Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Reply
 
Thread Tools
Old 01-02-11, 00:20   #691
DJBOSS

Stage 5
 
DJBOSS's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,173
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Ce nu inteleg eu roby dece tot il tachinezi pe grigore pe forum daca ai ceva de spus spunei omului fata in fata , aici normal nu ar trebui sa postam fiecare ce-si mai face la masina sau ce-si mai achizitioneaza ?
Tu pe toata lumea o tachinezi si iti place s-o iei la misto nu stiu daca tie iti place cand te ia altu la misto. Atat am avut de zis si o seara placuta la toti,sa postam ce e de postat,nu prostii dinastea.
__________________
https://forum.4tuning.ro/imagehosting/3380454a90745181e.gif
Nu goni mai tare decat poate ingerul tau pazitor sa zboare
https://forum.4tuning.ro/109-masina-m...ml#post3738973

Dacia Rally Team
VITEZA NU UCIDE,DOAR IGNORANTA SI PROSTIA!!!
Detali despre DACIA HUY se pot gasi pe Facebook

Last edited by DJBOSS; 01-02-11 at 00:26.
DJBOSS is offline   Reply With Quote
Old 01-02-11, 00:23   #692
grigore89

Stage 3
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 97
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by robby_sev View Post
mda ... deci astaseara mai precis acum maxim o ora am vazut ursul tau grigore pe bulevard ... mi-am facut o parere ... JALNIC !!! nu m-a incantat deloc. si iti jur ca nu sunt invidios. fiecare cu gusturile lui, dar ti-au zis mai multi:NU TE MAI LAUDA CU CE FACE VARUL TAU!!! si nu cred nici asta ca varul tau a facut toata treaba asta la masina. daca el a facut-o cu adevarat il poftim aici pe topicul nostru sa arate mai multe masini care le-a "preparat". fara suparare iti spun ti-o dau multe masini din oras. nu zic ca eu am vre-o masina super smechera dar ce am e al meu, ma multumesc cu ce am momentan si nu imi laud masina. e o masina pur si simplu si nu fac un caz din asta ca are nush ce dotare pe care u nu o ai si se aude mai nu stiu cum fata de a ta.ai spus multe povesti pe care eu nu prea le cred.hai te rog sa terminam cu prostiile...ai zis de A4 acela aur... nu mi se pare ceva extraordinar. e o masina cu un tuning de prost gust.de asta e forum sa ceri pareri, sa intrebi, sa te documentezi.nu venim luam o masina tunata, DOMNE CE MASINA AM EU!!! cati bani ai investit tu in golful ala ? lasand la o parte reviziile si consumabilele... ce avea deosebit fata de alte golfuri? folie ?cd-player?boxe?etrieri si tamburi vopsite?niste jante ?cam atat din cate imi aduc eu aminte...nu vreau sa fiu rau cu tine...iti urez spor la treaba in continuare tuningului facut de varul tau bafta!


ms oricukm dar daca ai vazut bine eu m-am dat la linie cu 4 -5 masini iar eu aveam 4 persoane in masina in tot acel timp si asta o stiu si baietii din seara asta care au fost acolo ca sa nu mai spun ca am portbagajul aproape ful cu toti dracii de fiare si alte poprcarii . si nn am avut tupeul sa ma dau cu NRV si cu 4 in masina . intradevar mia dat-o dar era cu 50 m in fatza mea dar dupaia am trecut ca glontul eu pe langa el . baietii situ care nea-au vazut din spate si pot sune kt am avut in acel moment pe bord
nujtiu ce ai vazut tu varza dar ma rog nu incep iar te las sa vb ce vrei . e cazan frate dar e cazanu meu si la varsta lui se tine tare si mare . posibil sa vina un turbo adaugat si atunci vom vedea ce va face cazanul meu nu ma supar poti sa o facii cum iti vine la gura pe masina mea dar pe astalt nikio sansa nu ai . asta ca dovada ca nu stam cu masinile in parcare si ne vaitam cum ai zis , ne vaitam de bani dar ne dam , nu stam doar si postam . e o diferenta asta iar kt despre golf nu vei sti nikioadat ce am avut eu la el si era 1.4 dar 2 masini exact al fel cu motor de 1.8 nu mi-au facut fatza . aveam eu niste smecherii facute si la 1.4 poti face cate cv . si masina aia mi-a ramas in suflet dar akm asta e plimb ursul brun

Last edited by grigore89; 01-02-11 at 00:26.
grigore89 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-11, 00:26   #693
robby_sev

Stage 2
 
robby_sev's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 73
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by DJBOSS View Post
Ce nu inteleg eu roby dece tot il tachinezi pe grigore pe forum daca ai ceva de spus spunei omului fata in fata , aici normal nu ar trebui sa postam fiecare ce-si mai face la masina sau ce-si mai achizitioneaza ?
Tu pe toata lumea o tachinezi si iti place s-o iei la misto nu stiu daca tie iti place cand te ia altu la misto. Atat am avut de zis, si o seara placuta la toti sa postam ce e de psotat nu prosti dinastea.
nu am venit sa ma trag cu el pt ca nu eram cu masina mea si tipul cu care eram chiar a ras de el cand l-a vazut.dar iti spun sigur ca daca se punea la mintea lui i-o dadea grav de tot... si nu tachinez pe nimeni spun ceea ce cred.poate sa spuna si el ce vrea despre mine pt ca nu ma intereseaza. eu macar nu ma laud cu ce nu am facut si nu ma dau mare cu ce am...am mai spus ce am e al meu si asa cum e frumos sau urat ramane al meu.daca am ceva ce e urat imi puteti spune cu totii si o sa incerc sa modific.arata-mi unu care m-a luat la misto si m-am suparat.nu ma ia nimeni la misto pt ca nu aberez. si daca e sa facem misto facem unu de altu asta cine stie, cine nu se ataca
robby_sev is offline   Reply With Quote
Old 01-02-11, 00:35   #694
robby_sev

Stage 2
 
robby_sev's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 73
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by grigore89 View Post
ms oricukm dar daca ai vazut bine eu m-am dat la linie cu 4 -5 masini iar eu aveam 4 persoane in masina in tot acel timp si asta o stiu si baietii din seara asta care au fost acolo ca sa nu mai spun ca am portbagajul aproape ful cu toti dracii de fiare si alte poprcarii . si nn am avut tupeul sa ma dau cu NRV si cu 4 in masina . intradevar mia dat-o dar era cu 50 m in fatza mea dar dupaia am trecut ca glontul eu pe langa el . baietii situ care nea-au vazut din spate si pot sune kt am avut in acel moment pe bord
nujtiu ce ai vazut tu varza dar ma rog nu incep iar te las sa vb ce vrei . e cazan frate dar e cazanu meu si la varsta lui se tine tare si mare . posibil sa vina un turbo adaugat si atunci vom vedea ce va face cazanul meu nu ma supar poti sa o facii cum iti vine la gura pe masina mea dar pe astalt nikio sansa nu ai . asta ca dovada ca nu stam cu masinile in parcare si ne vaitam cum ai zis , ne vaitam de bani dar ne dam , nu stam doar si postam . e o diferenta asta iar kt despre golf nu vei sti nikioadat ce am avut eu la el si era 1.4 dar 2 masini exact al fel cu motor de 1.8 nu mi-au facut fatza . aveam eu niste smecherii facute si la 1.4 poti face cate cv . si masina aia mi-a ramas in suflet dar akm asta e plimb ursul brun
pai cum de te-a facut NRV ? e o amarata de matza, u o dadeai la Q7 si SERIA 5...a ajuns sa te faca o MATZA ? TRIST imi pare rau pt tine....si in legatura cu golfu, ai putea sa ne zici si noua ca noi suntem mai prosti si nu stim cum un motor de 1.4 facea motoare de 1.8... si eu pe OMEGA am 2.2 si m-am tras cu un MIG mi-a dat-o dar nu foarte tare, era cu vre-o 2 lungimi de masina in fata mea...hai sa fim seriosi ... acum cateva minute ai dat un mass ca te-a urmarit politia citez: "Iulian.Ionutz Grigory: da da chiar asa . numai bmw-ri am fost si plm cea mai tare seara liniutze dupa liniutze si garda dupa noi . la vara va iesi show boss-ule ...mass pt nebunii si dependentii de adrenalina si de cp .............. rest scz de mass".am incheiat citatul.cam asta ai spus tu. eu nu am auzit in seara asta s se fi luat politia dupa cineva.v-am vazut cat de mult v-ati tras, dar mergeati incet, doar de cateva ori i-ati dat mai tare, dar slabutz ursul serios acum. ma asteptam la ceva mai mult pt cat il lauzi si DJBOSS te rog si eu ceva... spune-i si tu in fata ce ai cu el...uiti cand acum 2 zile imi spuneai pe mess ca s-a prostit cu ursu ? mi-ai zis multe chestii ... nu uita asta nu te mai da prieten in fata si pe la spate il sapi... te rog frumos
robby_sev is offline   Reply With Quote
Old 01-02-11, 01:37   #695
DJBOSS

Stage 5
 
DJBOSS's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,173
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by robby_sev View Post
pai cum de te-a facut NRV ? e o amarata de matza, u o dadeai la Q7 si SERIA 5...a ajuns sa te faca o MATZA ? TRIST imi pare rau pt tine....si in legatura cu golfu, ai putea sa ne zici si noua ca noi suntem mai prosti si nu stim cum un motor de 1.4 facea motoare de 1.8... si eu pe OMEGA am 2.2 si m-am tras cu un MIG mi-a dat-o dar nu foarte tare, era cu vre-o 2 lungimi de masina in fata mea...hai sa fim seriosi ... acum cateva minute ai dat un mass ca te-a urmarit politia citez: "Iulian.Ionutz Grigory: da da chiar asa . numai bmw-ri am fost si plm cea mai tare seara liniutze dupa liniutze si garda dupa noi . la vara va iesi show boss-ule ...mass pt nebunii si dependentii de adrenalina si de cp .............. rest scz de mass".am incheiat citatul.cam asta ai spus tu. eu nu am auzit in seara asta s se fi luat politia dupa cineva.v-am vazut cat de mult v-ati tras, dar mergeati incet, doar de cateva ori i-ati dat mai tare, dar slabutz ursul serios acum. ma asteptam la ceva mai mult pt cat il lauzi si DJBOSS te rog si eu ceva... spune-i si tu in fata ce ai cu el...uiti cand acum 2 zile imi spuneai pe mess ca s-a prostit cu ursu ? mi-ai zis multe chestii ... nu uita asta nu te mai da prieten in fata si pe la spate il sapi... te rog frumos
Nana din cate stiu imi este foarte bun prieten si am discutat cu el toate chestiile fata in fata , omu stie. Dar ca de obicei tu ai ceva mereu de zis .
Eu zic sa lasi orgoliu de-o parte si sa postez ce este de postat pe forum .
Si cu asta am incheiat numai discut nimic aci daca am de aratat ceva arat pe topicul meu separat si cu asta basta
DJBOSS is offline   Reply With Quote
Old 01-02-11, 01:40   #696
robby_sev

Stage 2
 
robby_sev's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 73
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by DJBOSS View Post
Nana din cate stiu imi este foarte bun prieten si am discutat cu el toate chestiile fata in fata , omu stie. Dar ca de obicei tu ai ceva mereu de zis .
Eu zic sa lasi orgoliu de-o parte si sa postez ce este de postat pe forum .
Si cu asta am incheiat numai discut nimic aci daca am de aratat ceva arat pe topicul meu separat si cu asta basta
da nana am ceva de zis, care ar fi problema ? de asta este un forum liber si hai sa o lasam moarta. pe bune chiar nu imi plac aberatiile si sti si tu asta ... MAI MINTE OMU DAR MAI BEA SI APA
robby_sev is offline   Reply With Quote
Old 01-02-11, 08:35   #697
madalinu12

Stage 2
 
madalinu12's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 33
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by florin_andrey86 View Post
de care zici ca e mai frumoasa si are mai multe dotarii??
de ala al alb ..
madalinu12 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-11, 10:12   #698
grigore89

Stage 3
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 97
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by madalinu12 View Post
Frate ce tot ce lauzi cu un cazan !!!
si masina de care zici tu .. MH..AUR ..este un chici ..deoarece este o copie nereusita .. pur si simplu a vrut sa copieze si el pe cei de la MTM .. (MOTOREN TECHNIK MAYER) .
Si A4 lu Florin ... este UNICAT .. deoare nu mai este nici una ca a lui .. ca sa intelegi ..(o deosebesti de celalalte masini )
Respect Florin pentru ce ai facut ..
frumos si Golfu'
auzi ma cazan - necazan , care e problema . va scot pe toti la linie . aveti tupeu pe forum dar vreau sa vad tupeu la linie si sfaturi de la voi nu imi trebuie si asta cu referire la voi cei 3 cu care ma tot cert cu restu colegilor de pe forum nu am treaba . frate eu ma dau nu stau asa ca nu ma puteti jigni cu nimic prin vorbele pe care le spuneti . tot ce demonstrati e invidie . si aur ala kitch asa cum il vezi u e mai frumos decat un a4 gri . dar asta e la voi orice masina aranjata e kitch sau are tuning de prost gust . ma faceti sa rad , ma sparg de rtas knd va aud dar va las in pace ....va spun o vorba cinii latra ursul meu merge
grigore89 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-11, 11:52   #699
ovidiu89
VW Driver

Stage 5
 
ovidiu89's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 4,576
Member of:
[VW]
[RENAULT]
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Ma nu stiu masina aia de care vorbiti dar eu va zic un lucru. Uitati-va la filmuletul asta, asa trebuie sa arate o masina germana
https://www.youtube.com/watch?v=BwQnpKu7XWg
__________________
ovidiu89 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-11, 12:22   #700
DoDo NSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
DoDo NSL's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,047
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[SEAT]
[AUDI]
[2 Roti]
Exclamation Re: Drobeta Turnu Severin

Nu ma complic prea rau sa scriu p'aici...am zis ca se va alege prafu' , asa se pare ca se'ntampla..vreau doar sa fac cateva precizari ca au aparut prea multi "raisari" care fac sectiunea de ras.

1. grigore , nush cine esti esti , sincer nu ma intereseaza deloc..dar nu mai vorbi prostii de km care ii faci tu pe luna si ca rupi tot...eu fac ZILNIC cateva SUTE de km ( ai inteles bine,da ? ) cu doua q7'uri , unu de 3.0 si unu de 4.2 , ambele diesel. In veci nu vei sta tu cu 2.0 12v LANGA MINE , in fata sa nu vorbesc , cu oricare din ele...la cel de 4.2 iti dau eu avansu' ala cu care te lauzi. Sunt dispus sa ma intorc intr'o seara in Severin cu oricare din ele daca esti asa mare si tare , cu o conditie daca tu pierzi care sa te potoleasca. Te lauzi ca ce va fi la vara si bla'bla'bla , tu cand ai aparut in peisaj? eu sunt de ceva ani , si tu n'ai fost acolo ... asa ca NU TE DA CE NU ESTI !!! da? eu consum combustibil pe saptamana cu valoare mai mare decat masina ta , deci stiu ce vorbesc , trecem peste...
2. s'a luat cineva aici de DACIA , cu ce drept ? nu agreez tuning'ul si ceea ce face proprietarul respectivei Dacii , dar nu inteleg cum cineva are TUPEUL sa se lege de o marca auto. ce daca e Dacie? vei reusi tu vreodata sa faci din masina ta o legenda cum au reusit multi altii din daciile lor ? ( SGM,APV,GGD s.a.m.d ) .. din nou vorbiti prea mult ( unul din motivele pentru care am renuntat la acest forum )

Asa ca , cum am spus mai demult , voi incercati acum sa faceti ceva ce eu am incercat acum mult timp in urma , atunci cand majoritatea din voi ( sunt si exceptii active aici pe forum ) veneati seara si va uitati pe SMILE si apoi dadeati mass-uri cu ce s'a intamplat acolo , si au aparut problemele. sau djboss trebuie sa'ti reamintesc cum te rugai de tipu' ala din CET , imi scapa numele..isi zicea hash..ceva de genu'...sa iti zica si tie cand dau strangerea la PetromV sa vii si tu?

inca o data , eu am inceput de jos , cand toti radeau de mine , dar acum e randul meu sa rad de voi , ca eu asa cum eram .. cu masinile de scoala , tot am facut ceva ce voi va chinuiti de cand am plecat , si nu reusiti .. halal ... vedetiva de treaba , si nu va mai laudati pe forum'uri si asa mai departe...


NICIODATA in SEVERIN nu o sa reusiti ceva daca unu' se lauda ca are modificari de nush cate sute de euro , unu face pe nush care , e egal cu zero.
__________________
'13 Dacia Logan
'09 BMW X6
'08 AUDI S5
'07 Peugeot 307CC
DoDo NSL is offline   Reply With Quote
Old 01-02-11, 14:00   #701
florin_andrey86

Stage 5
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 873
Default Re: Drobeta Turnu Severin

-e ultimul meu post pe acest topic, de acum incolo nu mai am ce scrie aici.
-e zic doar sa asteptam vara, sa mai faca uni, una-alta pe la masinile lor si discutam la vara, poate faci si oly omega, poate pune si grig turbo pe urs, poate mai cipeaza cineva masina, ii mai face un body, o evacuare etc.
-momentan "teracota" mea (cum imi zicea HFV), isi primeste cadorile pt a se transforma in centrala.
-la final, o sa postez si lista cu preturile de pe piese.
-stima si respect siu bafta la tunat.
__________________
Severin Racing Club - SRC - Creat din pasiune pentru stil si performanta!

florin_andrey86 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-11, 14:06   #702
DJBOSS

Stage 5
 
DJBOSS's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,173
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by florin_andrey86 View Post
-e ultimul meu post pe acest topic, de acum incolo nu mai am ce scrie aici.
-e zic doar sa asteptam vara, sa mai faca uni, una-alta pe la masinile lor si discutam la vara, poate faci si oly omega,.
Calibra are olly
DJBOSS is offline   Reply With Quote
Old 01-02-11, 14:22   #703
madalinu12

Stage 2
 
madalinu12's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 33
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by DJBOSS View Post
Calibra are olly
da ..
madalinu12 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-11, 14:43   #704
grigore89

Stage 3
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 97
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by DoDo NSL View Post
Nu ma complic prea rau sa scriu p'aici...am zis ca se va alege prafu' , asa se pare ca se'ntampla..vreau doar sa fac cateva precizari ca au aparut prea multi "raisari" care fac sectiunea de ras.

1. grigore , nush cine esti esti , sincer nu ma intereseaza deloc..dar nu mai vorbi prostii de km care ii faci tu pe luna si ca rupi tot...eu fac ZILNIC cateva SUTE de km ( ai inteles bine,da ? ) cu doua q7'uri , unu de 3.0 si unu de 4.2 , ambele diesel. In veci nu vei sta tu cu 2.0 12v LANGA MINE , in fata sa nu vorbesc , cu oricare din ele...la cel de 4.2 iti dau eu avansu' ala cu care te lauzi. Sunt dispus sa ma intorc intr'o seara in Severin cu oricare din ele daca esti asa mare si tare , cu o conditie daca tu pierzi care sa te potoleasca. Te lauzi ca ce va fi la vara si bla'bla'bla , tu cand ai aparut in peisaj? eu sunt de ceva ani , si tu n'ai fost acolo ... asa ca NU TE DA CE NU ESTI !!! da? eu consum combustibil pe saptamana cu valoare mai mare decat masina ta , deci stiu ce vorbesc , trecem peste...
2. s'a luat cineva aici de DACIA , cu ce drept ? nu agreez tuning'ul si ceea ce face proprietarul respectivei Dacii , dar nu inteleg cum cineva are TUPEUL sa se lege de o marca auto. ce daca e Dacie? vei reusi tu vreodata sa faci din masina ta o legenda cum au reusit multi altii din daciile lor ? ( SGM,APV,GGD s.a.m.d ) .. din nou vorbiti prea mult ( unul din motivele pentru care am renuntat la acest forum )

Asa ca , cum am spus mai demult , voi incercati acum sa faceti ceva ce eu am incercat acum mult timp in urma , atunci cand majoritatea din voi ( sunt si exceptii active aici pe forum ) veneati seara si va uitati pe SMILE si apoi dadeati mass-uri cu ce s'a intamplat acolo , si au aparut problemele. sau djboss trebuie sa'ti reamintesc cum te rugai de tipu' ala din CET , imi scapa numele..isi zicea hash..ceva de genu'...sa iti zica si tie cand dau strangerea la PetromV sa vii si tu?

inca o data , eu am inceput de jos , cand toti radeau de mine , dar acum e randul meu sa rad de voi , ca eu asa cum eram .. cu masinile de scoala , tot am facut ceva ce voi va chinuiti de cand am plecat , si nu reusiti .. halal ... vedetiva de treaba , si nu va mai laudati pe forum'uri si asa mai departe...


NICIODATA in SEVERIN nu o sa reusiti ceva daca unu' se lauda ca are modificari de nush cate sute de euro , unu face pe nush care , e egal cu zero.



frate eu stiu cand sa facea nsl la hinova doar ca nu am avut placerea de a ma alatura curse pe bani nu voi face nikodata pot sa am si 500 cp, eu ma dau si singur doar pentru a ma distra, scopul meu nu a fost nici sa ma laud cu masina defapt nici nu am avut intentia sa o postez pe forum pentru ca stiam ca o sa inceapa lumea sa isi dea cu parerea sa vorbeasca aiurea dar am facut-o pentru ca multe lume mi-a spus ca sa o postez si acum regret asta . mai bine ramanea necunoscuta la noi < in oras ca in rest e destul de cunoscuta > si ramanea sa o fac cunoscuta doar pe asfalt , intradevar sunt masini care ma fac dar nu un a4 gri care abea trage 90 cp <asta daca ii mai are > . m-a facut 2.5 aseara ...bunnnn bravo lui si eu nu ma supar pe asta si nici nu vorbesc urat despre nimeni care ma face cu o masina mai puternica si il vorbesc de bine nu de rau sau sa il impung pe la spate cum face robby si andrei , chiar mi-a placut si il respect ce cel care o are pt ceea are sub capota si cum o manuieste . dar nu suport baietzii astia care cauta o cearta , am si zis nu e cea mai tare a mea , sunt multe masini mai puternice si decat a mea si decat a ta si tot asa . sunt masini care ne fac pe noi toti la un loc de nu le stam niciunul in cale , dar totul a inceput de la robby , andrei si vad ca ca ii roade ceva . daca nu comentau ei la capitolul masinii mele nu ziceam nimic . ok . eu nu m-am luat de masina nimanui deci cer acelasi lucru , nu aveau nicun motiv sa comenteze . si da ramane pt la vara sa inchid gra la toti cu un 2.5 compressor suna bn nu ? atunci iar v-a incepe robby cu criticile ca si acum , si ca sa sti a fost motorul de pe masina mea a fost 2.0 acum nu mai e decat blocul de el si actele in rest nu mai e 2.0 e cam corcitura . voi lasa faptele sa vorbeasca . si eu nu ma chinui sa fac ceva ce stiu si eu ca ai incercat tu , nu vreau sa organizez nimic eu vreau doar sa ma distrez cu ai mei pr , nu vreau sa demonstrezl a nimeni nimic . e criza frate si km fac atat cat imi permite buzunarul . am zis eu ca ma pun cu tine la cat ne tine buzunarul ? , nu-s de bani gata . muncesc frate de la 16 ani . iar la faza cu statul in paralel cu Q 7 nu ma dau cunoscator dar 1 la mana pe 402 m il fac , 2 la mana e greu fata de 900 kg cat are a mea si 3 la mana e tot diesel frate si nu trage ala de pe loc cum trage benzinarul . si iti demonstrez ca aceeasi chestie se inampla si intre un x5 si matiz , pe 200 m il face matizul muci si sti si tu de ce pentru ca e usor deci nu ma dau cunoscator dar nici nu suport sa fiu criticat atata timp cat nu critic pe nimeni asta e valabil pt robby si andrei . de acum incolo sa nu mai comenteze nimic nici ei la adresa mea si nici eu nu voi mai comenta pentru ca daca ei vor sa se comporte ca femeile la piata eu nu ii mai bag in seama . daca nu faceau pe forum ce au facut si nu criticau pe toata lumea mai meritau atentie dar asa ....scz frate d-aia niki nu ii mai baga multa lume in seama ceea ce am degand si eu . eu acord atentie omului care e om si care imi demonstreaza ca e om pana atunci indiferenta e sfanta cu tn nu am nikio treaba dar nu vad rostu sa te bagi intre noi . nu-i frumos . ori facem ceva calumea din forumul asta ori demonstram ca stim sa ne certam pe forum. sanatate
grigore89 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-11, 14:51   #705
DoDo NSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
DoDo NSL's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,047
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[SEAT]
[AUDI]
[2 Roti]
Exclamation Re: Drobeta Turnu Severin

eu nu m'am legat de cearta intre voi , pur si simplu nu ma intereseaza ceea ce zic ei , e vorba aia veche , cainii latra , ursul merge , in cazul tau ar trebui sa se potriveasca ca dee.. exista o asemanare. eu ma leg doar de ceea ce ai zis tu , si de mass-urile care le-ai dat.
Nu te'am provocat la curse pe bani , nu le agreez , ori e distractie ori nu mai e..era o conditie de genu' sa numai spui niciodata ca ai facut masini tari.
acum sa continuii explicatiile : nu ai cum sa faci q7'le nici macar pe a1a , e 4x4 , are Mod SPORT pe cutie , are cuplu mare. pana la 200,210 pe A1 eram paralel cu M3 e36 ( nush daca era ala de 3.0 sau 3.2 ) , asta cu cel de 4.2 . deci faci singur o comparatie.
Legat de ce ai zis cu King of Europe , ca masina ta a facut acolo spectacol sau cum ai zis ... da , adevarat , dar cu 2.5 compresor , in configuratia actuala ma indoiesc ca ar primi'o macar la antrenamente .
Nu ma intelege gresit , n-am nimic cu masina ta , chiar e o alegere buna , doar ca ai vorbit cateva chestii care ti le-am explicat mai sus in necunostinta de cauza.

de restu' , nu sunt curios , ei se fac de ras cu tuning-ul lor.
DoDo NSL is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -