![]() |
Participanti la etapa de indemanare
Rog participantii sa isi anunte prezenta aici.
Sper din tot sufletul ca X-team-ul sa fie alaturi de noi la aceasta etapa mai ales ca va fi si intalnirea forumistilor |
Cat va costa participarea ?
|
Nu a fost specificata nici o taxa din partea organizatorilor
|
la caterinca si mistou` lui Zip am modificat postul...
Zip mi-am schimbat parerea, particip cu tine in portbagaj cu capu in boxa, hahahaha dabia astept... |
Particip :wink:
|
am intrabat gashka ( X - Team ` ul ) si o parte au zis k nu vin ... nu stiu restu ... dar daca voi putea venii ... poate reprezint eu X - Team`ul ... ( asta o sa va spun sigur pe miercuri ) ... dar ... cineva tot va fii prezenta de la constantza .. Ceres Si X ray .... in continuare am sa ii mai intreb pe baietzi in sperantza k se vor razgandii ....
|
SI eu vin ;)
|
pai x ray nu vine
el a fost de la inceput cu miscarea asta!!!!!!!!!!! se poate x ray??? |
inca nu sunt hotarat, as vrea... ba nu as vrea... poate ma hotarasc :P
Michael mane, te-ai hotarat tu ? :D :D |
cre` ca ma risc si eu :lol: :lol: :lol: :lol:
|
bravo mms cu ce masina te bagi? ca daca-ti ramane una da si me imprumut pentru sambata! :D :lol: :D :lol:
|
respect pentru toti cei care sau bagat !
bogdan : daca nu ma mutam de langa stalpu ala .... :lol: :lol: :lol: cu tine veneam pana la craiova :P :P aicad : bravo frate ca te-ai bagat chiar daca unele persoane(nu dau nume ca nu-mi permit) cand au auzit ca vrei sa te inscrii s-au uitat mai aiurea .... fuck them ! felicitari tuturor participantilor ! si celor care au contribuit la show-ul de dupa ! |
:lol: :lol: nici o problema te tineam la mine pana te vindecai!
|
in pat cu dulaii ? sau .. in pat cu dusmanii ? :lol: :lol: :lol: :lol:
|
te bateai cu cainii pe canapea :twisted:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:15. |
- Copyright 2026 4Tuning