Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bucuresti - 10.07.2004 (https://forum.4tuning.ro/45-bucuresti-10-07-2004.html)
-   -   Participanti la etapa de indemanare (https://forum.4tuning.ro/45-bucuresti-10-07-2004/1452-participanti-etapa-indemanare.html)

ZoliaT 06-07-04 00:04

Participanti la etapa de indemanare
 
Rog participantii sa isi anunte prezenta aici.

Sper din tot sufletul ca X-team-ul sa fie alaturi de noi la aceasta etapa mai ales ca va fi si intalnirea forumistilor

Michael 06-07-04 01:06

Cat va costa participarea ?

ZoliaT 06-07-04 01:08

Nu a fost specificata nici o taxa din partea organizatorilor

DnI 06-07-04 09:06

la caterinca si mistou` lui Zip am modificat postul...
Zip mi-am schimbat parerea, particip cu tine in portbagaj cu capu in boxa, hahahaha
dabia astept...

BogdanSHA 06-07-04 09:31

Particip :wink:

Psycho 06-07-04 12:06

am intrabat gashka ( X - Team ` ul ) si o parte au zis k nu vin ... nu stiu restu ... dar daca voi putea venii ... poate reprezint eu X - Team`ul ... ( asta o sa va spun sigur pe miercuri ) ... dar ... cineva tot va fii prezenta de la constantza .. Ceres Si X ray .... in continuare am sa ii mai intreb pe baietzi in sperantza k se vor razgandii ....

aicad 06-07-04 22:39

SI eu vin ;)

alexufo 07-07-04 13:47

pai x ray nu vine
el a fost de la inceput cu miscarea asta!!!!!!!!!!!
se poate x ray???

DnI 07-07-04 15:27

inca nu sunt hotarat, as vrea... ba nu as vrea... poate ma hotarasc :P
Michael mane, te-ai hotarat tu ? :D :D

disco3 07-07-04 21:15

cre` ca ma risc si eu :lol: :lol: :lol: :lol:

bogdan 08-07-04 11:40

bravo mms cu ce masina te bagi? ca daca-ti ramane una da si me imprumut pentru sambata! :D :lol: :D :lol:

Al3xius 11-07-04 18:19

respect pentru toti cei care sau bagat !

bogdan : daca nu ma mutam de langa stalpu ala .... :lol: :lol: :lol: cu tine veneam pana la craiova :P :P
aicad : bravo frate ca te-ai bagat chiar daca unele persoane(nu dau nume ca nu-mi permit) cand au auzit ca vrei sa te inscrii s-au uitat mai aiurea .... fuck them !


felicitari tuturor participantilor ! si celor care au contribuit la show-ul de dupa !

bogdan 12-07-04 09:27

:lol: :lol: nici o problema te tineam la mine pana te vindecai!

Al3xius 12-07-04 10:51

in pat cu dulaii ? sau .. in pat cu dusmanii ? :lol: :lol: :lol: :lol:

bogdan 12-07-04 11:38

te bateai cu cainii pe canapea :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 01:15.

- Copyright 2026 4Tuning