Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Accidente

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 26-06-08, 13:28   #46
denver
Fiat Driver

Stage 5
 
denver's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,143
Member of:
[Fiat]
[Old School Cars]
[LANCIA]
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

Quote:
Originally Posted by Baracuda View Post
@ Lascarica : Vezi ca eu nu am scris nimic porcos sau obscen iar postul mi-a fost sters. Si cu lasitate...ca e usor din spatele unui monitor. Trebuia sa-mi dea warn sau PM sa-mi spuna si mie din ce motiv a fost sters acel post.

Oricum mesajul ramane acelasi, pentru acei nesimtiti si invidiosi care nu aruncau nici macar 2-3 cuvinte pe topic daca era un golfulet sau o pisicuta sau un ursulet. Ca deh domne tabla de lamborghini doare mai tare se pare...

Putea sa fie un pusti in orice alta masina si nu va interesa, dar daca la 23 de ani are Lamborghini...de fapt asta va deranjeaza pe voi. Sa va fie rusine

nu-i pasa nimanui de varsta sau contul din banca al acestuia , ne pasa ca un jegos ca asta te poate pune in pericol si ca sofer si ca pieton , cauta doar sa arate ca are lambo si sa se ia de toti prin trafic , inteligent.... nu ?
prostia nu dispare cu bani , nu se opereaza , el in acest caz este neputincios , dar prostilor le este bine , celor din jur le este rau , multi se duc la curse ilegale pentru ca nu au bani , nu`si permit sa mearga pe un circuit , si el care are e mai smecher iese pe strada sa faca si el o cursa doua cum a facut in nfs aseara ... sau cum a vazut in nush ce film , multi si-ar dori sa participe la un eveniment , dar nu au masini , nu au bani sa realizeze ce si-au propus , degeaba mai si vorbim aici , el va crede in continuare ca suntem "invidiosi" pe el si isi va lua alta masina tunarita pe nush unde vorba lui lascarica :P , si va iesi din nou pe strada ca un idiot sa mai loveasca 2 3 masini pentru ca mamica si taticu au prea multi bani , vesnicul motiv care da batai de cap tuturor :P

o zi buna
__________________
1962 Fiat 600D
1981 Fiat 131 (1991-2000/2009-prezent)
1987 Lancia Delta HF 1.6
Fiat Coupe 20VT Plus
2005 Iveco Daily

Carpe noctem

Last edited by denver; 26-06-08 at 13:31.
denver is offline  
Old 26-06-08, 14:17   #47
Turbo110

Stage 5
 
Turbo110's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,717
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

Quote:
Originally Posted by denver View Post
nu-i pasa nimanui de varsta sau contul din banca al acestuia , ne pasa ca un jegos ca asta te poate pune in pericol si ca sofer si ca pieton , cauta doar sa arate ca are lambo si sa se ia de toti prin trafic , inteligent.... nu ?
prostia nu dispare cu bani , nu se opereaza , el in acest caz este neputincios , dar prostilor le este bine , celor din jur le este rau , multi se duc la curse ilegale pentru ca nu au bani , nu`si permit sa mearga pe un circuit , si el care are e mai smecher iese pe strada sa faca si el o cursa doua cum a facut in nfs aseara ... sau cum a vazut in nush ce film , multi si-ar dori sa participe la un eveniment , dar nu au masini , nu au bani sa realizeze ce si-au propus , degeaba mai si vorbim aici , el va crede in continuare ca suntem "invidiosi" pe el si isi va lua alta masina tunarita pe nush unde vorba lui lascarica :P , si va iesi din nou pe strada ca un idiot sa mai loveasca 2 3 masini pentru ca mamica si taticu au prea multi bani , vesnicul motiv care da batai de cap tuturor :P

o zi buna

Filozfule dai drumu pe https://femeia.ro ce cauti tu aici sa ne ti morala ??? se poate intampla oricui , si pt cunostiintele tale generale nu a fost nici o cursa statea de vb cu fata din dreapta si a intros fara sa se asigure , asa ca dai drumu cu filosofiile astea de *** vb de circuit ,,,, fa-mi tu circuit si iti promit ca voi fi cel mai fidel client .
__________________
Nothing to display

Last edited by lascarica; 26-06-08 at 20:37.
Turbo110 is offline  
Old 26-06-08, 14:19   #48
Baracuda

Stage 2
 
Baracuda's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 31
Member of:
[2 Roti]
[MERCEDES]
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

Sa-i spui tu lui mos craciun ca nu ii pasa nimanui de varsta sau de masina sau de cont. Pana acum NUMAI de asta s-a vorbit.

Repet ce am spus : Daca era o masina "normala" nici nu va interesa, accidente se intampla cu zecile pe zi si unele mult mai grave. In schimb daca loveste unu un lamborghini sare juma de bucuresti in sus.
Baracuda is offline  
Old 26-06-08, 14:35   #49
denver
Fiat Driver

Stage 5
 
denver's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,143
Member of:
[Fiat]
[Old School Cars]
[LANCIA]
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

Quote:
Originally Posted by Turbo110 View Post
Filozfule dai drumu pe https://femeia.ro ce cauti tu aici sa ne ti morala ??? se poate intampla oricui , si pt cunostiintele tale generale nu a fost nici o cursa statea de vb cu fata din dreapta si a intros fara sa se asigure , asa ca dai drumu in plm cu filosofiile astea de *** vb de circuit ,,,, fa-mi tu circuit si iti promit ca voi fi cel mai fidel client .

te-a pus cineva sa citesti ce am scris ? mi-am exprimat parerea si sa-i spui lu` cucu ca daca ai bani nu te duci in afara pe circuit , nu am tinut morala nimanui , i-ai apararea poate iti da si tie un lambo , baracuda , poate unii vorbesc despre bani lambo etc. parerea mea este ca daca te loveste cineva nu te mai uiti ca are lambo sau dacie varsta cu atat mai putin conteaza , sau poate tie ti se pare corect ce a facut , eram sigur ca sariti in sus , ca de obicei unul nu accepta parerea altuia si tre sa arate ca e mai tare si ca stie tot
denver is offline  
Old 26-06-08, 14:49   #50
Baracuda

Stage 2
 
Baracuda's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 31
Member of:
[2 Roti]
[MERCEDES]
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

Nu mi se pare corect ce a facut. A gresit, sa suporte consecintele. Pe mine ma deranjeaza ca se face atata valva pentru ca are 23 de ani si masina de 350k euro.

Exact asta spuneam si eu, daca intra un ursulet sau orice alta masina in acel fiat credeti ca pe fete le durea mai putin ? Sa inteleg ca doar cei cu lambo sunt teribilisti ? Va recomand sa mai iesiti seara prin oras sa vedeti cate golfuri, forduri, pisicute facute NFS style se "dau" seara de seara.
Baracuda is offline  
Old 26-06-08, 15:00   #51
captain pimp

Stage 2
 
captain pimp's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 32
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

imi pare rau sa spun asta, insa copii de bani gata din romania sunt crescuti prost, numai parinti sunt de vina, 1 pt ca le cumpara asemenea masini(aici nu sunt invidios cum o sa creada multi dar pur si simplu nu vreau o masina puternica la varsta mea) si 2 pt ca nu au frica d nimic si nici un respect pt ban. Casuneanu, sau cum naiba il cheama, e singuru cu creier din romania(din cei mai tineri), a vazut ca veyron nu e de romania, a trimis-o inapoi in germania. si am si eu o intrebare, daca are asa de multi bani de ce nu se duce in ungaria, austria sau germania pe pista??? in care ca nu stie o runda pe nürburgring costa doar 40 de euro si dureaza cam 10-12 min pt o masina ca a lui.
captain pimp is offline  
Old 26-06-08, 15:14   #52
Turbo110

Stage 5
 
Turbo110's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,717
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

Quote:
Originally Posted by denver View Post
te-a pus cineva sa citesti ce am scris ? mi-am exprimat parerea si sa-i spui lu` cucu ca daca ai bani nu te duci in afara pe circuit , nu am tinut morala nimanui , i-ai apararea poate iti da si tie un lambo , baracuda , poate unii vorbesc despre bani lambo etc. parerea mea este ca daca te loveste cineva nu te mai uiti ca are lambo sau dacie varsta cu atat mai putin conteaza , sau poate tie ti se pare corect ce a facut , eram sigur ca sariti in sus , ca de obicei unul nu accepta parerea altuia si tre sa arate ca e mai tare si ca stie tot

Esti frustrat si duci lipsa de afectiune , nu ia luat nimeni apararea dar dai din gura ca muta la p...a vb de circuituri , curse si asa mai departe , in loc sa iti vezi tu de treaba ta . tineti parerile pentru daca nu sunt constructive . Sper sa intelegi ce am vrut sa zic . singnesti un om pt ca parinti lui si-au permis sa ii faca poftele ) asta e uni sunt mai norocosi alti nu . SANATATE MAXIMA ITI UREZ CETATEAN MODEL

Last edited by Turbo110; 26-06-08 at 15:19.
Turbo110 is offline  
Old 26-06-08, 15:21   #53
BH 07 MDF

Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,812
Member of:
[VW]
[SKODA]
[Toyota]
[2 Roti]
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

Quote:
Originally Posted by captain pimp View Post
imi pare rau sa spun asta, insa copii de bani gata din romania sunt crescuti prost, numai parinti sunt de vina, 1 pt ca le cumpara asemenea masini(aici nu sunt invidios cum o sa creada multi dar pur si simplu nu vreau o masina puternica la varsta mea) si 2 pt ca nu au frica d nimic si nici un respect pt ban. Casuneanu, sau cum naiba il cheama, e singuru cu creier din romania(din cei mai tineri), a vazut ca veyron nu e de romania, a trimis-o inapoi in germania. si am si eu o intrebare, daca are asa de multi bani de ce nu se duce in ungaria, austria sau germania pe pista??? in care ca nu stie o runda pe nürburgring costa doar 40 de euro si dureaza cam 10-12 min pt o masina ca a lui.
Unde a trimis-o bre in Germania ?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	bugatti.jpg
Views:	252
Size:	358.8 KB
ID:	575195  
BH 07 MDF is offline  
Old 26-06-08, 15:24   #54
~ EWN ~

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 811
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

Nu stiu de ce tot spuneti ca suferea de el, e normal doar are Lamborghini......are cu ce.......altii sufera cu un ursulet.......altii sufera doar pentru faptul ca sunt super-moderatori, altii sufera ca au o masina banala de pana in 15 mii de Euro.......de fapt vorbeste invidia din voi, nu ca va doare pe voi de fetele alea 2.....ca daca era un Ursulet de 300 de cai de pe forum si patea asta, nu il trageati de urechi, ci incepeati sa il pupati in fund.....(poate la urmatoarea legala va saluta si el de la atata pupat in fund).....Asa ca nu va mai luati de om, nu a facut bine ce a facut intr-adevar, chestiile astea se intampla zilnic, dar nu cu Lamborghini, ci cu Ursuleti, Pisicutze, Golf-uri, Passat-uri, si alte masini normale....Si nu stiu daca ati vazut voi in Romania un om cu bani sa fie modest....eu inca nu....acum o sapt am vorbit cu un posesor de Ferrari F360 Modena, daca il vedeai nu dadeai 2 bani pe el la cum era imbracat.......in Ro poti vorbi cu vreun posesor de Ferrari daca nu il pupi in fund 10 ani (eventual pe Forum) sau nu esti la nivelul lui? Sigur ca nu, in Romania nu se suporta nici cersetorii, nu se suporta lumea pe forum si vreti sa se suporte posesorii de Lamborghini si Ferrari........sper sa nu se simta multa lume, dar e de ajuns sa intri pe sectiunea Bmw si sa citesti 10 thread-uri ca sa iti dai seama de ce omul asta posesor de Lamborghini nu se suporta.....are cu ce si bravo lui.

Numai bine.
~ EWN ~ is offline  
Old 26-06-08, 15:28   #55
gelu_r

Stage 5
 
gelu_r's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,442
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

Si eu l am vazut de 2 ori pe magheru si masina parcata la fiecare terasa in parte de la piata dorobanti.e un cocalar """cocalar = manelist prost si incult...laudaros si ratat...care incearca sa se arate la prieteni ca fiind cineva..ba are super femeie ba masina ba telefon..toate astea pentru a atrage atentia asupra lui..pentru a fi mai sus ca prietenii lui (pe care ii are tot din cauza banilor..) """
eu personal il spargeam cu bataia daca intra in mine doar pentru faptul ca stiu ca nu va pati nimic nici macar suspendarea permisului nu va fi valabila in cazul lui,DIN CAUZA CORUPTIEI..
Mereu cand am vazut masina era parcata CAT MAI IN STRADA pentru a iesi in evidenta,iar toata povestea cu accidentul nu l dezavantajeaza deloc..o sa l faca si mai renumit DOAR A FACUT UN MURCIELAGO praf...astia sunt oameni..
__________________
BMW e46 ci

Last edited by gelu_r; 26-06-08 at 15:32.
gelu_r is offline  
Old 26-06-08, 15:37   #56
alexSHO
Seat Driver

Stage 5
 
alexSHO's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 604
Member of:
[SEAT]
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

Quote:
Originally Posted by ~ EWN ~ View Post
Nu stiu de ce tot spuneti ca suferea de el, e normal doar are Lamborghini......are cu ce.......altii sufera cu un ursulet.......altii sufera doar pentru faptul ca sunt super-moderatori, altii sufera ca au o masina banala de pana in 15 mii de Euro.......de fapt vorbeste invidia din voi, nu ca va doare pe voi de fetele alea 2.....ca daca era un Ursulet de 300 de cai de pe forum si patea asta, nu il trageati de urechi, ci incepeati sa il pupati in fund.....(poate la urmatoarea legala va saluta si el de la atata pupat in fund).....Asa ca nu va mai luati de om, nu a facut bine ce a facut intr-adevar, chestiile astea se intampla zilnic, dar nu cu Lamborghini, ci cu Ursuleti, Pisicutze, Golf-uri, Passat-uri, si alte masini normale....Si nu stiu daca ati vazut voi in Romania un om cu bani sa fie modest....eu inca nu....acum o sapt am vorbit cu un posesor de Ferrari F360 Modena, daca il vedeai nu dadeai 2 bani pe el la cum era imbracat.......in Ro poti vorbi cu vreun posesor de Ferrari daca nu il pupi in fund 10 ani (eventual pe Forum) sau nu esti la nivelul lui? Sigur ca nu, in Romania nu se suporta nici cersetorii, nu se suporta lumea pe forum si vreti sa se suporte posesorii de Lamborghini si Ferrari........sper sa nu se simta multa lume, dar e de ajuns sa intri pe sectiunea Bmw si sa citesti 10 thread-uri ca sa iti dai seama de ce omul asta posesor de Lamborghini nu se suporta.....are cu ce si bravo lui.

Numai bine.
ma doare fix la basca de subiectul asta dar chiar are dreptate EWN gratz
alexSHO is offline  
Old 26-06-08, 17:03   #57
b_gt

Stage 5
 
b_gt's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 603
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

cine il APARA PE UN COMPLEXAT CA ALA! PT CARE MA-SA NU STIA CUM SA-I CUMPERE ceva PT ca NU AVEA VOIE LA CHEIA DE LA BENTLEY PT CA EA STIA CE ARE LA USE,UN T***N CARE DA MESAJE PE HI5 LA TOATE RUPTELE..CERE ID URI..E LUAT LA MISTO..UMBLA IMBRACAT LA TRENING NIKE...SI **** PERETI ALA NU E DE INVIDIAT SI NU E SMEKER E DOAR UN T***N!!!!!!!!!CINE I L APRA E ca EL!!
__________________
.................................................. ........

Last edited by lascarica; 26-06-08 at 20:22.
b_gt is offline  
Old 26-06-08, 17:05   #58
b_gt

Stage 5
 
b_gt's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 603
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

Cu Ce Sa Sufere?k Rad Toti 'baietii' De El?k Se Faceau Pariuri Cat Rezista Masina?el S A Mai Rasturnat Cu O Masina!!!!!!! Nu Stie S Vb!era Si Normal S Rupa Masina Aia!e Un Malai Mare Si Prost!
b_gt is offline  
Old 26-06-08, 17:28   #59
Baracuda

Stage 2
 
Baracuda's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 31
Member of:
[2 Roti]
[MERCEDES]
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

Vezi ma ca lesini, mai respira...ai avut orgasm cand ai auzit ca a facut-o praf ?
Baracuda is offline  
Old 26-06-08, 17:51   #60
Yackone
Peugeot Driver

Stage 5
 
Yackone's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,136
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[PEUGEOT]
[4Rally]
[Design Team]
[SKODA]
[VW]
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

Quote:
Originally Posted by Yackone View Post
- F I T Z E - .... parerea mea

dupa ce am citit 2 pagini....raman la parerea mea
Yackone is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -