Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 23-08-08, 23:30   #931
Keisuke
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Keisuke's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,411
Member of:
[Moderators]
[Kamikaze Racing Team]
[Nissan]
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Quote:
Originally Posted by Dracushor View Post
buna idee ) poate as face ceva bani din pariuri ))
eu sunt pentru, te bagi cu un logan ?
Keisuke is offline   Reply With Quote
Old 24-08-08, 03:11   #932
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Quote:
Originally Posted by jull View Post
La concursurile de accelerari a fost frumos tot timpul (acum depinde de fiecare ce a cautat acolo); deci si de aceasta data cu siguranta va fi tot ok. Dar ... totusi cred ca ar mai trebui ceva, si anume sa puneti acolo si un ring de box pt. cei care nu au ce lucra toata ziua si se cearta, in loc sa ajute, fac pe destepti si umplu paginile cu comenturile lor venite din plictiseala si invidie si sa-si rezolve problemele gainaresti acolo de fata cu toti ... si astfel nu ar mai avea forumurile de suferit cu comenturile in care vb numai avioane si prosti ca sa se vada si ei pe forum
De altfel, pt cei nepasionati de astfel de eveniment, chiar nu vad rostul comentarilor ...
Multa bafta organizatorilor si speram sa iasa cel mai bine pt a inchide gura papagalilor
Vezi'ti tu de treaba ta si nu mai face iluzii la mine , daca vrei sa sti am dat si eu o mina de ajutor aici .Deja intreci masura si te joci cu focul
__________________
RRR Grup Baia Mare
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 24-08-08, 10:41   #933
3B_S2

Stage 4
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 179
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Vezi'ti tu de treaba ta si nu mai face iluzii la mine , daca vrei sa sti am dat si eu o mina de ajutor aici .Deja intreci masura si te joci cu focul
traiasca scoala romaneasca
3B_S2 is offline   Reply With Quote
Old 24-08-08, 10:44   #934
Dracushor

Stage 5
 
Dracushor's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 410
Member of:
[Opel]
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Inca o saptamana si incepe distractia )

P.S. Va rog frumos terminati cu prostiile si nu va tot certati aici pedegeaba.
Dracushor is offline   Reply With Quote
Old 24-08-08, 10:51   #935
M I V E C

Stage 5
 
M I V E C's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 715
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Vezi'ti tu de treaba ta si nu mai face iluzii la mine , daca vrei sa sti am dat si eu o mina de ajutor aici .Deja intreci masura si te joci cu focul
mai Ionut dar nu a pomenit nimeni de tine si nu a facut ALUZIE la tine, Dar bine inteles ca daca te simti nu are nimeni ce sa iti faca.
__________________
puterea este nimic fara control
M I V E C is offline   Reply With Quote
Old 24-08-08, 11:30   #936
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Si atunci de ce a dat reply la postul in care steel koncept vorbea de mine ..hai lasa'ma cu gainariile astea ...SI tu ce te bagi in seama?? Dute ca te asteapta Turcescu din direct ))) poate il dai o tura cu EVo
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 24-08-08, 13:40   #937
jull

Stage 2
 
jull's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 34
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Vezi'ti tu de treaba ta si nu mai face iluzii la mine , daca vrei sa sti am dat si eu o mina de ajutor aici .Deja intreci masura si te joci cu focul
Auzi ionutz ... ti se pare cumva ca vb despre tine ? Dar din moment ce te simti atunci insemna ca o pot spune ca chiar esti unul dintre cei de care vb; Si da, imi place sa ma joc si cu focul; Ai avea ceva impotriva? Si si daca ai avea e tot una ca si cum nu ai avea, fiidca tu singur nu ai fi capabil sa faci nici vant focului cu care ma joc eu ... da sa il mai si stingi ... Si te-as mai ruga sa lasi deoparte comenturile de genul asta pe paginiile forumului, fiidca aici se discuta despre cu totul altceva si nici decum despre amenintarile tale copilaresti. Crezi ca pari mai inteligent cu asemenea comenturi? Eu unul sincer nu prea cred ... si cred ca ai fi cu mult mai apreciat daca ai da o mana de ajutor organizatorilor ...
jull is offline   Reply With Quote
Old 24-08-08, 13:55   #938
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Scuze pentru acest post ..Eram foarte nervos si sincer imi pare rau ca l'am scris ..dar in legatura cu cupele , ramane valabila JULL

Last edited by IonutzMFF; 24-08-08 at 23:30.
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 24-08-08, 15:11   #939
bogdan350cid

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 434
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Daca chiar vrei sa sti chiar am dat o mina de ajutor cu cazarea , si il mai ajut pe istvan daca pot ....Si crede'ma ca pot face fata singur oricarui foc ...nu am nevoie sa platesc pe altii sa'mi faca treaba chiar daca imi permit .....Vreau sa transmit un mesaj tuturor care au ceva cu mine , ca acuma deja ma dispera toti care bat din taste. ..sa se fereascca de mine in oras , multii cred ca nu sunt in stare sa ma apar singur ...cine vrea un razboi cu mine sa fie sigur ca il va pierde .Am relatii , am banii , si un 9 mm ....si nu ma ascund . JULL te rog nu o lua personal ..nu e vorba de tine , tu inca mai esti decent in posturi..si ink ceva ..Fane mandrii si rupele gura la toti tantalaii care vin pe aeroport cu cazane ....fa sa ramana cupele la noi acasa
bogdan350cid is offline   Reply With Quote
Old 24-08-08, 15:44   #940
M I V E C

Stage 5
 
M I V E C's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 715
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Si atunci de ce a dat reply la postul in care steel koncept vorbea de mine ..hai lasa'ma cu gainariile astea ...SI tu ce te bagi in seama?? Dute ca te asteapta Turcescu din direct ))) poate il dai o tura cu EVo
in caz ca vrei sa faci acuzati neadevarate incerca sa justifici acest articol care din sursa foarte sigura am aflat ca tu esti TURNATORUL, deci din moment ce apar si eu si deac, si tu nu, care vorba aia esti sufletul intrecerilor... deci logic vezi ca exista un proverb care zice,,Hotu striga Hotu"
http://www.gazetademaramures.ro/full...ursele+groazei
undeva pe la mijlocul pagini

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
pot face fata singur oricarui foc ...nu am nevoie sa platesc pe altii sa'mi faca treaba chiar daca imi permit .....Vreau sa transmit un mesaj tuturor care au ceva cu mine , ca acuma deja ma dispera toti care bat din taste. ..sa se fereascca de mine in oras , multii cred ca nu sunt in stare sa ma apar singur ...cine vrea un razboi cu mine sa fie sigur ca il va pierde .Am relatii , am banii , si un 9 mm ....si nu ma ascund .
ai 9mm de ce????? de putulica?? poi cred ca ar trebui sa mergi pe la un psiholog, ca se pare ca ai dusmani imaginari, te crezi bogat, te crezi invincibil.....................ar mai trebui sa te crezi si GIGOLO si sa spui ca TE IUBEST FEMEILE, SI E MOARTE DUPE TINE
M I V E C is offline   Reply With Quote
Old 24-08-08, 15:48   #941
Keisuke
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Keisuke's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,411
Member of:
[Moderators]
[Kamikaze Racing Team]
[Nissan]
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Dute ca te asteapta Turcescu din direct ))) poate il dai o tura cu EVo
Sincer nu cred ca a fost ROT cel care a sunat ...dar asta e doar parerea mea ...

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Daca chiar vrei sa sti chiar am dat o mina de ajutor cu cazarea , si il mai ajut pe istvan daca pot ....Si crede'ma ca pot face fata singur oricarui foc ...nu am nevoie sa platesc pe altii sa'mi faca treaba chiar daca imi permit .....Vreau sa transmit un mesaj tuturor care au ceva cu mine , ca acuma deja ma dispera toti care bat din taste. ..sa se fereascca de mine in oras , multii cred ca nu sunt in stare sa ma apar singur ...cine vrea un razboi cu mine sa fie sigur ca il va pierde .Am relatii , am banii , si un 9 mm ....si nu ma ascund . JULL te rog nu o lua personal ..nu e vorba de tine , tu inca mai esti decent in posturi..si ink ceva ..Fane mandrii si rupele gura la toti tantalaii care vin pe aeroport cu cazane ....fa sa ramana cupele la noi acasa

Ionutz, nu vreau sa ma intelegi gresit dar nu cred ca totul se masoara in contul din banca la care ai acces, la relatiile care le ai sau la un 9mm, sunt multi care le au pe toate astea, dar lipseste in multe cazuri caracterul omului.
Din puncutul meu de vedere prietenii nu se aleg dupa marimea contului ci dupa caracter ...cred ca ma intelegi unde vreau sa bat.
Din cate vad eu,toti dau curse din taste si cam atat ...s-au facut provocari : evo vs subi pe coaste si s-a ajuns la discutii depspre mancare sau resturi de mancare ...pana una-alta este un forum despre masini,si mie,cel putin mi-ar face mare placere sa pot sa citesc posturi legate de masini, curse sau diferite modificari aduse masinilor...
Succes la organizare si daca pot sa ajut cu ceva cu mare placere.
__________________


WWW.PERFORMANCEZONE.RO
German engineering, french fleer, italian look ...nothing beats the japanese!
Keisuke is offline   Reply With Quote
Old 24-08-08, 16:08   #942
bogdan350cid

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 434
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Ba ce aveti cu copilu? lasati l in pace ca asa e el , ii place sa se bage in seama tot timpul... acuma noa se baga si el , isi face prieteni si dusmani imaginari , e traba lui , poate se plictiseste baiatu si isi face viata mai interesanta . e meserias, bani are, masina tare are, face afaceri, curse in timpul liber ...ce tot va e ciuda ?
bogdan350cid is offline   Reply With Quote
Old 24-08-08, 23:29   #943
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Quote:
Originally Posted by M I V E C (ex.R M B) View Post
in caz ca vrei sa faci acuzati neadevarate incerca sa justifici acest articol care din sursa foarte sigura am aflat ca tu esti TURNATORUL, deci din moment ce apar si eu si deac, si tu nu, care vorba aia esti sufletul intrecerilor... deci logic vezi ca exista un proverb care zice,,Hotu striga Hotu"
http://www.gazetademaramures.ro/full...ursele+groazei
undeva pe la mijlocul pagini

Asa esti tu , cand te simti cu musca pe caciula incepi contra-atacul .O sa'ti vina si tie randul sa gresesti si o sa vezi ce bine e . Pina atunci nu face acuzati in stanga si'n dreapta daca nu ai dovezi .Crezi ca imi faceam rau eu singur ...adu'ti aminte cate pers au fost atunci seara , sau stai ca tu nu ai fost ..si s'au luat la intrecere peste 10 masini ..deci oricare putea vorbi


Quote:
Originally Posted by bogdan350cid View Post
Ba ce aveti cu copilu? lasati l in pace ca asa e el , ii place sa se bage in seama tot timpul... acuma noa se baga si el , isi face prieteni si dusmani imaginari , e traba lui , poate se plictiseste baiatu si isi face viata mai interesanta . e meserias, bani are, masina tare are, face afaceri, curse in timpul liber ...ce tot va e ciuda ?
Nu mai are rost sa'mi bat capul cu tine ...am incercat sa fiu baiat de treaba cu tine , dar te bagi in posturile altora ca musca'n lapte ..



Quote:
Originally Posted by koffa View Post
Discutiile voastre infantile despre masini si curse nu ma intereseaza doar ca nu imi aduc aminte sa il fi trimis niciodata pe Daniel nici la usa ta si nici la a altcuiva sa ceara de mancare pentru a avea dupa ce bea apa .Nu lua de bun tot ce iti spun toti frustratii cu pretentii ca risti sa cazi in ridicol .Toate cele bune...
Zice de altii , dar de cand are Evo i sa urcat la cap ..

Last edited by bogo4all; 25-08-08 at 18:25.
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 25-08-08, 00:15   #944
GODLESS
Colectionar Machete

Stage 5
 
GODLESS's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 433
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Ha ha ha !!! a disparut inregistrarea de la europa FM !!! De ce nu ma mir !!!
Asta suna a :
Richboyutul , suna pe taticutul sa rezolve rusinutu !!! ca deh aude toata tara ce facus richboyutu !! cum musamalizas si alta data de ce nu ar face-o si acum !!! (ca la cat tamtam am vazut ca sa facut saptamana asta se pare ca ca adevarul cam doare !)




Mi scarba de voi !
__________________
Atentie la viteza !!! Sa nu fie mai mare decat poate ingerul tau zbura !!!
GODLESS is offline   Reply With Quote
Old 25-08-08, 00:33   #945
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Florin a aflat de la mine ca inregistrarea a disparut ...nu vrea sa ii spuna la tatal lui stai linistit .Stie ca va provoca scandal
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -