Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Reply
 
Thread Tools
Old 18-03-10, 18:15   #436
16eby

Stage 2
 
16eby's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 31
Default Re: Targu Neamt

Quote:
Originally Posted by fant0mas112 View Post
masa si felicitarile.....la Hanul Draguseni.......
NUMAI EU MAI LIPSE_AM D ACOLO;PE SAMBATA POATE SANT PREZENT
16eby is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 18:19   #437
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Targu Neamt

Quote:
Originally Posted by fant0mas112 View Post
bine zis Ali_ump "sa promovam tuning.ul"........(1.)dar specifica si cine sa de.a ideii.........pt ca majoritatea care critica au masini stock (asta daca e masina lor si nu cumva a mamicutzei sau a taticutzului) dar ei cand vad o masina care iese in evidenta ...repejor sar cu comentariile.....
(2.)NU vreau sa jicnesc pe nimeni dar as dori ca cel care vine cu ideii, sa stie ce vorbeste (in cunostinta de cauza)...e foarte usor sa critici si sa spui ca nu.ti place.....dar "TU IN DEFINITORIU ESTI STOCK"

Nu mai bine ar fi sa.l incurajam sa "modifice" ceva la acea masina incat sa placa si ochilor celorlalti......poate ca acu ii place doar lui.

GANDESTE INAINTE SA DESCHIZI GURA......."SA CRESTEM MARI"
1. Ce conteaza de unde ai masina, si ce masina, eu sunt de parere, si multi alti useri de pe forum, ca mai bine ai o masina STOCK decat un BMW "fulll tiunning" ca asta !
2. -Da de unde stii tu ca nu stiu ce vorbesc, poate is designer la o renumita firma de tuning si tu nu ai de unde sa stii, nu mai vorbi tu aiurea.

-Toti sunt in cunosinta de cauza, unii sunt in cunostinta tuningului frumos, altii in a tuningului mioritic. Amin !
scturoag is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 18:38   #438
valyh
VW Driver

Stage 5
 
valyh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 2,047
Member of:
[VW]
Default Re: Targu Neamt

cu tuningul mioritic ai mare dreptate...sunt foarte multi pasionati de asa ceva
valyh is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 18:45   #439
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Targu Neamt

Quote:
Originally Posted by fant0mas112 View Post
bine zis Ali_ump "sa promovam tuning.ul"........dar specifica si cine sa de.a ideii.........pt ca majoritatea care critica au masini stock
Crede-ma ,prefer o masina stock decat sa rada toata lumea de mine cand trec pe strada...Acuma na fiecare cu posibilitatile lui ,dar la faza cu nos-ul m-am amuzat rau de tot
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 18:47   #440
valyh
VW Driver

Stage 5
 
valyh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 2,047
Member of:
[VW]
Default Re: Targu Neamt

in targu neamt este bmw asta si mai este o masina care toata lumea o critica...nu spun ce masina voi stiti mai bine
valyh is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 18:48   #441
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Targu Neamt

Quote:
Originally Posted by valyh View Post
in targu neamt este bmw asta si mai este o masina care toata lumea o critica...nu spun ce masina voi stiti mai bine
Cumva un audi?
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 18:49   #442
valyh
VW Driver

Stage 5
 
valyh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 2,047
Member of:
[VW]
Default Re: Targu Neamt

mai bine tac

Last edited by valyh; 18-03-10 at 18:55.
valyh is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 19:20   #443
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Targu Neamt

Quote:
Originally Posted by valyh View Post
in targu neamt este bmw asta si mai este o masina care toata lumea o critica...nu spun ce masina voi stiti mai bine
Poza asta https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1259524710 e din zilele bune ale B M W-ului cand avea NOS-ul functionabil?
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 19:30   #444
valyh
VW Driver

Stage 5
 
valyh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 2,047
Member of:
[VW]
Default Re: Targu Neamt

) poza asta e prinsa din mers....mai nici motorul nu tragea...dar important ca avea toba sport si stickere multe dar mai ales...ca e BMW...da na daca omului ii place nu ne putem ...in gusturile lui...asta e viata
__________________
F*ck new model cars...I'm riding old school!!!


my mk3 under construction



ID Mess: mk3vip
valyh is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 20:30   #445
cold

Stage 2
 
cold's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 49
Default Re: Targu Neamt

Quote:
Originally Posted by 16eby View Post
NUMAI EU MAI LIPSE_AM D ACOLO;PE SAMBATA POATE SANT PREZENT
te asteptam sa revii printre noi...chiar ne e dor d tine
cold is offline   Reply With Quote
Old 19-03-10, 13:40   #446
DarkNight_Racer

Stage 5
 
DarkNight_Racer's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 419
Default Re: Targu Neamt

Quote:
Originally Posted by AnDrEiCa View Post
Cumva un audi?
Ba tata!!!...daca ai ceva vino si zimi in fata si ceilalti la fel sa faca, k orice copil in clasa 2 stie sa scrie!....
Cel putin eu nu ma dau k conduc cine stie ce masina, cum faca altii care se mai si rastoarna cu ele de parca ar avea Ferarri....citez: ,,more angry than ever"...si cu asta am incheiat...
__________________
RED ZONE TUNING
DarkNight_Racer is offline   Reply With Quote
Old 19-03-10, 14:05   #447
valyh
VW Driver

Stage 5
 
valyh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 2,047
Member of:
[VW]
Default Re: Targu Neamt

Quote:
Originally Posted by DarkNight_Racer View Post
Ba tata!!!...daca ai ceva vino si zimi in fata si ceilalti la fel sa faca, k orice copil in clasa 2 stie sa scrie!....
Cel putin eu nu ma dau k conduc cine stie ce masina, cum faca altii care se mai si rastoarna cu ele de parca ar avea Ferarri....citez: ,,more angry than ever"...si cu asta am incheiat...
si ce treaba ai tu cu ce am scris eu in semnatura?dak te deranjeaza atat de mult nu te uita..DRAGraceeer iar ai chef de cearta?nu m-am legat de tine...am spus doar k mai e o masina in oras(in afara de bmw-ul ala cu stickere albe) care e criticata de multi...dar fiecare cu ce ii place...n-am dat nume..daca te-ai simtit asta e..eu nu ma laud k am cine stie ce masina..cu nu stiu cati cai putere..e doar un golf 3 cu un amarat de motor de 1.4 60cp...nici nu imi trebe mai mult acum..dar e al meu si ma chinui sa il fac pe placul meu..ca la mine nu curg banii din cer ca la altii..asta am vrut asta am..cat despre accident mai bine taci din gura!!!!nu ti-as dori sa treci prin ce am trecut eu!!nu doresc asta nici celui mai mare dusman...

Last edited by valyh; 19-03-10 at 14:07.
valyh is offline   Reply With Quote
Old 19-03-10, 14:33   #448
Andrei M

Stage 5
 
Andrei M's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,419
Default Re: Targu Neamt

se pare ca iar se lasa cu cearta...nu de mult timp s-a incheiat si acum iar...mai bine incetati

DarkNight_Racer nu stiu daca era vorba de tine incat sa sari asa,nu a dat nume,nimic.asa ca nu te lua degeaba de oameni
Andrei M is offline   Reply With Quote
Old 19-03-10, 15:53   #449
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Targu Neamt

Sa speram ca nu v-a fi nicio cearta .
Cand ma voi intoarce in P.Neamt ... poate voi trage si o fuga pana la voi . Scoatem si o masina sau mai multe ...la o sedinta foto ceva . Ce ziceti ?
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 19-03-10, 16:04   #450
valyh
VW Driver

Stage 5
 
valyh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 2,047
Member of:
[VW]
Default Re: Targu Neamt

Quote:
Originally Posted by stefan_88 View Post
Sa speram ca nu v-a fi nicio cearta .
Cand ma voi intoarce in P.Neamt ... poate voi trage si o fuga pana la voi . Scoatem si o masina sau mai multe ...la o sedinta foto ceva . Ce ziceti ?
n-ar fi rau..te asteptam...mai bine zis va asteptam pe toti cei care vreti sa veniti din piatra si nu numai...stabilim din timp o data,sa stie toata lumea..chiar ar fi frumos sa ne intalnim mai multi...mai vedem niste masini frumoase,facem poze,ne mai ajutam cu sfaturi,idei, chiar si critici..ca pana la urma din greseli invatam si oriunde e loc de mai bine
valyh is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -