Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Reply
 
Thread Tools
Old 09-01-10, 22:47   #241
Lucian3003

Stage 3
 
Lucian3003's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 90
Default Re: Targu Neamt

sincer sa fiu hai sa facem alt forum pt cei care se cearta si care nu are stare si are prea multa energie ,ori rezolva problema pe strada ori pe un alt foru special pt jigniri.....aici oamenii discuta si isi spun parerile legate de masini..... Nu e obligat nimeni sa vada cum altii se cearta
__________________
TuningStyle by Lucian
https://forum.4tuning.ro/348-zona-com...ei-tuning.html
Lucian3003 is offline   Reply With Quote
Old 10-01-10, 01:04   #242
16eby

Stage 2
 
16eby's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 31
Default Re: Targu Neamt

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
bun venit printre noi Seby! Ia fa tu ordine p-aici si prin parcare aduna baietii si faceti ceva frumos si mai lasati intepaturile pe forum ca nu se merita!
salut aline, incercam si noi sa facem ceva frumos dar toti isi lauda caii pe care unii chiar nu-i au... ar trebui sa recunoasca, ca doar atat le pot masinile si nimic mai mult. asta e adevarul, fiecare cu ce are. te asteptam in vizita la tg-neamt sa vedem ce poate noul tau motoras
16eby is offline   Reply With Quote
Old 10-01-10, 01:52   #243
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Targu Neamt

Quote:
Originally Posted by 16eby View Post
salut aline, incercam si noi sa facem ceva frumos dar toti isi lauda caii pe care unii chiar nu-i au... ar trebui sa recunoasca, ca doar atat le pot masinile si nimic mai mult. asta e adevarul, fiecare cu ce are. te asteptam in vizita la tg-neamt sa vedem ce poate noul tau motoras
Inca nu e nimic pe masina ...e in aceeasi stare! Mai dureaza ! Oricum trebe sa va fac voua o vizita la service!
Si mare dreptate ai cu ce spui ...ar fi mult mai bn asa ! Sper sa se si intample asta si sa dati un exemplu bun de urmat pt alte comunitati mai mici!
Succes si ne vedem
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 10-01-10, 16:01   #244
16eby

Stage 2
 
16eby's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 31
Default Re: Targu Neamt

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Inca nu e nimic pe masina ...e in aceeasi stare! Mai dureaza ! Oricum trebe sa va fac voua o vizita la service!
Si mare dreptate ai cu ce spui ...ar fi mult mai bn asa ! Sper sa se si intample asta si sa dati un exemplu bun de urmat pt alte comunitati mai mici!
Succes si ne vedem
te asteptam cum sa nu.trebuie sa ne ajutam k asa e frumos.poate mai organizam si noi ceva la tg neamt cum a fost in vara k nu prea sa mai facut nimic.poate vin si baietii de la pascani si roman si uitam de toate k asa ar fi cel mai bine.amenintarile si ura chiar nu isi au rostul pt k pana la urma toti trebuie sa mergem cu masina in service...dark a luat-o cu probleme si nu cred k e bucuros sa stea numai prin service...acum e la noi si nu la mecanicul lui kre a zis k se ridica kte 2 pistoane odata si nu e bine speram sa mearga si sa se termine discutiile astea.....chiar nu isi au rostul
16eby is offline   Reply With Quote
Old 10-01-10, 16:32   #245
andreyutzu

Stage 4
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 267
Default Re: Targu Neamt

16eby daca organizati o intalnire noi o sa o onoram cu cea mai mare placere daca nu intervine altceva,mi-ar place sa ne cunoastem mai ales k suntem la inceput...toate cele bune
andreyutzu is offline   Reply With Quote
Old 10-01-10, 16:44   #246
16eby

Stage 2
 
16eby's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 31
Default Re: Targu Neamt

Quote:
Originally Posted by andreyutzu View Post
16eby daca organizati o intalnire noi o sa o onoram cu cea mai mare placere daca nu intervine altceva,mi-ar place sa ne cunoastem mai ales k suntem la inceput...toate cele bune
cu cea mai mare placere.cand o sa se anunte ceva mai serios va asteptam si pe voi....suna interesant mai ales k e mai caldut afara si se poate sta mai mult.k sa nu mai inghetam de frig
16eby is offline   Reply With Quote
Old 10-01-10, 17:29   #247
DarkNight_Racer

Stage 5
 
DarkNight_Racer's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 419
Default Re: Targu Neamt

Quote:
Originally Posted by 16eby View Post
te asteptam cum sa nu.trebuie sa ne ajutam k asa e frumos.poate mai organizam si noi ceva la tg neamt cum a fost in vara k nu prea sa mai facut nimic.poate vin si baietii de la pascani si roman si uitam de toate k asa ar fi cel mai bine.amenintarile si ura chiar nu isi au rostul pt k pana la urma toti trebuie sa mergem cu masina in service...dark a luat-o cu probleme si nu cred k e bucuros sa stea numai prin service...acum e la noi si nu la mecanicul lui kre a zis k se ridica kte 2 pistoane odata si nu e bine speram sa mearga si sa se termine discutiile astea.....chiar nu isi au rostul
Asta e seby!...am facut o mare greseala de la inceput cand am incercat sa repar masina intr-un anumit service si mai mult si-au batut joc de ea! si dupa parerea mea aia nus mecanici asa cum sustin ei!...pana acum am bagat o gramada de bani in ea si poate odata si odata o sa mearga in parametrii sai si o sa scap de drumurele pe la service!
__________________
RED ZONE TUNING

Last edited by DarkNight_Racer; 10-01-10 at 17:31.
DarkNight_Racer is offline   Reply With Quote
Old 10-01-10, 18:58   #248
valyh
VW Driver

Stage 5
 
valyh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 2,047
Member of:
[VW]
Default Re: Targu Neamt

mai vorbim in seara asta la intalnire la 8...care veniti....
valyh is offline   Reply With Quote
Old 10-01-10, 23:14   #249
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Targu Neamt

E bn ca este ceva ...cu efort sustinut si cu promovare printre prieteni cu masini si pasionati SE POATE! Asa a fost si la noi!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 11-01-10, 15:56   #250
fant0mas112

Stage 2
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 49
Default Re: Targu Neamt

imi pare rau cam am lipsit dar a inceput faculta si de acum cam nasol cu participarea
fant0mas112 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-10, 16:35   #251
SisQuo

Stage 3
 
SisQuo's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 128
Default Re: Targu Neamt

Salut,....asl pls
Sunt nou (pe lume) si am dat gresit cu mousul si am ajuns aici...m-am apucat de citit... Poate o sa trec sie eu data viitoare cu Dacia mea 1310 tunata (leduri albastre, ventilator bazar cu 2 viteze, covorase necauciucate, 60 cai frumoshi maxim 61, jante tabla vopsite cu grund, becuri philips, plinul facut...dar o sa ii mai pun pe viitor mai multe ca sa fiti mandri de mine).
Pe viitor poate o sa salvam delfini, o sa eliberam porumbeii de pe blocuri si o sa ne dam in cerculete cu volanu.
Pe scurt....: salut.
__________________

Last edited by SisQuo; 11-01-10 at 16:39.
SisQuo is offline   Reply With Quote
Old 11-01-10, 17:06   #252
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Targu Neamt

Quote:
Originally Posted by SisQuo View Post
Salut,....asl pls
Sunt nou (pe lume) si am dat gresit cu mousul si am ajuns aici...m-am apucat de citit... Poate o sa trec sie eu data viitoare cu Dacia mea 1310 tunata (leduri albastre, ventilator bazar cu 2 viteze, covorase necauciucate, 60 cai frumoshi maxim 61, jante tabla vopsite cu grund, becuri philips, plinul facut...dar o sa ii mai pun pe viitor mai multe ca sa fiti mandri de mine).
Pe viitor poate o sa salvam delfini, o sa eliberam porumbeii de pe blocuri si o sa ne dam in cerculete cu volanu.
Pe scurt....: salut.
Fain intro. Bine ai venit!
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 11-01-10, 17:34   #253
Lucian3003

Stage 3
 
Lucian3003's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 90
Default Re: Targu Neamt

Quote:
Originally Posted by SisQuo View Post
Salut,....asl pls
Sunt nou (pe lume) si am dat gresit cu mousul si am ajuns aici...m-am apucat de citit... Poate o sa trec sie eu data viitoare cu Dacia mea 1310 tunata (leduri albastre, ventilator bazar cu 2 viteze, covorase necauciucate, 60 cai frumoshi maxim 61, jante tabla vopsite cu grund, becuri philips, plinul facut...dar o sa ii mai pun pe viitor mai multe ca sa fiti mandri de mine).
Pe viitor poate o sa salvam delfini, o sa eliberam porumbeii de pe blocuri si o sa ne dam in cerculete cu volanu.
Pe scurt....: salut.
Bine ai venit si te ai alaturat noua...app 60 is cai putere sau ponei k din cate stiu eu ai motor mai mare ca al meu
Lucian3003 is offline   Reply With Quote
Old 12-01-10, 19:06   #254
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Targu Neamt

Se inmulteste nr de useri la Tg Neamt , mai aveti putin si aveti sectiunea vostra Succes in continuare!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 12-01-10, 19:26   #255
SisQuo

Stage 3
 
SisQuo's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 128
Default Re: Targu Neamt

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Se inmulteste nr de useri la Tg Neamt , mai aveti putin si aveti sectiunea vostra Succes in continuare!
mersi, mersi
P.S. - Sa inteleg ca daca imi fac 100000000 de conturi o sa avem sectiunea noastra?
SisQuo is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -