Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 16-11-10, 12:43   #4846
Brabus

Stage 5
 
Brabus's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,183
Default Re: Discutii despre orice!

bine mah! tu nu ai citit ca nu ai ce cauta acolo? numai cei cu bmw, scrie foarte clar!!! restul ... la gara
Brabus is offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 12:56   #4847
cipricipri
VW Driver

Stage 5
 
cipricipri's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 618
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by MITSU View Post
au voie sa vina si astia ne-tunati ? :P
Da a ta nu ii "tiuning" ?
cipricipri is offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 14:27   #4848
danny_bik3ru

Stage 5
 
danny_bik3ru's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 804
Member of:
[Nissan]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by trx23 View Post
da la aia cu masinile modificate v-ati gantit? eu nu pot sa intru in parcarea aia nici cu calibra si nici cu gts-ul) otto si ionut cu bmw rosii sigur nu pot nici ei))))))
Se poate intra si cu masini mai joase pe la intrarea de pe Independetei. Eu am intrat cu Bmw-u si a meu ii destul de lasat.
danny_bik3ru is offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 16:21   #4849
MITSU
Honda Driver

Stage 5
 
MITSU's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 808
Member of:
[Honda]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by cipricipri View Post
Da a ta nu ii "tiuning" ?
eu ma gandesc la " tiuning " in alt mod ...o vopsea pe masina nu e tuning dupa mine duci motoru undeva mai sus de stock , aspectu modificat nu vopsit , si ala e tuning
MITSU is offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 16:52   #4850
spitzerul

Stage 1
 
spitzerul's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 24
Default

Quote:
Originally Posted by MITSU View Post
eu ma gandesc la " tiuning " in alt mod ...o vopsea pe masina nu e tuning dupa mine duci motoru undeva mai sus de stock , aspectu modificat nu vopsit , si ala e tuning
cam ala ii tuning da altii nu stiu au masina vopsita in 2-3 culoei si gata au tuning.....

ba si au am intrat si nu am agatat numa un pik cu catalizatoru de la masina k ii tare joasa de fata..

Last edited by bogo4all; 16-11-10 at 17:24.
spitzerul is offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 17:09   #4851
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default Re: Discutii despre orice!

era vb de o intalnire de 4 tuning (de pe forum) care ar putea sa vina....sau care vrea...sa stabilim o zi....
cristi.mk4 is offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 17:11   #4852
MITSU
Honda Driver

Stage 5
 
MITSU's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 808
Member of:
[Honda]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by spitzerul View Post
cam ala ii tuning da altii nu stiu au masina vopsita in 2-3 culoei si gata au tuning.....
deci poate bati ceva apropo de alb cu rosu meu ca iti sparg decodoru cand ne intalnim ))))

@ cipri - a ta se si aude ca e umblat la ea...si ce am vrut sa-ti zic mai demult , felicitari pentru drag show din satu mare , din toti " tunnerii " din oras cred ca numa pe tine te-am vazut acolo la start. ( daca gresesc scuze )
erai sarcastic cand ai intrebat daca e tunata sau mi se pare ? ( numa acuma am citit mai bine ) :P

Last edited by MITSU; 16-11-10 at 17:24.
MITSU is offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 17:24   #4853
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by MITSU View Post
deci poate bati ceva apropo de alb cu rosu meu ca iti sparg decodoru cand ne intalnim ))))

@ cipri - a ta se si aude ca e umblat la ea...si ce am vrut sa-ti zic mai demult , felicitari pentru drag show din satu mare , din toti " tunnerii " din oras cred ca numa pe tine te-am vazut acolo la start. ( daca gresesc scuze )
erai sarcastic cand ai intrebat daca e tunata sau mi se pare ? ( numa acuma am citit mai bine ) :P
Esti "CAINE"?
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 17:29   #4854
MITSU
Honda Driver

Stage 5
 
MITSU's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 808
Member of:
[Honda]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by AnDrEiCa View Post
Esti "CAINE"?
nu le am cu fotbalu' si nu , nu-s caine
MITSU is offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 17:44   #4855
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Discutii despre orice!

Apropo,sper ca nu derajez pe nimeni ca mai postez si eu pe aici din cand in cand nu?
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 20:31   #4856
cipricipri
VW Driver

Stage 5
 
cipricipri's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 618
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by MITSU View Post
deci poate bati ceva apropo de alb cu rosu meu ca iti sparg decodoru cand ne intalnim ))))

@ cipri - a ta se si aude ca e umblat la ea...si ce am vrut sa-ti zic mai demult , felicitari pentru drag show din satu mare , din toti " tunnerii " din oras cred ca numa pe tine te-am vazut acolo la start. ( daca gresesc scuze )
erai sarcastic cand ai intrebat daca e tunata sau mi se pare ? ( numa acuma am citit mai bine ) :P
Din pacate e stock !Si mai glumeam si eu , sper sa nu te superi !
cipricipri is offline   Reply With Quote
Old 17-11-10, 05:52   #4857
MITSU
Honda Driver

Stage 5
 
MITSU's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 808
Member of:
[Honda]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by cipricipri View Post
Din pacate e stock !Si mai glumeam si eu , sper sa nu te superi !
eu nu ma supar , dar observ ca exista o anume rautate intre cei tunati si cei care ar vrea sa fie tunati , ok ma frate , ai un job bun iti permiti sa-ti bagi banii in masina , dar sunt altii care nu au aceasta posibilitate...si atunci apar replici de genu ...: "du-te ma d-aici cu scorbura ta ca eu is tunat" .
eu sunt perfect constient de ce masina am si nu ma dau rotund cu ea. dar daca toti impartim acest hobby al masinilor ar trebui sa fim mai moderati in afirmatii.

bineinteles ca a mea e stock , nici nu are rost sa o modific pt ca nu am baza necesara si financiara. vopseaua a fost o necesitate si am profitat de ocazie.
MITSU is offline   Reply With Quote
Old 17-11-10, 12:30   #4858
cipricipri
VW Driver

Stage 5
 
cipricipri's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 618
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by MITSU View Post
eu nu ma supar , dar observ ca exista o anume rautate intre cei tunati si cei care ar vrea sa fie tunati , ok ma frate , ai un job bun iti permiti sa-ti bagi banii in masina , dar sunt altii care nu au aceasta posibilitate...si atunci apar replici de genu ...: "du-te ma d-aici cu scorbura ta ca eu is tunat" .
eu sunt perfect constient de ce masina am si nu ma dau rotund cu ea. dar daca toti impartim acest hobby al masinilor ar trebui sa fim mai moderati in afirmatii.

bineinteles ca a mea e stock , nici nu are rost sa o modific pt ca nu am baza necesara si financiara. vopseaua a fost o necesitate si am profitat de ocazie.
Stock ma refeream la a mea ! Si masina a fost facuta cu un buget de student + un pic de lucru !
cipricipri is offline   Reply With Quote
Old 17-11-10, 14:52   #4859
MITSU
Honda Driver

Stage 5
 
MITSU's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 808
Member of:
[Honda]
Default Re: Discutii despre orice!

bravo tie , nu ma refeream la tine cand am zis ca unii au posibilitatea de a face modificari la masina....vorbeam in general. eu nu am posibilitatea asta ,deci ma multumesc cu cat am
MITSU is offline   Reply With Quote
Old 17-11-10, 16:30   #4860
spitzerul

Stage 1
 
spitzerul's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 24
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by MITSU View Post
deci poate bati ceva apropo de alb cu rosu meu ca iti sparg decodoru cand ne intalnim ))))

@ cipri - a ta se si aude ca e umblat la ea...si ce am vrut sa-ti zic mai demult , felicitari pentru drag show din satu mare , din toti " tunnerii " din oras cred ca numa pe tine te-am vazut acolo la start. ( daca gresesc scuze )
erai sarcastic cand ai intrebat daca e tunata sau mi se pare ? ( numa acuma am citit mai bine ) :P
nu bateam apropo k nu te-am auzit zikand k ai masina tunata ..... marefeream la aia care zic asa cva mai ales la aia care au masini de vanzare si zica k ii tuning k au vopsito in 2 culori sau i-au pus cva jante...
spitzerul is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -