Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 12-06-11, 23:52   #6211
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Discutii despre orice!

da sa stii a fost cam nasoale reguli, si pe langa asta nu am fost deacord deloc cu descalificarea acelui ursulet cu inima de M5!!!...era tare acel GTR dar cu siguranta sunt in romania si mai tari!
__________________
Wir Lieben Autos
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 13-06-11, 00:19   #6212
norbi_bidi

Stage 5
 
norbi_bidi's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 2,054
Member of:
[2 Roti]
[KIA]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by bujuKYL View Post
da sa stii a fost cam nasoale reguli, si pe langa asta nu am fost deacord deloc cu descalificarea acelui ursulet cu inima de M5!!!...era tare acel GTR dar cu siguranta sunt in romania si mai tari!
Da, a fost foarte nasol descalificarea acelui ursulet. Imi pare rau pentru el, dar daca stam si ne gandim, regurile sunt reguli. Daca pe el nu il descalifica, ceilalti faceau gura... Adica pe el il iarta si pe ceilalti nu? Nu e loc de greseli intre profesionisti... Asta e dreptatea defapt. Intr-un fel pacat pentru el, dar intr-un fel astea sunt regurile, greseala lui...
Cred ca a fost cea mai mare prostie care s-a intamplat. Concurezi singur si pierzi
__________________
Am editat semnatura !
Acu' e regulamentara.
norbi_bidi is offline   Reply With Quote
Old 13-06-11, 06:37   #6213
Corneliu26

Stage 5
 
Corneliu26's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 2,374
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by AnDrEiCa View Post
Prietene,nu te agita ca un pepsi.Eu te-am intrebat daca e cea mai puternica masina dintre alea modificate,caci asa aveam un Bugatti Veyron in tara.

Si in legatura cu urmaritul forumului,il urmaresc dar partea cu modiicarile la motor nu ma interesat,eu eram doar curios de cati cai are nissanul de care zici.

Deci pana la urma cati cai are masina?

Ps,sunt 402 m nu 400
Ma pepsi ai grija cum vorbesti,ca pe langa faptul ca esti prostut iti si iei nasu la purtare. Daca e prea complicat pt tine,taci.
Cat despre nissanul pulsar din bucuresti,voi cred ca nu vedeti pe forumu asta decat sectiunea baia mare.
Corneliu26 is offline   Reply With Quote
Old 13-06-11, 11:45   #6214
bogo4all

Stage 5
 
bogo4all's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,392
Default Re: Discutii despre orice!

Pulsarul a fost la Tulcea si a scos 9.3 cu undeva la 240 parca, ideea e ca e cea mai rapida masina modificata dar nu de strada. cum e gtr-ul alb de timisoara.


LE: https://www.youtube.com/watch?v=yfv5P...eature=related
__________________

Last edited by bogo4all; 13-06-11 at 11:50.
bogo4all is offline   Reply With Quote
Old 13-06-11, 12:23   #6215
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by Corneliu26 View Post
Ma pepsi ai grija cum vorbesti,ca pe langa faptul ca esti prostut iti si iei nasu la purtare. Daca e prea complicat pt tine,taci.
Cat despre nissanul pulsar din bucuresti,voi cred ca nu vedeti pe forumu asta decat sectiunea baia mare.
Se cunoaste ca faci naveta,o tii sus si tare cu nissanul tau ca e cea mai puternica masina.

Cum zicea si un coleg mai sus,eu prin postul meu vroiam sa zic ca poate e cea mai puternica masina modificata,dar nu de strada.haidi pwp:*

Last edited by AnDrEiCa; 13-06-11 at 12:25.
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 13-06-11, 12:45   #6216
norbi_bidi

Stage 5
 
norbi_bidi's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 2,054
Member of:
[2 Roti]
[KIA]
Default

Quote:
Originally Posted by bogo4all View Post
Pulsarul a fost la Tulcea si a scos 9.3 cu undeva la 240 parca, ideea e ca e cea mai rapida masina modificata dar nu de strada. cum e gtr-ul alb de timisoara.


LE: https://www.youtube.com/watch?v=yfv5P...eature=related
Da... Asa este

Cineva care a fost atent la grupe si la "calutii" masinilor. Imi poate spune ce masini au fost la grupa S2 si la AP1? Ce masini, ce motor si cati "caluti"?

Last edited by bogo4all; 13-06-11 at 13:41.
norbi_bidi is offline   Reply With Quote
Old 13-06-11, 13:34   #6217
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default Re: Discutii despre orice!

masina viitorului`
http://www.emaramures.ro/Stiri/50528...-pe-apa-VIDEO-
cristi.mk4 is offline   Reply With Quote
Old 13-06-11, 14:10   #6218
norbi_bidi

Stage 5
 
norbi_bidi's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 2,054
Member of:
[2 Roti]
[KIA]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by cristi.mk4 View Post
NASPAAAA !
norbi_bidi is offline   Reply With Quote
Old 13-06-11, 14:56   #6219
kalugaru

Stage 4
 
kalugaru's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 213
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by AnDrEiCa View Post
Se cunoaste ca faci naveta,o tii sus si tare cu nissanul tau ca e cea mai puternica masina.

Cum zicea si un coleg mai sus,eu prin postul meu vroiam sa zic ca poate e cea mai puternica masina modificata,dar nu de strada.haidi pwp:*
mai rau ca niste babe..
kalugaru is offline   Reply With Quote
Old 13-06-11, 16:18   #6220
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Discutii despre orice!

este o diferenta mare intre o masina de strada si una modificata nu e aceasi treaba! pentru o masina de strada cu e acel nissan este ceva se vede ca sa lucrat mult la acel nissan ca sa iasa bestial!...iar faza cu ursuletul descalificat nu mi sa parut corect pentru ca nu a trecut de linia de start a tot franat, dar cum strigau si cativa pe acolo, daca era un satmarean sau ungur de-a lor nu cred ca se intampla la fel!...
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 13-06-11, 18:40   #6221
AsToR

Stage 3
 
AsToR's Avatar
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 158
Member of:
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii despre orice!

buju sau oricare altul: daca aveti filmulete cu CRZ in actiune, v-as fi recunoscator daca le-ati posta Logodnica mea nu prea e dintr-ale cameramanilor )
AsToR is offline   Reply With Quote
Old 13-06-11, 19:33   #6222
saab power

Stage 2
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 40
Default evaruari custom in Baia Mare ?

Salutare dragi colegi ! Am un Saab 93ss din 2004 2.0t Nordic stage2 de 235hp. Acum ca am descarcat noul soft pe masina , am nevoie de o evacuare sport...cea stoc fiind mult prea restrictiva. Puteti sa imi recomandati pe cineva speciaizat in evacuari ? va multumesc
saab power is offline   Reply With Quote
Old 13-06-11, 19:37   #6223
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by AsToR View Post
buju sau oricare altul: daca aveti filmulete cu CRZ in actiune, v-as fi recunoscator daca le-ati posta Logodnica mea nu prea e dintr-ale cameramanilor )
salut, astor daca te intereseaza o sedinta foto frumoasa cu masina, te-as putea ajuta cu ce-a mai mare placere...........si as vrea sal vad si eu pe viu CRZ, fara doar si poate, dupa ce ia-m citit toata istoria.......



Ps: baieti postati ceva poze, si video de la satu mare, daca aveti`
__________________
Volkswagen Golf IV 1.9 TDI 85Kw Variant

Masina mea https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...t-edition.html


DE VANZARE AUDI A4 2.5 V6 TDI QUATTRO https://forum.4tuning.ro/479-anunturi...ml#post5240911



[ VAND ] Electronice Audio Cele mai mici preturi https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/3...ml#post5243581
cristi.mk4 is offline   Reply With Quote
Old 13-06-11, 19:43   #6224
huber_bm
Honda Driver

Stage 5
 
huber_bm's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 719
Member of:
[Honda]
Default Re: evaruari custom in Baia Mare ?

Dany`s Service pe str. Margeanului. Tel. 0746105981
huber_bm is offline   Reply With Quote
Old 13-06-11, 21:39   #6225
AsToR

Stage 3
 
AsToR's Avatar
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 158
Member of:
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by cristi.mk4 View Post
salut, astor daca te intereseaza o sedinta foto frumoasa cu masina, te-as putea ajuta cu ce-a mai mare placere...........si as vrea sal vad si eu pe viu CRZ, fara doar si poate, dupa ce ia-m citit toata istoria.......



Ps: baieti postati ceva poze, si video de la satu mare, daca aveti`
Sedinte foto, poate pe la anul, trebuie revopsita si refacuta caroseria. A cam puscat cand au fortat niste bucuresteni de i-au furat eleronul de pe portbagaj si are nevoie de cateva retusuri. Deci doar dupa ce va trece printr-un atelier de vopsitorie. Momentan am alte investitii de facut din pacate si nu pot sa ma ocup de ea cum ar trebui, sper ca la anu sa reusesc sa o fac tzipla cum ii zice.
AsToR is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -