Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Accidente

Reply
 
Thread Tools
Old 12-01-09, 19:09   #376
cannavaro

Stage 5
 
cannavaro's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,238
Member of:
[DACIA]
Default Re: ACCIDENTE

pai nu se face inchisoare de la 16 ani?
cannavaro is offline   Reply With Quote
Old 12-01-09, 19:15   #377
SpaimaSoselelor

Stock
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 5
Default Re: ACCIDENTE

este nush pe unde inchisoare de minori da bn la mne nui cazu.cred
da mi-am bagat avocat si noh + k tre sa ii fac si masina la ala,da mie mi cel mai tare k nush dak mai pot face permis k eo fara masina krek mor.permisu de cand aveam 10 ani il visam si akm inainte cu cateva luni inainte de a face scoala de soferi m-am prostit rau.VITEZA UCIDE AVETI GRIJA K NU AVETI NUMAI O VIATA
SpaimaSoselelor is offline   Reply With Quote
Old 12-01-09, 19:29   #378
Dodo_998

Stage 5
 
Dodo_998's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,353
Default Re: ACCIDENTE

sincer, nu ai mai merita vreodata permis de conducere. ai facut cele mai mari greseli: condus fara permis si baut! Daca mai era cineva cu tine in masina si murea? Daca intrai in cineva ? Gandeste-te la 130 km/h ce putea sa se intample..
__________________
No Romance Without Finance
Dodo_998 is offline   Reply With Quote
Old 12-01-09, 19:34   #379
BC-20-LET
Audi Driver

Stage 5
 
BC-20-LET's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,386
Member of:
[AUDI]
Default Re: ACCIDENTE

Mai vrei permis ?
Cred ca nu sunt singurul care ti-ar trage o mama de bataie sa o tii minte toata viata.
BC-20-LET is offline   Reply With Quote
Old 12-01-09, 19:39   #380
SpaimaSoselelor

Stock
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 5
Default Re: ACCIDENTE

dak nu pot face aici scoala de soferi ma duc in franta sau in spania si tot il fac,da mnoh mai ieftin ii in tara.numa sa vad ce mi-or face k ink nu mau chemat gaborii + k mai tre sa dau declaratii in prezenta avocatului k prima data am dat declaratie fara avocat sau parinti
SpaimaSoselelor is offline   Reply With Quote
Old 12-01-09, 19:59   #381
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: ACCIDENTE

Când citesc mesajele pe care le scrii şi văd cât de încrezător eşti în tine, nu-mi vine să cred ! Probabil eşti mândru, în sufletul tău, de ce-ai făcut şi... probabil eşti o mică vedetă la tine-n cartier.
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 12-01-09, 20:05   #382
SpaimaSoselelor

Stock
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 5
Default Re: ACCIDENTE

aha cum sa nu is foarte mandru k era sa mor.SI u crezi k gata am iesit in cartier si am strigat k m-am dat peste cap cu o masina de 7000 de euro
sa strig k wow ce tare is?
fi serios frate k nui chiar asa.eo stiu k noh speranta moare ultima si visele is pe gratis da nici chiar asa k nu mai is de 10 ani,k am cva dosare la activ si noh.sa vedem ce va fii va fii
SpaimaSoselelor is offline   Reply With Quote
Old 12-01-09, 20:11   #383
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: ACCIDENTE

Ţinând cont că ai ceva dosare la activ, ţi-aş face o urare, dar mă abţin. Eu dacă eram în locul tău, nu mă apucam nici mort să mă fac de cacao pe un forum public cu un astfel de subiect. Cum spuneam... mă abţin să-ţi zic mai multe !
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 12-01-09, 20:21   #384
Dimitris

Stage 5
 
Dimitris's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 643
Member of:
[2 Roti]
Default Re: ACCIDENTE

RIP... Dumnezeu sa te ierte pe tine si pe aia care o sa plece cu tine...
Dimitris is offline   Reply With Quote
Old 12-01-09, 20:35   #385
Dan bv

Stage 4
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 208
Member of:
[CHEVROLET]
Default Re: ACCIDENTE

Esti periculos tare. Bucura-te ca mai esti prin zona.
Dan bv is offline   Reply With Quote
Old 12-01-09, 23:16   #386
Korne

Stage 5
 
Korne's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,045
Member of:
[VW]
Default Re: ACCIDENTE

Quote:
Originally Posted by SpaimaSoselelor View Post
Salut am avut si eo un accident akm de sarbatori cu o Skoda Octavia pe la 130 Km/h eram si baut si cel mai grav ii k sunt minor si deci nu am permis + k masina era a lui un prieten.Numai k atat a fost bn k am fost singur in masina.M-am rostogolit cu ea,nu am avut centura.La sectie gaborii au zis sa ma rog la D-zeu k am scapat cu viata.Aici cineva kre cunoaste regulile mai bn nu stiti mai pot face scoala de soferi vreodata.VITEZA UCIDE
BRAVO MA, IMI FAC TRICOU CU TINE, ESTI CEL MAI TARE. Dar, fara sa te superi pe mine si sa rada altii cititori ai forumului, tu nu te intrebi uneori cat esti de stupid? gandeste-te cum te-ai simti sa se bage unul fara permis si baut in masina parintilor tai si sa se produca o nenorocire. Iti jur ca daca mi s-ar intampla mie asa ceva te-as lega dupa masina si te-as trage prin tot orasul, plus ca te-as tine legat in fata blocului de o cushca de caini.

Gabi, imi cer scuze, dar avand in vedere ca nu au trecut bine sarbatorile, i-am transmis eu urarea

Last edited by Gabi; 13-01-09 at 01:33.
Korne is offline   Reply With Quote
Old 14-01-09, 18:54   #387
pHlow
4Tuning International Member


Stage 5
 
pHlow's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 610
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: ACCIDENTE

Hai ma, voi chiar credeti ce spune?! Are cont de luna asta si singurele lui posturi sunt aici, povestind cat de grozav e el si cum are el dosare la activ, rasturnari cu masina si noroc cu carul dar da si sfaturi cum sa nu facem ca el... O combinatie intre Fast and furious , Chuck Norris si Oprah. Si sa nu uitam de nick-ul SpaimaSoselelor, cand el defapt d`abia a scapat de spaima de bau-bau...
__________________
I am free, no matter what rules surround me. If I find them tolerable, I tolerate them; if I find them too obnoxious, I break them. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do.
pHlow is offline   Reply With Quote
Old 15-01-09, 10:46   #388
mihai88


Stage 5
 
mihai88's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,590
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: ACCIDENTE

http://stirileprotv.ro/stiri/evenime...l-magheru.html
mihai88 is offline   Reply With Quote
Old 15-01-09, 15:54   #389
gelu_r

Stage 5
 
gelu_r's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,442
Default Re: ACCIDENTE

a mai intrat un 745 acum 3 seri intrun taxiu..
statea langa mine la semafor...ii dadea burnout o accelera..
si cand a plecat a plecat cu dsc ul dezactivat...cand a prins cam 70 80 sa dus de cur si a intrat intr un taxiu pe care la facut dauna totala..
7 il stiti majoritatea dintre voi...un 745 cu jante pe 21 chrome,cu suspensie sport si o evacuare pe masura...B - - MLK..

Si nu se vor opri aici accidentele de pe magheru si dorobanti pentru ca in fiecare seara vad cum se sufera cu masini puternice,numai ca unii inca au fost norocosi...altii nu..
__________________
BMW e46 ci
gelu_r is offline   Reply With Quote
Old 15-01-09, 17:27   #390
Dodo_998

Stage 5
 
Dodo_998's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,353
Default Re: ACCIDENTE

ce l-a dat in fapt pe sofer... cat ati avut? cam 180 )
Dodo_998 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -