Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Despre 4Tuning.ro / Noutati / Sugestii / Reclamatii

Reply
 
Thread Tools
Old 14-09-09, 13:17   #286
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Reclamatii - "Aberatorii de success"

Quote:
Originally Posted by dolb View Post
Da-mi voie sa iti explic un lucru: .. cum suna " c-ta " " tg-jiu"..si cum suna "pl" "buc" ? Aceste prescurtari sunt cu subinteles.. si stii foarte bine la ce ma refer ! E adevarat ca acum, copii stiu de organele astea inca de mici si nu mai este o rusine, insa trebuie sa pastram un minim de decenta si cenzura. Vorba-aia .. " nu da bine "
acel tg poate fi confundat cu targoviste, nu?
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 14-09-09, 13:24   #287
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Reclamatii - "Aberatorii de success"

Quote:
Originally Posted by vacaroz View Post
prima data i`mi spune Psycho ca am fost banat din alte motive si am aratat dovada. ok, am postat in intregime mesajele pentru ca eu nu ma feream. acum ca cineva se ocupa. scuza`mi nesimtirea dar cred ca ocolesti adevarul, cativa useri de care vorbeam mai sus sunt useri foarte activi care tare mi`e greu sa cred ca nu v`au sarit in ochi locatiile lor.mai ales ca sunt activi pe tr\hreaduri care sutn activi si cativa dintre voi de aici, care participa cu posturi si argumente. cred ca la voi se aplica foarte simplu zicala o mana o spala pe cealalta.
sincer sunt activ si pe alte forumuri (nu auto) si vreo 2 sunt internationale unde sunt activ mai de demult decat aici si am mai multe posturi decat aici si niciodata nu am vazut atatea posturi sterse, warninguri care recunosc ca le`am primit pe drept dar si cealalte pers care a participat la scandal nu primeste ban, si culmea nesimtirii sa mi se atraga atentia ca am orasul incorect scris ca e prescurtat cand pers respectiva are acelasi lucru. frate mai sunt pe forum din tragu jiu sau targu mures si au scris intreg,sau nume mult mai lungi, asa cum ploiestiul e al 7`lea ca marime (per nr de locuitori) din tara nu vad dc nu ar fi putut fi acceptata prescurtarea si la orasul meu
Tu te-ai hotărât să-ţi consumi războiul personal cu 4tuning cu următoarea motivare: acum un an am fost penalizat pentru o chestie. Mi s-a năzărit mie acum ca e cazul să dezgrop mortii şi să atrag atenţia că mi s-a făcut o nedreptate, deşi acum sunt fix în aceeaşi situaţie pentru care am fost reclamat. Adică am scris la oraş "pl" în loc de Ploieşti.
Ţi-am explicat că ai dreptate şi că sunt mulţi alţii care greşesc şi sunt rugaţi să-şi schimbe locaţia. Deocamdată nu mai e în topul priorităţilor, pentru că se produc foarte multe schimbări profunde, de la bază, ale forumului.
Deîndata ce se vor lămuri lucrurile ne vom ocupa serios şi de treaba asta, până atunci poţi depăsi subiectul, e suficient dialogul pe care l-am avut privind subiectul ăsta.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 14-09-09, 13:33   #288
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Reclamatii - "Aberatorii de success"

daca`mi mai aduc aminte bine cand m`am inscris pe forum era optional sa selectezi orasul, si da, ma deranjat foarte tare modul cum am fost abordat ....cu ADVERTISMENT. daca spunea frumos nu era o problema, si culmea chestia venise dupa cateva discutii contradictorii cu sasha. nu vreau sa fiu gica contra pe acest forum, inchei aici dar cum am fost penalizat si altii nu, din varii motive ( nu conteaza care) astept si eu niste scuze din partea lui sasha.
si inca odata precizez ( nu sa fiu insistenta dar sa nu se inteleaga gresit)
o mica disputa cu sasha, peurma sunt Avertizat de ea si ban pentru numele orasului, care si ea pe jumatate acelasi lucru.
i`l schimb acum sa fiu in pas cu toata lumea
bafta
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 14-09-09, 13:54   #289
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Reclamatii - "Aberatorii de success"

Multumesc pentru înţelegere, e drept că există metode mai bune de a arăta că se greşeşte, însă de multe ori se întâmplă să se apese prea tare pedala.
Sper că se va întâmpla tot mai rar, toţi suntem supuşi greşelii,nu?
aleks is offline   Reply With Quote
Old 14-09-09, 14:08   #290
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Reclamatii - "Aberatorii de success"

Quote:
Originally Posted by vacaroz View Post
acel tg poate fi confundat cu targoviste, nu?
abrevierea targovistei este "tgv" ( ca si trenul )

PS: ban se da la cumul de cartonase ( nu pt ca ai trecut numele orasului gresit )
dolb is offline   Reply With Quote
Old 14-09-09, 14:10   #291
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Reclamatii - "Aberatorii de success"

Quote:
Originally Posted by dolb View Post
abrevierea targovistei este "tgv" ( ca si trenul )

PS: ban se da la cumul de cartonase ( nu pt ca ai trecut numele orasului gresit )
uite ca eu am primit 3 avertizari verbale (scrise) si peurma direct bani
am fost mai privilegiat

asa si abrevierea orasului meu e pl indiferent de cat de obsec suna ( in limbajul messenger)
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 16-09-09, 19:11   #292
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Reclamatii - "Aberatorii de success"

inca mai astept scuzele!!!!
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 16-09-09, 20:28   #293
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Reclamatii - "Aberatorii de success"

Quote:
Originally Posted by vacaroz View Post
inca mai astept scuzele!!!!
Eu zic sa-ti revii la realitate. Nu am de ce sa-mi cer scuze. Si nici nu o s-o fac.
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 16-09-09, 20:43   #294
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Reclamatii - "Aberatorii de success"

ba ai dc, pentru ca ai inventat niste aberatii din .... u stii motivele, sau varianta a 2`a m`ai pus sa fac un lucru care nu i`ai pus si pe altii.
oricum nici nu ma asteptam la asta
si ca idee dupa ce am postat ce am postat aici am fost bombadat de mesaje sa`mi spuna lumea ce caracter esti si de cate x ai actionat la nervi sau varii motive fara sa mai tii cont de rationament....dacae nevoie postez si mesajele astea )

Last edited by vacaroz; 16-09-09 at 20:45.
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 16-09-09, 21:03   #295
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Reclamatii - "Aberatorii de success"

Quote:
Originally Posted by vacaroz View Post
ba ai dc, pentru ca ai inventat niste aberatii din .... u stii motivele, sau varianta a 2`a m`ai pus sa fac un lucru care nu i`ai pus si pe altii.
oricum nici nu ma asteptam la asta
si ca idee dupa ce am postat ce am postat aici am fost bombadat de mesaje sa`mi spuna lumea ce caracter esti si de cate x ai actionat la nervi sau varii motive fara sa mai tii cont de rationament....dacae nevoie postez si mesajele astea )
poti sa postezi absolut ce vrei tu. Iti repet inca o data: am procedat bine, nu ai avut orasul trecut corect la profil. Ca nu i-am avertizat pe toti, poate pt ca nu i-am observat, dar nu din alt motiv.
o seara buna.
eu inchei aceasta discutia, deja devine patetica...
__________________
Menorah Hora
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 16-09-09, 21:20   #296
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Reclamatii - "Aberatorii de success"

eu zic sa incheiem discutia ca se da in penibil
dolb is offline   Reply With Quote
Old 17-09-09, 02:27   #297
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Reclamatii - "Aberatorii de success"

nici nu ma asteptam la altceva, si asta pentru ca a fost un motiv inventat de tine.si eu am sa procedez pe viitor cum ma taie capul si in incheiere spun ca am procedat corect.
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 17-09-09, 10:45   #298
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Reclamatii - "Aberatorii de success"

Quote:
Originally Posted by vacaroz View Post
nici nu ma asteptam la altceva, si asta pentru ca a fost un motiv inventat de tine.si eu am sa procedez pe viitor cum ma taie capul si in incheiere spun ca am procedat corect.
Dacă îmi cer eu scuze, chit că nu mai ştiu motivul de la care a început cearta, consideri că putem depăşi momentul?
Nu de alta, dar e o mare peltea pe care o tot întindem la nesfârşit, fără un rezultat clar şi multumitor pentru toate părţile, ca în fiecare dispută de genul ăsta.
Hai să ne întoarcem la subiectul topicului, şi anume:
Quote:
Originally Posted by ZoliaT View Post
Reclamatii "Aberatorii de Success"

Loc destinat pentru atentionarea moderatorilor despre nereguli sesizate pe forum
aleks is offline   Reply With Quote
Old 17-09-09, 16:15   #299
B-11-AYG
Renault Driver

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,641
Member of:
[VW]
[DACIA]
[RENAULT]
[Competitor CNCA]
Default Re: Reclamatii - "Aberatorii de success"

https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...ml#post2647713

e chiar stresant si total offtopic si nu e primul post care inteapa pe unu si pe altu, multumesc si sper sa se ia o data masuri ca vad ca nu se invata minte...
B-11-AYG is offline   Reply With Quote
Old 01-10-09, 15:27   #300
pwr_bz

Stage 5
 
pwr_bz's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 4,289
Default Re: Reclamatii - "Aberatorii de success"

Dar de specimenul asta de ziceti?)


https://forum.4tuning.ro/31-divertism...rformance.html
pwr_bz is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -