Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 07-11-10, 18:26   #4771
MITSU
Honda Driver

Stage 5
 
MITSU's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 808
Member of:
[Honda]
Default Re: Discutii despre orice!

te poti distra in parcarea subterana sau sunt camere ?
MITSU is offline   Reply With Quote
Old 07-11-10, 18:30   #4772
razvyrulz

Stage 5
 
razvyrulz's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,285
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

La intrare si iesire iti recunoaste numarul de inmatriculare, tu ce crezi?
razvyrulz is offline   Reply With Quote
Old 07-11-10, 18:36   #4773
MITSU
Honda Driver

Stage 5
 
MITSU's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 808
Member of:
[Honda]
Default Re: Discutii despre orice!

am uitat....my bad .
MITSU is offline   Reply With Quote
Old 07-11-10, 18:39   #4774
Brabus

Stage 5
 
Brabus's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,183
Default Re: Discutii despre orice!

este foarte fain, identic cu cel din iulius.
din pacate numarul de "tzarani" pe mp este muuuult mai mare decit la cluj.
sper sa nu il distruga prea repede.
tot filmul au fost destui care sa iasa si sa intre ca la toaleta iar la final am vazut foarte multa mizerie lasata (ambalaje, coji de seminte, etc).
e pacat ...
Brabus is offline   Reply With Quote
Old 07-11-10, 20:17   #4775
bluewmaster

Stage 4
 
bluewmaster's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 281
Default Re: Discutii despre orice!

noah, la ce v`at asteptat.

eu zic ca primele zile nu va duceti masina in parcare acolo, daca tineti la ea...
ca sunt unii care se "distreaza"
bluewmaster is offline   Reply With Quote
Old 07-11-10, 20:22   #4776
Brabus

Stage 5
 
Brabus's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,183
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by bluewmaster View Post
noah, la ce v`at asteptat.

eu zic ca primele zile nu va duceti masina in parcare acolo, daca tineti la ea...
ca sunt unii care se "distreaza"
faza "tare": X mare si rosu pe panoul cu locurile de parcare libere din mall si coada afara pina in semafor, toti sa intre in parcarea aia. chiar asa de retardati sa fie ???
Brabus is offline   Reply With Quote
Old 07-11-10, 20:23   #4777
trx23

Stage 5
 
trx23's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 502
Member of:
[Opel]
Default Re: Discutii despre orice!

intrarea in parcare prin spate e de toata groaza eu am dat si cu bara fata si cu toba mijloc,cinematograful e singurul lucru bun din tot mall,pe terasa de la etaj erau plin de copii care stateau fara sa consume nimik,scuipau pe jos si stateau cu picioarele pe scaune,iar partea cu mancarea e sub orice critica, fata de mall-urile din cluj si timisoara unde am mai fost eu inca suntem departe
trx23 is offline   Reply With Quote
Old 07-11-10, 20:29   #4778
W35T
VW Driver

Stage 5
 
W35T's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 813
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Fost...vazut...de o ora am ajuns acasa si sincer in afara de magazinul new yorker si cinema city nu ma incantat, pe langa altele la cinema cum zicea cineva de mai sus...tarani ce se plimba la toaleta ca la scoala sau intra pe la jumatatea filmului si binenteles mizeria de dupa.
Nici nu se compara cu CJ-u... .
Ata ete, pana atunci savurati: https://www.youtube.com/watch?v=MEPsSIb4lnE
__________________
Vw Golf Mk3 | Pearl White | DUB Nation | Every Day I See My Dream |





W35T is offline   Reply With Quote
Old 07-11-10, 20:33   #4779
mosky
Banned

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 305
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Toata crema e la gold plaza
mosky is offline   Reply With Quote
Old 07-11-10, 21:32   #4780
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default Re: Discutii despre orice!

la ce pret e un bilet la cinema?
cristi.mk4 is offline   Reply With Quote
Old 07-11-10, 21:53   #4781
razvy_91

Stage 5
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,595
Member of:
[Fiat]
[Nissan]
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

http://goldplaza.wordpress.com/2010/...ity-baia-mare/
razvy_91 is offline   Reply With Quote
Old 07-11-10, 22:24   #4782
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by razvy_91 View Post


ms ms
cristi.mk4 is offline   Reply With Quote
Old 07-11-10, 22:56   #4783
adriano9

Stage 5
 
adriano9's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 807
Default Re: Discutii despre orice!

mai da circula astia in cinemacity ca si in fata la maramuresu,mai is si pierduti in spatiu ca nu isi gasesc locurile in sala...of doamne
kfc nu au venit in gold ca era franciza prea mare undeva la 450.000 euro...
__________________
indrept banane la comanda...
adriano9 is offline   Reply With Quote
Old 07-11-10, 23:58   #4784
norbi_bidi

Stage 5
 
norbi_bidi's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 2,054
Member of:
[2 Roti]
[KIA]
Default Re: Discutii despre orice!

Am fost is eu peacolo, joi, vineri si azi... Ce pot zice... Joi plin de lume, am fost doar sa vad ce si cum... Vineri am fost la SAW 3 si a fost super inafara ca s-a luat curentul la jumatate. Dar intr-o clipita si-a revenit, si-au cerut scuze si s-a pus filmul inapoi. Cand am fost eu, nu se plimba lumea cum ati patiti voi in schimb trebuia sa stau pe randul 8 dar toate locurile deacolo erau ocupate... cred ca taranii nu stiu ca trebuie sa se uite si pe bilet asa ca am mers sus la 11. Poate de aceea nu am vazut cum tot ieseau ). Cu asta basta, am plecat pt ca vroiam sa aud cum canta parazitii. Azi iar am fost peacolo dar ia sa vezi, pe tablourile deafara cu nr de locuri era un X... Adica parcarea era full... In vreo 20 minute am iesit de 3 ori din parcare (avea deja 3 bilete) )... Pana cand sa prind un loc (si acela, am avut noroc ca a iesit cineva). Am fost prin new yorker (singurul lucru bun din tot goldplaza + cinemacity), mi-am cumparat ceva haine si a trebuit sa plec urgent pana undeva... Cand vin inapoi, ia sa vezi ) in parcari nu ai mai avut voie sa intrii ). Am stat 10 minute si i-am tot explicat domnului ca de iese unu pot intra si eu ca s-a eliberat un loc... A inteles asta dupa ce au iesit vreo 20 de masini, atunci la fel, vreo 10 minute am cautat parcare... Am vazut pe jos marcaje pt moto si pt handicapati... Dar ce am vazut nou, era pt femei ) probabil acele parcari erau mai late ). Ce nu mi-a placut !!!!!!!! iesirea din spate este super super super naspa, era sa imi lovesc jantele si bara fata. E foarte ingust si dintrodata. Iar de panta care e la intrari si iesiri )... ce sa mai zic, vreau sa vad ce vor face iarna =)). Apropo, vineri cand am fost, se stricase o bariera, nu mai vroia sa scoata tichet. Am stat acolo vreo 10 minute (am intarziat la film) pt ca domnu deacolo (care vorbea din cutia aia de unde iesea tichetul spunea sa merg inapoi pana senzorul nu ma recunoaste iar apoi sa merg iar...) (daca dai pe info suni la cineva si poti vb cu el)... Deci singurele lucruri care sunt de folos pt mine: new yorker, cinemacity si poate si cora (inca nu am fost sa vad ce preturi sunt, era prea full si peacolo). Dar si saracele sali de cinema vor fi distruse prea repede... PACAT
__________________
Am editat semnatura !
Acu' e regulamentara.

Last edited by norbi_bidi; 08-11-10 at 00:03.
norbi_bidi is offline   Reply With Quote
Old 08-11-10, 00:24   #4785
ballack

Stage 5
 
ballack's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 1,025
Member of:
[CITROEN]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by Brabus View Post
faza "tare": X mare si rosu pe panoul cu locurile de parcare libere din mall si coada afara pina in semafor, toti sa intre in parcarea aia. chiar asa de retardati sa fie ???
taranu-i tot taran ! ce asteptai? sa se civilizeze automat ca s-a deschis mall?

Quote:
Originally Posted by trx23 View Post
intrarea in parcare prin spate e de toata groaza eu am dat si cu bara fata si cu toba mijloc,cinematograful e singurul lucru bun din tot mall,pe terasa de la etaj erau plin de copii care stateau fara sa consume nimik,scuipau pe jos si stateau cu picioarele pe scaune,iar partea cu mancarea e sub orice critica, fata de mall-urile din cluj si timisoara unde am mai fost eu inca suntem departe
daca nu va place mancarea, va astept la McDonalds

Quote:
Originally Posted by W35T View Post
Fost...vazut...de o ora am ajuns acasa si sincer in afara de magazinul new yorker si cinema city nu ma incantat, pe langa altele la cinema cum zicea cineva de mai sus...tarani ce se plimba la toaleta ca la scoala sau intra pe la jumatatea filmului si binenteles mizeria de dupa.
Nici nu se compara cu CJ-u... .
Ata ete, pana atunci savurati: https://www.youtube.com/watch?v=MEPsSIb4lnE
si in C&A am gasit ceva tzoale dar nu multe.

Quote:
Originally Posted by mosky View Post
Toata crema e la gold plaza
oh da !!!

Quote:
Originally Posted by adriano9 View Post
mai da circula astia in cinemacity ca si in fata la maramuresu,mai is si pierduti in spatiu ca nu isi gasesc locurile in sala...of doamne
kfc nu au venit in gold ca era franciza prea mare undeva la 450.000 euro...
kfc si inca vreo 2-3 branduri de haine inca negociaza. kfc si Pizza hut au considerat ca Baia Mare nu are nevoie de restaurante de acest gen. McDonald's le multumeste si le ureaza un calduros "sa nu veniti in veci !"
__________________
Citroen Xsara 1.6 16v 110 CP
ballack is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -