Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 10-03-09, 17:05   #46
danny_bik3ru

Stage 5
 
danny_bik3ru's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 804
Member of:
[Nissan]
Default Re: Amenzi

nu te poate obliga sa ridici geamurile ii zici ca is stricate
danny_bik3ru is offline   Reply With Quote
Old 10-03-09, 17:19   #47
Paco4golf
Banned

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 809
Member of:
[VW]
Default Re: Amenzi

cu criza asta si dupa aia 5 milioane iti pare rau

pai e corect zici ca nu le poti ridica carei problema?sa le ridice el si scoti cheia din contact si nu le mai poate


Si la noi si Cristi Pop are foli , Andrei Pop pe GOlf-ul ala cu nr PAD are ful foli
Paco4golf is offline   Reply With Quote
Old 10-03-09, 21:03   #48
hadpeter

Stage 5
 
hadpeter's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 908
Default Re: Amenzi

Vad aici foarte multi tinerei cu idei preconcepute in cap .. mai baieti ? .... voi chiar credeti ca gaborii is prosti ? .. nu domle .. sunt oameni ca mine si tine .. poate mai mult ( in cap - inteligentza ) ce credeti ca nu au observat .. credetima .. au lasat de la ei ..
Faceti pe grozavii .. si in loc sa luati minimul amenzii .. va pricopsiti cu maximul (bani + puncte + talon).
Poate pentru unii chiar le place sa traiasca la "extreme" .. sau ce-l putin pana se intinde la max "pila" sau doamne fereste .. chiar viatza (ca destule vedem .. chiar zilnic).

Sunt pro pentru campania viatza are prioritate . ( Pt ce-i care ma vad crucis acum o sa intzeleaga cand o sa circulati cu bebe depa voi )

Sunt contra foliilor pe geamurile laterale fatza , complect inutile ( sa arete cool tata) daca invoci motivul ca fol masina pt transport bani .. ti-or zice sa-i duci cu masini autorizate ....

Poate am luato un pic off topic .. dar ce-i mult .. e prea mult !

Cius !
__________________
Contact - Hadobas Peter / 0742.03.62.63 / www.plexiart.ro / FACEBOOK => https://www.facebook.com/pages/Plexiart/700785413284567
Topic feedback hadpeter -=> https://forum.4tuning.ro/606-feedback...-hadpeter.html
hadpeter is offline   Reply With Quote
Old 11-03-09, 00:00   #49
TRX

Stage 5
 
TRX's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 669
Member of:
[SEAT]
Default Re: Amenzi

Ai o problema, domnule. Inteleg ca esti preocupat de siguranta copilului tau, dar pari paranoic. Intra intr`o masina cu folii mai slabe pe fata, si da o tura Nu afecteaza cu nimic campul vizual sau ce dracu` `or mai invoca ei... E o stupizenie. As accepta ca atunci, cand fac un accident si e din cauza mea si foliile au avut un efect important, sa primesc amenda mai mare. Dar nu poate el sa`mi spuna daca vad sau nu vad bine prin acea folie.
__________________
Inconjurat de prosti si tarani ce fara scuza
Au caractere de cacat, ca o tastatura`n limba rusa

TRX is offline   Reply With Quote
Old 11-03-09, 21:23   #50
hadpeter

Stage 5
 
hadpeter's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 908
Default Re: Amenzi

Ieri m-am nascut si azi am picat din cuc , amu seara am vazut folie pe geamuri prima data !
Ai dreptate , sunt paranoic.

Nu ai inteles nimic !
hadpeter is offline   Reply With Quote
Old 12-03-09, 10:39   #51
TRX

Stage 5
 
TRX's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 669
Member of:
[SEAT]
Default Re: Amenzi

Pai , nush ce altceva se putea intelege din "pledoaria" ta lunga despre pericolele`n trafic, provocate asupra ta sau a altor participanti. Ideea e simpla, crezi ca i s`ar putea ceva rau afara copilului tau? Tine`l in casa. Eu n`am sa ti`l lovesc niciodata, acum ca n`am folii

Ai dus totul intr`o arie prea personala. E un forum de discutii, nu un cerc gen "America's Anonymous Alcohoolics"
TRX is offline   Reply With Quote
Old 12-03-09, 10:42   #52
botdriver

Stage 5
 
botdriver's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,716
Member of:
[DACIA]
Default Re: Amenzi

Quote:
Originally Posted by TRX View Post
Pai , nush ce altceva se putea intelege din "pledoaria" ta lunga despre pericolele`n trafic, provocate asupra ta sau a altor participanti. Ideea e simpla, crezi ca i s`ar putea ceva rau afara copilului tau? Tine`l in casa. Eu n`am sa ti`l lovesc niciodata, acum ca n`am folii

Ai dus totul intr`o arie prea personala. E un forum de discutii, nu un cerc gen "America's Anonymous Alcohoolics"
cred ca de aia te-o lovit atatia pe tine ca ai avut folii si nu mai erau atenti la condus,acum poti sa mergi linistit ,oare sa le dau si eu jos?
__________________
botdriver is offline   Reply With Quote
Old 12-03-09, 14:24   #53
TRX

Stage 5
 
TRX's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 669
Member of:
[SEAT]
Default Re: Amenzi

E altfel fara folii 8-| Cumva ... esti mult mai conectat cu lumea din jur ... and it suxx ) Plus ca te disperi mai repede`n trafic... si nici nu te mai poti uita la semafor la "Aia din stanga" fara sa te vada )
Not funny anymore. I`m not playin` this game.
TRX is offline   Reply With Quote
Old 13-03-09, 12:17   #54
Paco4golf
Banned

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 809
Member of:
[VW]
Default Re: Amenzi

le-ai dat jos de pe fata ? lol ? cum de ? te-o oprit , trebuia sa lasi geamurile jos sau mno tu sti
Paco4golf is offline   Reply With Quote
Old 13-03-09, 12:33   #55
TRX

Stage 5
 
TRX's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 669
Member of:
[SEAT]
Default Re: Amenzi

E bine si asa , nu ma deranjeaza chiar deloc. E adevarat ca se pierde un pic din intimitate, si nu ma pot uitat nicaieri fara sa fiu vazut, dar mnah , macar nu mai am treaba cu "Nenea Cap-de-Creta"
TRX is offline   Reply With Quote
Old 14-03-09, 15:56   #56
Corneliu26

Stage 5
 
Corneliu26's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 2,374
Default Re: Amenzi

Quote:
Originally Posted by Paco4golf View Post
le-ai dat jos de pe fata ? lol ? cum de ? te-o oprit , trebuia sa lasi geamurile jos sau mno tu sti
Sincer daca tu chiar crezi ca merge vrajeala cu lasatul geamurilor jos,esti mai prejos ca ei.
Corneliu26 is offline   Reply With Quote
Old 14-03-09, 17:22   #57
Paco4golf
Banned

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 809
Member of:
[VW]
Default Re: Amenzi

Quote:
Originally Posted by Corneliu26 View Post
Sincer daca tu chiar crezi ca merge vrajeala cu lasatul geamurilor jos,esti mai prejos ca ei.
daca tu crezi asta nu te contrazic trist din partea ta.
Paco4golf is offline   Reply With Quote
Old 15-03-09, 08:25   #58
Corneliu26

Stage 5
 
Corneliu26's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 2,374
Default Re: Amenzi

Quote:
Originally Posted by Paco4golf View Post
daca tu crezi asta nu te contrazic trist din partea ta.
poi nu cred,asta ai zis tu
Corneliu26 is offline   Reply With Quote
Old 15-03-09, 08:48   #59
Paco4golf
Banned

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 809
Member of:
[VW]
Default Re: Amenzi

pai gandestete si tu , cum te poate pune sa ridici geamu ? nu te poate obliga.i zici daca sa le ridice el ca tu acuma ai venit din service cu masina.oricum nu te poate obliga sa le ridici
Paco4golf is offline   Reply With Quote
Old 15-03-09, 09:32   #60
Keisuke
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Keisuke's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,411
Member of:
[Moderators]
[Kamikaze Racing Team]
[Nissan]
Default Re: Amenzi

si de cate ori crezi ca o sa mearga vrajala asta ...sa fim seriosi, baia mare nu e chiar asa mare, e ca un sat mai populat ...daca politistul vrea sa te arda ..te arde ...e simplu. Am auzit ca amenda este de vreo 5 mil, spor la facut bani baieti.
__________________


WWW.PERFORMANCEZONE.RO
German engineering, french fleer, italian look ...nothing beats the japanese!
Keisuke is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -