Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Mures

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 14-03-07, 23:25   #61
vali-tgm

Stage 5
 
vali-tgm's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,113
Member of:
[Moderators]
Default Re: Mures

bine ca in alte cluburi mult mai mari din tzara se primesc orice masini nu cont ce masina nu conteaza tuning sau no tuninig( ex: NSL) si voi aici cereti bijuteri. oricum clubul vostru. dar sa stiti ca prea multi nu intra. succes cu tot.
__________________
BMW E46 320i '99
vali-tgm is offline  
Old 15-03-07, 01:02   #62
kovacskl

Stage 4
 
kovacskl's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 194
Default Re: Mures

Quote:
Originally Posted by zeffacec View Post
sau poate ca e un club f exclusivist
si atunci nu vor reprezenta mai pe nimeni. pacat daca ramane in picioare chestia aia cu ,,,, categoriile respective.
Fara nici o suparare.... nu este un club exclusivist cum spuneai tu....dar cand ne prezentam la un concurs cum de ex este 4Tuning...nu ne putem prezenta 40 si sa concureze 3..4 din ei la diferite categorii....crede-ma ca vor rade de noi.....Deci va fi un CLUB BBT, unde vor fi doar concurentii si va fi un FANCLUB BBT unde vor intra toti pasionatii de masini pana vor indeplini conditiile necesare intrarii in CLUB.Trebuie sa intelegi ca CLUBUL (adica concurentii) vor avea parte de niste beneficii din partea organizatorilor unde nu ne vom putea permite sa punem 40 de masini cand concureaza doar 3 sau 4.Nu vremsa te superi pe noi dar cum am explicat deja nu sint doar regulie noastre .Aici iti dau citeva exemple sa te convingi tu singur :
Midnight Racers
http://forum.midnightracers.ro/showthread.php?p=13690
insomnia racing
http://www.insomniaracing.org/phpw/i...HPWS_MAN_ITEMS[]=5
insane racers
http://www.insaneracers.ro/forum/viewtopic.php?t=2
racing sindicate
https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=10252
si asa mai departe ...
dar oricum sint convins ca dupa ce ai citit primele trei nu te mai intereseaza si restul.
Ne cerem inca odata scuze dar nu cred ca poti sa fi menbru CS ASA Tg Mures (football) daca nu stii sa joci football.Dar poti deveni fan in Fanclub.Sper ca ne-am facut intelesi .
Dar oricum vor organiza prima sedinta Vineri 16/03/2007 la ora 9pm (ora 21)
la MBO CITY (TUDOR ).Speram sa te vedem acolo .Si mai discutam .
Multumim.
Fondatorii BBT
kovacskl is offline  
Old 15-03-07, 03:07   #63
kovacskl

Stage 4
 
kovacskl's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 194
Default Re: Mures

Pentru Baietzi si Fetizele frumoase cu masini frumoase
Am dori sa va informam ca vineri 16 /03/2007 la ora 9 PM (ora 21 )se va tine o intrunire a tuturor celor interesati de tuning mania la MBO City (Tudor ).
Multumim
Fondatori BBT

Last edited by kovacskl; 15-03-07 at 03:09.
kovacskl is offline  
Old 15-03-07, 16:37   #64
zeffacec

Stage 4
 
zeffacec's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 298
Default Re: Mures

aha deci clubul va fi infiintat doar pt a putea participa la o competitie sau un concurs sa inteleg. daca e asa atunci iti multumesc de explicatii si da acum sunt deacord cu tine............90%. imi permit sa am retinerile mele. fara explicatii. miar place sa vin la intalnirea voastra dar nu vin fara masina care inca nu e gata. eu sper sa fie o batranica frumoasa.un ford taunus ghia. asa ca pana nu e gata dansa nu voi mai spune nik pt ca sa nu se spuna ca asta are gura mare pe uscat asa.
apropos nu miati raspuns la intrebarea cu magazinu sau sovrumu. daca exista. pt ca mar interesa un filtru sport . daca puteti sa puneti pe net sortimentatia si preturile
zeffacec is offline  
Old 15-03-07, 16:48   #65
zeffacec

Stage 4
 
zeffacec's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 298
Default Re: Mures

a si chiar fara nici o suparare dar regulile voastre sunt axact ale celor de la midnightracers bineinteles fara 9 10 11.de ce? aaaaaa........ putina originalitate?
sa nu ma intelegeti gresit nu vreau sa fiu rautacios dar miar place ca muresul sa iasa totusi in evidenta. va urez multa bafta la bucuresti. coradou e o masina superba. sper sa nu iba incidente neplacute. pe mine mar durea cu toate ca nu e a mea

Last edited by zeffacec; 15-03-07 at 16:50.
zeffacec is offline  
Old 15-03-07, 17:10   #66
kovacskl

Stage 4
 
kovacskl's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 194
Default Re: Mures

Quote:
Originally Posted by zeffacec View Post
a si chiar fara nici o suparare dar regulile voastre sunt axact ale celor de la midnightracers bineinteles fara 9 10 11.de ce? aaaaaa........ putina originalitate?
sa nu ma intelegeti gresit nu vreau sa fiu rautacios dar miar place ca muresul sa iasa totusi in evidenta. va urez multa bafta la bucuresti. coradou e o masina superba. sper sa nu iba incidente neplacute. pe mine mar durea cu toate ca nu e a mea
Salut Zeffacec
Intradevar regulile noastre seamana mult cu cele de la MR pentru ca noi nu am vrut sa cerem nici mai mult si nici mai putin decit altii cer de la membri lor .Cit despre showroom am explicat ca sintem la inceput si inca nu avem unul ,dar oricum site-ul nostru va fi functionabil in max. o saptamina . Cit despre filtru de aer momentan avem unul folosit foarte putin (de pe Corrado )
este Simota Racing la 150 Ron (oricum acestea sint garantate pina la un mil. kilometri ) iar daca ai nevoie de unul nou atunci contacteazane la tel: 0744517790, 0745199860 ,sau email :kovacskl@hotmail.com ,
cclaudiumarian@yahoo.com
kovacskl is offline  
Old 15-03-07, 18:03   #67
driver

Stage 5
 
driver's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 579
Default Re: Mures

ziceatzi la un mom dat sa punem poze cu masinile....
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Picture 048.jpg
Views:	61
Size:	920.2 KB
ID:	232078   Click image for larger version

Name:	Picture 038.jpg
Views:	72
Size:	843.6 KB
ID:	232079  
driver is offline  
Old 15-03-07, 18:31   #68
vali-tgm

Stage 5
 
vali-tgm's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,113
Member of:
[Moderators]
Default Re: Mures

ma bucur ca macar cineva mai urmareste ceva de pe acest thread. driver.... poate ne intalnim prin oras la sf asta de sapt. oricum mai vb. si sa mai vedem care merge la 4 tuning day. sa mergem mai multi din ms. mai vb...
vali-tgm is offline  
Old 15-03-07, 18:59   #69
driver

Stage 5
 
driver's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 579
Default Re: Mures

hai maine la 9 la mbo city ne intalnim akolo vb
driver is offline  
Old 15-03-07, 19:30   #70
vali-tgm

Stage 5
 
vali-tgm's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,113
Member of:
[Moderators]
Default Re: Mures

vb si cu MS 87 PIJ... daca vin vin cu el. nu shu ca la 9 inca e treaba. oricum daca nu sigur ne intalnim odata pe undeva si nu o sa ezit sa iti atrag atentia sau ceva si ma voi prezenta. cu 4 tuning day's ce te-ai hotarat ? sau cine de pe aicea mai vine?
vali-tgm is offline  
Old 15-03-07, 21:36   #71
driver

Stage 5
 
driver's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 579
Default Re: Mures

pai inca nush cu cine sa ma duc k nimeni nui hotarat cu a mea nu ma duc k nus in regula cu directia dak ai vreo propunere astept un semn
driver is offline  
Old 15-03-07, 23:07   #72
MS 87 PIJ
Skoda Driver

Stage 5
 
MS 87 PIJ's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 742
Member of:
[SKODA]
Default Re: Mures

HHmmm curios se aduna vineri lume pe la MBO ?
MS 87 PIJ is offline  
Old 15-03-07, 23:09   #73
MS 87 PIJ
Skoda Driver

Stage 5
 
MS 87 PIJ's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 742
Member of:
[SKODA]
Default Re: Mures

Da totusi cu ce ocazie e adunarea ?
MS 87 PIJ is offline  
Old 16-03-07, 09:23   #74
kovacskl

Stage 4
 
kovacskl's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 194
Default Re: Mures

Quote:
Originally Posted by MS 87 PIJ View Post
Da totusi cu ce ocazie e adunarea ?
Nu e ocasie speciala ,dar saptamina trecuta toti cei care am fost la "nebunii" ,am hotarit sa ne adunam in fiecare vineri si simbata pe la 9 la MBO CITY .Si cu aceasta ocazie am rezolva si interesele clubului .

Last edited by kovacskl; 16-03-07 at 09:25.
kovacskl is offline  
Old 16-03-07, 12:33   #75
vali-tgm

Stage 5
 
vali-tgm's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,113
Member of:
[Moderators]
Default Re: Mures

buna initiativa. poate trecem si noi pe acolo astazi. sa vedem cum sta treaba cu timpul si restul.
vali-tgm is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -