
 
are el bani sa o repae... fierul se reface :)

puscky_007 24-07-08 18:26

Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT
 
cred si eu ....la cati cai are ...greu sa stapanesti o masina ca asta....dar parerea mea este ca daca nu potii stapanii o masina ca asta nu ti-o mai cumpara,un mare p****

COXrazvan 24-07-08 18:34

Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT
 
un idiot...mare duce de sa-r duce...ce cap a putut sa aiba..frateee e strigator la cer...

ESPinoza 24-07-08 18:38

Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT
 
atata timp cat s`a intamplat pe un circut nu vad de ce e idiot, pana si piloti de mare nume mai pierd controlu bolizilor.

COXrazvan 24-07-08 18:42

Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT
 
frate asta a vrut sa il distruga...daca te-ai uita in pic la toate detaliile masinii<adik accidentarile> ai vedea si tu....numai bine...

kalligraniento 24-07-08 18:46

Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT
 
Bosoroc , umputit si prost cu bani! Pacat ca nu pot sa injur aici dar domnul cu burta de ii acopera poala ar trebui sa isi cumpere o masina mortoara! Cred ca i s-ar portivii mai bine!
Pacat de masina!

quick_silver 24-07-08 18:46

Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT
 
asta e nu ai ce face, fierul se reface cum spunea cineva

B-20-w I S 24-07-08 18:48

Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT
 
o fi vrut sa faca si el o manevra cu casco sa dea dauna totala :D dar nu prea iesit:D

glumesc...pacat de masina dar asta e se intampla si la case mai mari

ESPinoza 24-07-08 18:52

Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT
 
1 Attachment(s)
hm duce un pic si a techart.

W Y P 24-07-08 19:01

Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT
 
omul asta nu e sanatos la cap..ma rog fiecare face ce vrea dar da-o dreaq de treaba :lol:

FmFm 24-07-08 19:18

Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT
 
a luat-o sa se dea si i-a sacapat.

ce ? daca e scumpa nu trebuie exploatata ? doar pentru asta e facuta...

nu am nimic cu el. e tot cum te-ai da cu una de 50 mii pentru ca exista asigurari tot.

ganditi-va ca are casco si plateste mii pe luna pentru masina deci pentru ce sa mearga incet ?

allexutzzu 24-07-08 19:23

Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT
 
pacat de masina asta...dar de ce sa-l plangem?! la banii lui ar putea rupe in fiecare zi una d-asta si nu cred ca i-ar parea rau prea mult! se vede si dupa fata lui in poze ca nu e foarte afectat...

Robert_Boss 24-07-08 19:28

Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT
 
cum sa fie strigator la cer ce a facut el? pai daca omul are bani si isi permite? poate ca d-aia si-a luat-o: sa se dea pe circuit, sa se distreze! masina d-aia e facuta, iar mai ales daca ai si banii lui nu cred ca iti mai faci griji ca ai lovit-o!


All times are GMT +2. The time now is 19:39.

- Copyright 2024 4Tuning