Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Accidente (https://forum.4tuning.ro/451-accidente.html)
-   -   ACCIDENTE (https://forum.4tuning.ro/451-accidente/271-accidente.html)

X-Ray-Eyes 04-01-04 20:11

ACCIDENTE
 
3 Attachment(s)
Hai sa facem o rubricutza si cu accidentele pe care le-atzi vazut ..cu masini rupte de aici din romania sa i-a exemplu si altzii care nu au trecut prin asha ceva sa se fereasca de viteza , alcool si mai ales de nebunia primilor kilometii cand toata lumea se crede Michael Schumacher !
La accidentul asta cu Corrado pot sa spun ca am fost martor ... eram la semaforul din a 2-a poza care se vede in spate ... masina venea din stanga ( dreapta mea ) ... si in masina erau 4 prieteni de ai mei din cartier ...

X-Ray-Eyes 04-01-04 20:17

3 Attachment(s)
...

X-Ray-Eyes 04-01-04 20:27

3 Attachment(s)
...

X-Ray-Eyes 04-01-04 20:41

3 Attachment(s)
...

AndreiNo1 05-01-04 01:10

hmm pai pot sa zic ca am avut super noroc X-Ray-Eyes am avut shi io o aventura cu un stalp pe la 110 120 nu stiu exact ca nu am stat sa ma uit la kilometraj da am derapat shi lam lovit cu lateralul din dreapta shi eram shingur in mashina nici centura nam avut shi am shi darmat stalpu ala de beton numai ca al meu era ceva mai subtire.Nasol ce sa zic sincer nasol rau,nu doresc nici la dusmanii mei sper sa nu se mai intample asha ceva shi sper ca toata lumea sa se gandeasca de 2 ori inainte sa accelereze.Pt cine vrea sa vada mashina cam cum arata sunt poze pe site la trobleshoting e un topic accident facut de mine pozele nu stiu sa le fac mai mici asha ca imi cer scuze sunt facute pe claritate maxima shi daia sunt asha mari :roll:

catalin rs4 05-01-04 02:09

mama ce varza is masinile pana acuma nam avut parte de asa ceva si sper sa nici n uam vreodata si nu doresc la nimeni asa ceva

X-Ray-Eyes 05-01-04 03:00

3 Attachment(s)
Statzi sa va mai bag una cu o dacie care a facut tumba prin aer si a rupt 2 copacei !

catalin rs4 05-01-04 03:04

incredibil nam cuvinte au murit?

X-Ray-Eyes 05-01-04 03:09

Ma crezi ca nu au patzit aia din dacie nimik ?
Da nimik ... cateva zgarieturi si o speietura...atat
Stai ca mai bag o Toyota celica care a rasturnat un Renault si o alfa 33

catalin rs4 05-01-04 03:15

ok hai ca astept ,da ce colectie de poze ai :lol:

X-Ray-Eyes 05-01-04 03:18

3 Attachment(s)
Ce zici de asta ?

X-Ray-Eyes 05-01-04 03:24

3 Attachment(s)
Damn Boy ... slow down ...

X-Ray-Eyes 05-01-04 03:45

Deci ... avetzi grija ce facetzi si nu uitatzi ... VITEZA UCIDE ! Si daca nu reuseste asta atunci lasa urme adanci ...
Asha ca nu are rost ... pentru 1 secunda de neatentie putetzi sa regretatzi o viata intreaga ... ca doar una avem cu totii ...
Keep It Real And Live Your Life !!!

Marian20 05-01-04 03:53

x-ray-eyes am si eu o intrebare... saab-ul ala e pe undeva pe langa un omv sau nu stiu ce benzinarie este acolo aproape de mamaia? ca parca era unu in vara acolo dar nu mai stiu exact daca asta era....

X-Ray-Eyes 05-01-04 04:03

Quote:

Originally Posted by \"Marian20\"
x-ray-eyes am si eu o intrebare... saab-ul ala e pe undeva pe langa un omv sau nu stiu ce benzinarie este acolo aproape de mamaia? ca parca era unu in vara acolo dar nu mai stiu exact daca asta era....

Da man .. si sti cine l-a adus in halul ala ? O femeie cu un tico .. care a mai facut pachet inca 5 masini din parcarea aia si de pe strada !
Ai memorie buna ...
:D


All times are GMT +2. The time now is 19:29.

- Copyright 2024 4Tuning