respect pentru toti cei care sau bagat !
bogdan : daca nu ma mutam de langa stalpu ala ....

cu tine veneam pana la craiova :P :P
aicad : bravo frate ca te-ai bagat chiar daca unele persoane(nu dau nume ca nu-mi permit) cand au auzit ca vrei sa te inscrii s-au uitat mai aiurea .... fuck them !
felicitari tuturor participantilor ! si celor care au contribuit la show-ul de dupa !