![]() |
Partea a doua a intalnirii
super tare a fost aceasta intalnire...cel putzin faza cu narghileaua...femeile care dansau pt mine...alea 2 de ultima data care ma pipaiau...stateau d vorba cu mine...berea...shi nu in ultimul rand voi...nu cred k o sa uit niciodata... :D :D :D
A FOST SUPER TARE...da sa nu uitam tipa aia care dansa pt mine shi eu m-am infipt la curu ei :lol: :lol: :lol: (shi voi bulangiilor......radeatzi d mine....huuuuuaaaaa) :P :P :P |
zip nu-ti lipseshte ceva ? cred ca ti-ai uitat shapca pe masa... :(
|
aaa....da i`ve forgot.... :oops: e la tine?
|
offtopic: mdea 250.000 si ti-o dau inapoi
|
lol...u tre sa-mi dai sapca shi 250 000...k sa nu ramai fara masina :P :P :P
|
1 Attachment(s)
hhaha:) super faza,cea fostdupa ce-am filmat :) Gabi il intreaba pe lautaru asta...in timp ce ala canta\"De cine ti-e dor ma\"?? si ala ii zice
\"De tine si simt ca mor\" :) :) muream de ras la faza aia :) :) :) |
tare ! :lol: sau faza cand i-am spus ca e ziua lu Gabi si ca casunat pe el hahahahahhahaha :lol: :lol: :lol: :lol: sau cand a inceput Gabi sa-i zica sa cante in tziganeasca hehahahahhehheheha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :peace:
Santose.. baga si tu filmuletzu ala cand am derapat la plecare :P :lol: |
Re:
Quote:
a fost mortala fazaaaaaaaaa!!!! :twisted: :twisted: :twisted: Gabi si cu tiganii de pe la bucuresti se iubeste ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
daaaaaa.... a fost tare rau....
va dati seama ce ar iesi dak am sta p la munte cateva zile?!!?!?!?! am avea destule subiecte de discutat pt o luna!!!!!!! hai sa ne pregatim de acum!!!!! |
esti nebun ? pai mai facem 2 forumuri cat asta daca stam o saptamana acolo ! :lol: :lol: :lol:
|
pai asta ar fi belea!!!!
si dk vin mai multi..... nici nu vreau sami imaginez!!! :twisted: :twisted: :twisted: facem intalnirea sau nu?! |
JE nu pot pana pe 22 august.. :( am un examen final..
|
pai era vb pentru septembrie !
bafta la examen ! |
:lol:
La Snagov a fost cum a fost, da' sa-l fi vazut pe zip la terasa, cand a fumat de 2 ori narghilea si se drogase. Avea ochii injectati si venele umflate. Bagami-as, trebuia sa fumez si eu ma :( |
zip e pasha mey....
ce stiti voi.... :D hai k sar putea sa vin in craiova dupa 25... vrea cineva sa vina?! ne combinam la gazolina?! :) vin cu banane pt baieti !!! |
| All times are GMT +2. The time now is 13:07. |
- Copyright 2026 4Tuning