super tare a fost aceasta intalnire...cel putzin faza cu narghileaua...femeile care dansau pt mine...alea 2 de ultima data care ma pipaiau...stateau d vorba cu mine...berea...shi nu in ultimul rand voi...nu cred k o sa uit niciodata...
A FOST SUPER TARE...da sa nu uitam tipa aia care dansa pt mine shi eu m-am infipt la curu ei (shi voi bulangiilor......radeatzi d mine....huuuuuaaaaa) :P :P :P
tare ! sau faza cand i-am spus ca e ziua lu Gabi si ca casunat pe el hahahahahhahaha sau cand a inceput Gabi sa-i zica sa cante in tziganeasca hehahahahhehheheha
Santose.. baga si tu filmuletzu ala cand am derapat la plecare :P
__________________ South racerS =- Racing Z|e new eRA!
La Snagov a fost cum a fost, da' sa-l fi vazut pe zip la terasa, cand a fumat de 2 ori narghilea si se drogase. Avea ochii injectati si venele umflate.