Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Reply
 
Thread Tools
Old 14-12-09, 18:29   #106
DarkNight_Racer

Stage 5
 
DarkNight_Racer's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 419
Default Re: Targu Neamt

Quote:
Originally Posted by extreme_boy View Post
dak le inchide gura k atunci knd te-ai dat cu wrc-ul de la neamt si ai ramas fooooooarte in spate lasa-te de astea.am inteles k numai lauda e de tine si nimic mai mult.asteptam tt-ul ala fermecat sa vedem ce o sa faci.<sau cum o sa mearga>
Tare is curios sa vad si eu cine mai esti si tu, de te dai asa interesant!!!.....
Deocamdata is membru fondator al unui club, in care sunt si masini pe masura, iar si o sa mai fie....In ceea ce priveste masina mea sa te uiti la pozele care le-am pus aici la cum a iesi in exterior si in curand o sa fier si auzita, si atunci o sa vad ce o sa mai comentezi..
__________________
RED ZONE TUNING
DarkNight_Racer is offline   Reply With Quote
Old 14-12-09, 18:35   #107
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Targu Neamt

Nu te mai da cocos de parca ai avea vreo super-masina, ai un TT KITSCH. PUNCT
Si membru fondator al carui club esti tu ? aaa?
Crezi ca nu mai poate lumea ca ai tu TT, KITSCH !
Haidi Pa!
scturoag is offline   Reply With Quote
Old 14-12-09, 22:37   #108
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Targu Neamt

De curiozitate intreb, ca is si eu membru fondator al cluburilor CucuRacing, Condubeatsimori, Spumaberiiracing...cati membri are clubul in care esti tu fondator???...ca eu is membru fondator in toate, leam format acum pe loc...astept membrii dar pana atunci sunt singur. Si Turoag are perfecta dreptate...nu te mai da prietene cocos, fi si tu mai retinut, mai modest ca nu ai un Ferrari Modena sau un Lamborghini Gallardo Valentino Balboni, ai un Audi TT care aspira tot ce misca mai putin pareri pozitive din partea adevaratilor cunoscatori.

Eu te salut si sper sa'ntelegi ca'ti vreau binele si incerc sa te ajut. Tu sper sa nu o iei cum le lua DarkDevil666
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 14-12-09, 22:52   #109
extreme_boy

Stage 1
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 16
Default Re: Targu Neamt

Quote:
Originally Posted by morpheusmaster View Post
De curiozitate intreb, ca is si eu membru fondator al cluburilor CucuRacing, Condubeatsimori, Spumaberiiracing...cati membri are clubul in care esti tu fondator???...ca eu is membru fondator in toate, leam format acum pe loc...astept membrii dar pana atunci sunt singur. Si Turoag are perfecta dreptate...nu te mai da prietene cocos, fi si tu mai retinut, mai modest ca nu ai un Ferrari Modena sau un Lamborghini Gallardo Valentino Balboni, ai un Audi TT care aspira tot ce misca mai putin pareri pozitive din partea adevaratilor cunoscatori.

Eu te salut si sper sa'ntelegi ca'ti vreau binele si incerc sa te ajut. Tu sper sa nu o iei cum le lua DarkDevil666
In caz ca nu ati stiut, darkdevil666 este acelasi darknight racer....doua id-uri, acelasi om. Doar o lauda si nimic mai mult...
extreme_boy is offline   Reply With Quote
Old 14-12-09, 23:11   #110
valyh
VW Driver

Stage 5
 
valyh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 2,047
Member of:
[VW]
Default Re: Targu Neamt

Quote:
Originally Posted by DarkNight_Racer View Post
Tare is curios sa vad si eu cine mai esti si tu, de te dai asa interesant!!!.....
Deocamdata is membru fondator al unui club, in care sunt si masini pe masura, iar si o sa mai fie....In ceea ce priveste masina mea sa te uiti la pozele care le-am pus aici la cum a iesi in exterior si in curand o sa fier si auzita, si atunci o sa vad ce o sa mai comentezi..

chiar c-asa...membru fondator al carui club? la noi in oras? sambata vii la stadion cu TT-ul?sa il vedem si noi...acum ceva timp ai zis ca l-ai vandut iar apoi ai spus ca e la modificat... te bagi si tu la o invarteala pe gheatza? ce motor are TT-ul?

P.S: despre ce ziceai ca vrei sa vb mai multe knd ne intalnim?despre VIP...or what?



ca sa reusim sa infiintam un club in tg neamt si sa ne remarcam si noi printre comunitatile 4tuning trebuie si fapte, nu doar vorbe.. dar problema e ca multi vorbesc si foarte putini fac ar trebui sa fim uniti,prieteni inainte de toate...nu cum sunt unii,care se oftica daca pierd o liniutza sau daca are altul masina mai frumoasa decat a lor, or shit... stiu ca e greu fiindca a venit iarna..dar daca tot am inceput cu intalnirile ar trebui sa continuam..mai anuntati si voi pe ici pe colo poate ne adunam mai multi cat de curand sper sa revina si VIP-ul meu pe strazi
__________________
F*ck new model cars...I'm riding old school!!!


my mk3 under construction



ID Mess: mk3vip
valyh is offline   Reply With Quote
Old 14-12-09, 23:17   #111
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Targu Neamt

@extreme_boy: Morf stie ca Darkdevil si Darknight racer ii aceeasi persoana, dar daca tu nu stii treaba cu DD666 abtine-te.
Aici nu-i loc de laude !
Aici taci si faci
scturoag is offline   Reply With Quote
Old 15-12-09, 11:11   #112
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Targu Neamt

Ma de fiecare data va gasiti alta sectiune unde sa va tot intepati!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 15-12-09, 11:26   #113
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Targu Neamt

Pai daca de fiecare data pe alta sectiune ii tare-n gura, se da cocos si crede ca are nu stiu ce super-masina, dar defapt ii un kitsch de TT.
scturoag is offline   Reply With Quote
Old 15-12-09, 16:31   #114
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Targu Neamt

Quote:
Originally Posted by extreme_boy View Post
In caz ca nu ati stiut, darkdevil666 este acelasi darknight racer....doua id-uri, acelasi om. Doar o lauda si nimic mai mult...
Man stiu ca DR e DD666. Ziceam sa nu imi raspunda ca DD666, adik cum vorbea inainte. Am vrut sa fac o treaba, o antiteza...DD666= BAD, DR= GOOD??? Who know's...intelegi? Oricum ms totusi de sesizare...
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 15-12-09, 16:44   #115
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Targu Neamt

DR = GOOD ??? No way ! )
scturoag is offline   Reply With Quote
Old 15-12-09, 22:36   #116
Lucian3003

Stage 3
 
Lucian3003's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 90
Default Re: Targu Neamt

schimband putin subiectul...vine careva duminica la stadion? Sper sa nu fie zapada multa ca acum nu ai cum nici o roata sa o intorci
Attached Files
File Type: mov stadion.MOV (7.78 MB, 40 views)
Lucian3003 is offline   Reply With Quote
Old 17-12-09, 09:19   #117
DarkNight_Racer

Stage 5
 
DarkNight_Racer's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 419
Default Re: Targu Neamt

Quote:
Originally Posted by scturoag View Post
Nu te mai da cocos de parca ai avea vreo super-masina, ai un TT KITSCH. PUNCT
Si membru fondator al carui club esti tu ? aaa?
Crezi ca nu mai poate lumea ca ai tu TT, KITSCH !
Haidi Pa!
Ba tarane, adevarul ca se aude o gramada de voi aia din Roman, inafara de gurile sparte pe care le aveti....vedeti-va de treaba pe lincul vostru si de tiganii voastri de pe acolo...
Red Line nu cred ca e un club oarecare din Piatra Neamt ca sa va dati voi cu parerea de analfabeti...in curand o sa ajungeti la fel ca aia de la Realitatea sau Antena 3....
DarkNight_Racer is offline   Reply With Quote
Old 17-12-09, 12:38   #118
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Targu Neamt

Ma faci sa rad bai DR sincer, ai terminat 8 clase?
Da, dar tu nu esti memrbu fondator la RED LINE TUNING din cate stiu, esti doar MEMBRU.
Se scrie LINK-UL , nu LINCUL, ANALFABETULE !
Eu is curios pe ce te bazezi tu de esti asa de tare-n gura BA TARANE DE LA TARGU NEAMT !
Daca esti asa de RAMBO cum spui tu ca omori si bati pe toti, de ce nu vii pana la Roman sa vorbim baieteste, "barosane" !!!
scturoag is offline   Reply With Quote
Old 17-12-09, 13:51   #119
DarkNight_Racer

Stage 5
 
DarkNight_Racer's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 419
Default Re: Targu Neamt

Am alergie la tigani.....si din cate am auzit eu esti un pic CIOARA....
Asa ca invata sa te comporti cu lumea.....si pentru cultura ta generala is TERMINATOR...
DarkNight_Racer is offline   Reply With Quote
Old 17-12-09, 13:56   #120
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Targu Neamt

Eu as zice ca esti TERMINAT, nu terminator
De unde ai auzit tu ca sunt putin cam cioara ?
Ai auzit gresit rau de tot !!!
Is Roman 100% si am alergie la tarani/tigani obositi, de cand vorbesc cu tine, stranut si mi-au aparut niste bubite rosii
scturoag is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -