Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Mures

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-03-07, 16:20   #46
vali-tgm

Stage 5
 
vali-tgm's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,113
Member of:
[Moderators]
Default Re: Mures

uitele si pe ale mele (relativ ale mele). cel bej al meu.... the red one e a lu a mei.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_0040.jpg
Views:	80
Size:	984.5 KB
ID:	231136   Click image for larger version

Name:	IMG_0010.JPG
Views:	68
Size:	564.7 KB
ID:	231137  
vali-tgm is offline  
Old 13-03-07, 19:35   #47
kovacskl

Stage 4
 
kovacskl's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 194
Default Re: Mures

Salut baieti .
Avem o veste foarte buna pentru voi . A aparut in oras cea mai noua firma de tuning . S.C. BAD BOYZ TUNER SRL. care va va satisface orice dorinta legata de masinile voastre in domeniul TUNINGULUI...Intr-o saptamana va aparea si site-ul oficial al firmei.....si ca sa va demonstram cat de seriosi suntem, inainte de Zilele 4Tuning de la Otopeni vom fonda clubul BAD BOYZ TUNER (BBT) in Targu-Mures si vom reprezenta ca atare orasul nostru la show-ul de tuning.Cine e interesat de inscrierea in club sa astepte urmatoarele criterii de selectare.
Multumim
Conducerea BBT :
KOVACS KAROLY - MS 31 NGL; CIOBAN CLAUDIU - MS 74 TIP
__________________
Cine ma stie ...stie unde ma gaseste ! www.BBTRacing.ro
kovacskl is offline  
Old 13-03-07, 19:56   #48
kovacskl

Stage 4
 
kovacskl's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 194
Default Re: Mures

CRITERII DE SELECTARE IN CLUBUL BBT:

1. Sa fie trecut de 18 ani
2. Sa posede Permis de Conducere
3. Sa aiba o masina pregatita pt cel putin unul dinurmatoarele categorii de concurs: DRAG, DRIFT, SHOW, RALLY, SOUND
4. In cazul in care are masina pregatita pt DRAG, se va intrece cu 1 (2) masini care se situeaza in aceasi grupa de putere cu el, si in functie de rezultat va avea sansa de a adera la club.
5. Plateste taxa de aderare in club, ce include: Tricou, Sticker, Parasolar
6. Plateste in termen de 1 luna de la aderarea in club cotizatia pe semestru in curs de desfasurare in functie de luna in care adera!
7. Acesta va fi admis daca indeplineste toate conditiile de mai sus si daca este acceptat printr-un vot de ceilalti membri ai clubului.
8. Aderarea membrilor se va face intr-o data precisa, o singura data pe luna, la o sedinta a clubului.
9.Fiecare membru al clubului poate fi oricand exclus in cazul in care nu se va supune regulilor clubului!
10.Orice membru al clubului va semna o hartie prin care va scoate CLUBUL BBT de sub raspundere pt orice actiune prestata de membru in afara clubului si mai ales pt CONCURSURI ILEGALE.
11.Clubul BBT isi pastreaza dreptul de a schimba orice regula a clubului,urmand ca aceasta sa fie discutata si aprobata la o sedinta stabilita cu membrii sai.Aceasta va fi publicata pe site-ul oficial al BAD BOYZ TUNER,sectia stiri.
Multumim,
Membrii fondatori ai CLUBULUI BBT
KOVACS KAROLY - BMW 325i, CIOBAN CLAUDIU - CORRADO VR6
kovacskl is offline  
Old 13-03-07, 20:27   #49
vali-tgm

Stage 5
 
vali-tgm's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,113
Member of:
[Moderators]
Default Re: Mures

succes cu noua firma. cu putin noroc poate o sa gasim si firma NESCAR la 4 tuning days. sa reprezinte la randul lui acest oras.
vali-tgm is offline  
Old 13-03-07, 20:36   #50
kovacskl

Stage 4
 
kovacskl's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 194
Default Re: Mures

Multumim pentru atentia acordata si asteptam replicile voastre .
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	baner4tunig .jpg
Views:	134
Size:	73.1 KB
ID:	231200  
kovacskl is offline  
Old 13-03-07, 21:53   #51
MS 87 PIJ
Skoda Driver

Stage 5
 
MS 87 PIJ's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 742
Member of:
[SKODA]
Default Re: Mures

Succes baietii !! ne vedem la 4 tuning days
MS 87 PIJ is offline  
Old 13-03-07, 22:39   #52
Senzor

Stage 2
 
Senzor's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 56
Default Re: Mures

Golfuletul meu...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSCF0416.JPG
Views:	76
Size:	1.07 MB
ID:	231300   Click image for larger version

Name:	DSCF0418.JPG
Views:	75
Size:	1.16 MB
ID:	231301   Click image for larger version

Name:	DSCF0421.JPG
Views:	70
Size:	1.09 MB
ID:	231302  

Senzor is offline  
Old 14-03-07, 09:30   #53
clau_vr6

Stage 3
 
clau_vr6's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 114
Default Re: Mures

Salut..Nu are nevoie de nici o imbunatatire golfuletzul tau??Daca te intereseaza orice orice la masina nu ezita sa ne spui si se rezolva...numai bine
clau_vr6 is offline  
Old 14-03-07, 16:44   #54
zeffacec

Stage 4
 
zeffacec's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 298
Default Re: Mures

cam pe unde va e magazinu sau shovrumu? si de ce n-as putea adera la clubu asta daca masina mea nar fi pregatita pt nici una din categ. pe care le aveti voi in lista aia? nu e dacie dar va fi frumoasa zic io
zeffacec is offline  
Old 14-03-07, 16:47   #55
zeffacec

Stage 4
 
zeffacec's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 298
Default Re: Mures

aaaa ..... sau numai cei tunati pot sa se inscrie?
zeffacec is offline  
Old 14-03-07, 16:55   #56
vali-tgm

Stage 5
 
vali-tgm's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,113
Member of:
[Moderators]
Default Re: Mures

aici ai dreptate. un club nu trebe facut neaparat pt competitii si altele. un club trebuie sa fie si recunoasterea unei comunitati locale, care sa se poata intruni de la mic la mare, de la dacie la mercedes, de la bogat la sarac prin singurul lucru care ii unesc, adica pasiunea pt masini. si plus.... la asemenea pretentii pt intrat in club vor ajunge doar vreo 10-15 masini in club.
__________________
BMW E46 320i '99
vali-tgm is offline  
Old 14-03-07, 16:58   #57
zeffacec

Stage 4
 
zeffacec's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 298
Default Re: Mures

sau poate ca e un club f exclusivist
si atunci nu vor reprezenta mai pe nimeni. pacat daca ramane in picioare chestia aia cu ,,,, categoriile respective.
zeffacec is offline  
Old 14-03-07, 21:47   #58
Senzor

Stage 2
 
Senzor's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 56
Default Re: Mures

Quote:
Originally Posted by clau_vr6 View Post
Salut..Nu are nevoie de nici o imbunatatire golfuletzul tau??Daca te intereseaza orice orice la masina nu ezita sa ne spui si se rezolva...numai bine
Pai uite specificatiile Golfuletului meu. Daca ai ceva sugestii sau propuneri in legatura cu imbunatari...
VW Golf Mark 2 GTI Syncro (Limited Edition)
Anul fabricatiei: 1989
Motor: 1.8 Injectie multipunct
Putere: 72 kW
Transmisie: 5 viteze standard
Tractiune: Integrala
Viteza maxima de constructie: 180 km/h
Tip: Berlina 3 usi

Daca ai ceva recomandari nu ezita sa-mi spui.
__________________
Above and beyond...
Senzor is offline  
Old 14-03-07, 22:40   #59
clau_vr6

Stage 3
 
clau_vr6's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 114
Default Re: Mures

Quote:
Originally Posted by Senzor View Post
Pai uite specificatiile Golfuletului meu. Daca ai ceva sugestii sau propuneri in legatura cu imbunatari...
VW Golf Mark 2 GTI Syncro (Limited Edition)
Anul fabricatiei: 1989
Motor: 1.8 Injectie multipunct
Putere: 72 kW
Transmisie: 5 viteze standard
Tractiune: Integrala
Viteza maxima de constructie: 180 km/h
Tip: Berlina 3 usi

Daca ai ceva recomandari nu ezita sa-mi spui.
Pai sincer sint o gramada de imbunatatiri pe care le-am putea aduce masini tale .Depinde de ce vrei tu sa obtii .De exemplu daca te gindesti la exterior ,de la becul de far pina la umflarea aripilor si eleroane si fibra de carbon si orice iti trece tie prin minte ...putem face orice, la interior de la pedale pana la tapiterie de piele sau scaune sport e o groaza de lucruri pe care le putem face, iar la motor unde e placerea noastra cea mai mare....de la un filtru de aer sport pana la pistoane forjate, turbo sau supercharger iar se poate face orice...deci acum depinde de tine, de ideile tale si bineinteles de buzunarul tau ... caci nu ar fi placut sa incepi un proiect si sa ramai cu el doar la jumatate ca ti s-a terminat bugetu'.
Daca te intereseaza ceva concret iti lasam 2 nr de telefon unde ne poti contacta la orice ora din zi....0744517790/0745199860
clau_vr6 is offline  
Old 14-03-07, 22:57   #60
clau_vr6

Stage 3
 
clau_vr6's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 114
Default Re: Mures

Quote:
Originally Posted by zeffacec View Post
cam pe unde va e magazinu sau shovrumu? si de ce n-as putea adera la clubu asta daca masina mea nar fi pregatita pt nici una din categ. pe care le aveti voi in lista aia? nu e dacie dar va fi frumoasa zic io
Sincer regulile acestea nu noi le-am inventat....sunt reguli pe care trebuie sa le respecte fiecare membru care vrea sa intre in club.....la fel cum si in alte cluburi aceste reguli exista si deci trebuie respectate ca atare.....
Si nu vrem sa se creeze confuzia intre CLUB si FANCLUB....pe care de asemenea o sa il avem....tot pe acelasi site
Iar daca zici ca va fi frumoasa masina, atunci inseamna ca poti linistit sa concurezi cu ea la sectiunea de design la care oricum avem nevoie de masini
clau_vr6 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -