Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > CHRYSLER/DODGE/JEEP > Masina mea CHRYSLER/DODGE/JEEP

Reply
 
Thread Tools
Old 27-02-13, 15:58   #136
Arthuter

Stage 2
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 41
Default Re: Jeep Grand Cherokee 5.2 V8 '97

Quote:
Originally Posted by Arthuter View Post
Gasiem un 4litricutie automata,foarte intretiunta masina,dar patina cutia,cam ce probleme avea?se pare ca toti ''jeeparii'' sunt cu ele pe dealuri si eu stau si astept:
Atentie:Sper ca am voie sa atentionez asupra unor ''masini cu probleme,vandute de asa zisi samsari'' care se dau oameni cinstiti
NU CUMPARATI MASINA ASTA,DACA SE POATE DATI MAI DEPARTE,este un tigan care se da la telefon politist in giurgiu,masina este trecuta pe acte prin 1000 de proprietari,sociateti fantoma,etc,multumesc
Am incercat sa pun link dar nu merge,oricum este grand cherokee,5.2,giurgiu 1600 euro...
poate il gasesc si pe aici si pun link

Last edited by Arthuter; 27-02-13 at 16:03.
Arthuter is offline   Reply With Quote
Old 04-03-13, 06:45   #137
Arthuter

Stage 2
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 41
Default Re: Jeep Grand Cherokee 5.2 V8 '97

Quote:
Originally Posted by Arthuter View Post
Atentie:Sper ca am voie sa atentionez asupra unor ''masini cu probleme,vandute de asa zisi samsari'' care se dau oameni cinstiti
NU CUMPARATI MASINA ASTA,DACA SE POATE DATI MAI DEPARTE,este un tigan care se da la telefon politist in giurgiu,masina este trecuta pe acte prin 1000 de proprietari,sociateti fantoma,etc,multumesc
Am incercat sa pun link dar nu merge,oricum este grand cherokee,5.2,giurgiu 1600 euro...
poate il gasesc si pe aici si pun link
APP,un GRAND din 96,motor 5.2,ce fel de euro este?eu stiu ca este euro2,proprietarul spune ca este non euro si autoutilitara in acte....
Arthuter is offline   Reply With Quote
Old 04-03-13, 14:32   #138
Arthuter

Stage 2
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 41
Default Re: Jeep Grand Cherokee 5.2 V8 '97

Quote:
Originally Posted by Arthuter View Post
APP,un GRAND din 96,motor 5.2,ce fel de euro este?eu stiu ca este euro2,proprietarul spune ca este non euro si autoutilitara in acte....
este euro 2???nu stie nimeni?
Arthuter is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -